Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 31.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Pokи]  
АвторПЪTниk (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 17:24



Роки, аз мисля че няма спам. Това че някой изразява себе си не е спам. Спам е несъвършенното ни възприятие. Всяка дума има всякакъв смисъл. Всичко онова, което не разбираме или не ни харесва или не е по нашите правила ние наричаме спам-ЕЙ ТОВА Е СПАМ.
За мен всеки който нарича нещо за спам е расист!


Ние не можем да променим света, не можем и да избягаме от него, но можем и трябва да се приспособим към него....дори към спама.



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: shekhinah]  
Автор ПЪTниk (непознат )
Публикувано13.04.07 21:03



Здрасти,
Влизай отвреме навреме, в момента има какво да се види тук, за виждащите


Извини ме, но не мога сега да ти отговоря защото съм много зает с едно прикриване, абе мазнене му е думата, защото си мисля че в скоро време може да има гласуване за модератор на новия клуб, а ми трябват гласове и заради това им обръщам внимание тук...
Иначе знаеш че другите са тъпи и скучни и назад с материала в сравнение с мен, но трябва да им се водя малко по ъкъла тук че нали ти казах...
Хайде че имам много работа....ама то не всичките се усещат...бе няма какво да ти говорим
Само аз зная че скоро няма да има клуб, даже и Киро не знае.
Баси и гадорията, преди, при врявата за модераторството в Кастанеда ми са падна гадната роля и сега след като го няма, пак на мен...е, до кога все на мен



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 21:12



ц ц ц ццц ц ц.. горкичкия! чак ти избледня синьото от толкова тормоз!



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: shekhinah]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 21:15



ама, пръдло, ти шекина ли си или шикалка?

насра се да риташ против баба Хана, значи, верно на умряло куче нож вадиш - то бива отмъстителност, то може, ма твоето минава границата на ОСД-то, ако се сещаш какво искам да кажа



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: amparo]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.04.07 08:57



Това лесно се оправя, не е като онова.



Пътищата са проходими!

Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.04.07 09:02



Бана по ник вече сработва, може да опиташ.



Пътищата са проходими!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.