Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.07 22:57



Може ама си мисли че не се глези.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 23:04



Е то ако си мисли, че се глези няма да го прави





Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:07



никой бан не работи при добро желание на пишещия

ако искам да съм влязла сто хиляди пъти, точно както Волк влизаше в Кастанеда-проски се сменя елементарно и за 5 секунди

просто ме мързи....а и някак си ми е под достойнството да се боря да пиша в клуб процесинг:))))

сега понеже ми е удобно дойдох да кажа "хай" и да ви видя кво правите:)))..не тебе де





Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:11



не точно така

Дон Хуан обяснява на Кастанеда, че когато воинът вижда той знае дали енергията върви в посока на начинанието му и дали има смисъл да се преследва дадена цел или тя никога няма да се осъществи.

що не пробваш да изгребеш черно море...може Силата да дойде да ти помогне



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Boлk]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:17



е стига вече с тая теза де:))

разбрахме,че ти така мислиш ма ти казвам,че не всички са така...далеееч не всички


не,че не е вяряно за теб, щом така твърдиш, но не генерализирай



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Boлk]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:20



егаси, Буда дали е постигнал свобода чрез нагуал?



не трябва да се ограничава вселената до възможностите известни на един автор на антопологична литетратура или неговите субекти



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:21



и ти не си в час



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.04.07 08:43



Дани, тук умишлено спамят в темата ти и не говорят по правилата за правилата.
Аз обаче ще разпространявам идеята за правилата на Кастанеда, независимо в кой клуб ще го правя.
Да живее Кастанеда?



Пътищата са проходими!

Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
АвторPokи (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 14:07



Пътник, забелязал съм че рано или късно спама надделява над всякакви дискисии. Обикновенно се започва с нещо общо, след това нещата минават в един доста персонализиран план на личностна основа, след това започват капризи, дразнене, опити да се наложи кой прав кой крив, накрая се скарат и не могат да се понасят.

А всъщност само трябва да се придържат към една отстраненост от дискусията, от себе си, от пристрастията си. Не, не обвинявам никого и не съдя. Може и да не е така... Айде да бягам че и аз спамя.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 16:09



не обобщавам нищо :)

освен това смятам че съвсем прекрасно съзнаваш че е вярно. не че не можеш да изкараш един цял живот лигавейки се, но това ли е наистина което искаш от себе си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.