Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: дa пoпитaм]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано07.04.07 14:49



Не, не е вярно! А аз се ометох защото не ми хареса обстановката, както и още когато се избираше модератор казах какво ще се случи.
И то се сбъдна, защото явно оценката ми още тогава е съвпадала с тази на битието(по терминологията на Калинка)...
А се ометох веднага точно защото не исках да се противопоставям на Хана. А както неведнъж съм казвал я уважавам като човек, но не и като модератор. Ако някои не могат да направят разликата, за мен има голяма разлика!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано07.04.07 14:51



Имала сила да закрива клубове!?


Жалко, че винаги си била на деструктивната страна. Точно затова просалихте клуба, защото нямаше мисъл за компром с и съзидателност...

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано07.04.07 14:52



Да, това е и целта, да ти писне и да се съобразяваш с останалите пишещи.
Това го мога и без да ти го обяснявам или да давам там както ти се иска на теб.
Ти не знаеш защо, другите ти го казват ама ти си глуха и така ще си отидеш.
Не си чак толкова важна в живота ми за да те ненавиждам или мразя, да ти е ясно.
Ти пусна тук тази тази тема, а не аз.
За мен въпроса с Кастанеда е приключил, ти ровичкаш в лайната.
И щом ти се чете анализ за алфата и омегата нека ти го кажа.
Най- лесното нещо за Хана беше да каже пред всички че е готова да управлява и модерира клуба както всички искат, а не както тя и ТИ смятате че е редно.
Хана трябваше да отвори висяща тема за предложенията на пищещите тук, каво те жалаят тя да промени като модератор на клуба. Хана трябваше да вземе интелектуалния потенциал на пишещите в клуба за да го модернизира и направи подходящо място за всички...а ти като латерна... ДИКТАТУРАААА на модератора..не се дават обяснение...и продължаваш да ровичкаш ли ровичкаш...твоите преводи нямат нищо общо с мен... и темата за Кастанеда.
Толкова е простичко че чак не може да ти се побере в главата руса и затова не е нужна голяма уста, не ни плаши с нея.

Пътищата са проходими!



Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Darth_Vader™]  
Автордa пoпитaм (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 14:52



Просто ми казаха че след като сложили модератор се оказало че голяма част от спама идвал от твоят адрес.



Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 14:52



Значи си дойдохме на темата-виждането.

По твоите думи излиза, че ти си видял най-ясно и най-чисто и си намерил какво да направиш с видяното. Т.е. държал си се като наистина воин.

Тогава сега що се навърташ пост фактум да каканижеш като кокошка, това ти поведение сега не се съотнася никак с виждането и поведението ти тогава, личната сила ли ти е паднала?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 14:54



Ма ти не ме ли обвини току преди малко в това бе?
Нали каза, че аз съм го закрила, сега всъщност на чии думи се смееш, на моите или на собствените си?



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеда [re: дa пoпитaм]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано07.04.07 14:54



Да, вярно е че е бил спамера в клуба но го е превил не с ника си а нерегистриран, също като теб сега...а може би си ти?
Той и сега го прави, просто навик.

Пътищата са проходими!



Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеда [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 14:57



Пътник, интернетът е изключително широко пространство, необятно, дирът не е малък хич.
Ако не ти харесва на едно място, просто отиваш на друго.
Само че ти първо назидаваше в Кастанеда, сега дойде да назидаваш тук.
Излиза, че ти си търсиш поле за менторство, изпитваш силна потребност да назидаваш, на която не можеш да се противопоставиш. Т.е. ти не търсиш свобода, ти си роб на желанието си да назидаваш.
И понеже си роб на навиците и желанията си, се бориш за свобода.
И ето как се изяснява смисълът: робът се бори за свобода, свободният за съвършенство.

Само че ти не искаш да си признаеш на кое си роб и затова се бориш за кауза, която не е твоя, а това е просто безмислено пилеене на енергия.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеда [re: дa пoпитaм]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано07.04.07 15:02



Като вярваш на клюкарките...


Всъщност това е точно пасивната цензора. Имаш информация, но я поднасяш селективно и в някои случаи лъжливо (защото няма кой да докаже лъжата ти).
Друг е въпроса, че може да не е лъжа, а обикновено неразбиране... Но това не променя ситуацията!

А факт е, че аз се махнах точно поради толерирането на спама!
Кой ако не спамърите искаха клуб за нерегистрирани? Кой наспами клуба, когато стана само за регистрирани!
Който наспами и новото начало на клуба!
Това е очевадния факт!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеда [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 15:08



Първо твърдиш, че аз съм наспамила новия клуб, след това твърдиш, че който е наспамил новия клуб, е наспамил и стария.
Излиза, че аз съм наспамила старият.
А аз знам, че не съм.
И ако си беше позволил такива волности в реалния живот, щях да те съдя за клевета!
И на всичко отгоре е било очевидно.
По какво ти е било очевидно, не ме карай да съжалявам задето те поздравих за способността ти да виждаш. Оказва се, че е способност да интерпретираш и при това неправилно.
Т.е. най-нормалната човешка способност, срещу която воините се борят.

Ти всъщност наясно ли си за какво искаш да ставаш воин, щото май още не си.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.