Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: ВЪПРОСнови [re: Kaily]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано31.12.06 15:50



Не се усещаш май. Ако искаш да подхванеш сериозен разговор, трябва да проявиш уважение към този с който дискутираш. Аз не пиша ферамани, не повече от 30 изречения.

Явно е че имаш свърсамочувствие за себе си, мислиш си че може само от две думи да разбереш какво другият иска да ти каже с хиляда думи

От тази свръх НАДУТОСТ ти не може да прочетеш постинг който е по дълъг от едно "Добър ден Кайли, колко си умничка!"

Както и да е остави останалите неща на страна за сега, само се опитай да надвиеш ЕЕЕЕЕЕЕЕГГГГГГГГГООООООООООто си което се е раздуло много в момента, и кажи само едно нещо, една област в която ти смяташ че не знаеш нищо.

ПП или егото ти е толкова голямо че дори не искаш да си признаеш че има подобни неща. Наистина ли си мислиш че си специалист по всичко, и че от всичко разбираш?????????



Тема Re: ВЪПРОСнови [re: Brahman_]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано31.12.06 16:00



Във форума на Имаго се държах по неговите правила, а когато ми писна, напуснах.
Тук е моят форум-когато си в Рим, прави каквото правят римляните, или си върви по живо по здраво.
30 изречения са много за тоя клуб. Ако искаш да ги пишеш, имаговия форум е все още достъпен, доколкото знам.
Това е положението.

Ако не мога да разбера какво казваш с две думи, няма да мога да те разбера и от 1000. Още повече че непрекъснато се повтаряш, а това писва, вервай ми.

Та така-или ще говорим при моите условия-кратък стегнат изказ и равноправие, или просто няма да беседваме.

Аз лично не виждам нищо лошо в тия условия - стегнатият изказ и равнопоставеността са условия за добра беседа и правилна комуникация.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема СПОКО.... хихии:):) не дей да се емкашнови [re: Kaily]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано31.12.06 16:26



Кайли писа:
Във форума на Имаго се държах по неговите правила, а когато ми писна, напуснах.
Тук е моят форум-когато си в Рим, прави каквото правят римляните, или си върви по живо по здраво.


Хехе май това ти е реакция към Имаго, но аз съм потърпевшият?? Хай не се излагай да го споменаваш дори. Гледай себе си какво се сравняваш.

Както и да е няма нищо лошо в това Гърл

всеки си спазва своите правила в своя дом. Аз съм ЙОГА!! Съобразявам се с Юга Дхарма, местните закони. В Рим се държа като римляните При тебе ще карам с твоите закони.

Тук ти искаш с две три изречения, няма проблеми, с две три изречения ще караме.

Сега кажи само се една дума, едно единствено нещо, дай пример на една област в КОЯТО ПРИЗНАВАШ ЧЕ НЕ СИ СПЕЦИАЛИСТ!!!

Казах ти че това ще бъде основа за сравнение, нищо повече. Защо се страхуваш толкова много. Егото ти е раздуто като балон Кажи си там от ОБУЩАРСТВО не разбирам, какво толкова срамно има в това? Брей че инат жена Хей близките ще те СПУУУКАТ недей така

Редактирано от Brahman_ на 31.12.06 17:17.



Тема Re: ВЪПРОСнови [re: Kaily]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано31.12.06 18:55



Кайли, човекът се опитва от повече от година да убеди останалите в клуб "Йога", че е "специалист", ама нещо не му вярват. Дори не осъзнава, че подходът му е доста грешен - просто методът "оплюй всички останали учители и школи" го вкарва в постоянни конфликти и кара други потребители да пишат неща, които се разминават с представата на Брахманчо за реалността - а неговата представа е, че разбира от йога. За мен обаче човек, който не осъзнава собствените си стремежи и его-идентификации си няма хал хабер от йога в действителност, да не говорим пък и да бъде учител...

Ама поне за бъзик става, а и за диалог, докато другият - "даскал-йогата" Имаго дори за диалог не става, егото на оня е още по-раздуто (на базата на някаква натрупана в паметта информация, което е доста нелепо).



Тема Re: СПОКО.... хихии:):) не дей да се емкашнови [re: Brahman_]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано31.12.06 19:31



Не разбирам от:
1. футбол
2. шиене
3. градинарство
4. земеделие
5. растениевъдство
6. спортове
7. рибовъдство
8. транжиране
9. билкарство
10. гъби
11. цветарство
12.....
Ако не стига, мога да допълвам още много.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: ВЪПРОСнови [re: бeзпътeн]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано31.12.06 19:36



Веднага го разпознах какъв е.
Затова и се зарадвах на вкусния новогодишен подарък-чисто нов галфон.
Благодаря на бога.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: А ДОБРУТРО! :):)нови [re: Kaily]  
Автор huanji ()
Публикувано03.01.07 18:38



Надявма се да почерпиш залужено и севрвитьора.



Честит да ти е емигранта, да си го ползваш със здраве.



Тема Re: А ДОБРУТРО! :):)нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано03.01.07 18:45



Чакай малко, това е твоята философия и твоят мироглед. Нали не смяташ, че те са еиднствени на света и всички трябва да се подравняват по тях. Не си в клуб "Йога" и никой не е длъжен да ги приема.

Прочие, колкото ти си имаш разбиране, толкова и Ссоня. Значи, въпроса е да се намери пресечена точка между двете или единият да го начука на другитя...белким го откаже. Имам подозрения обаче, че с чукане и начукване нямаш и най- малък шанс да превиеш таз дама.





Тема Re: А ДОБРУТРО! :):)нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано03.01.07 18:50



Точно тоз въпрос никога няма да разбереш. Това би значело да намериш себе си... Малкото аз-че няма да позволи да бъде омаловажено толкоз.





Тема Re: А ДОБРУТРО! :):)нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано03.01.07 18:57



Е, то на всички е ясно това и затова беше въпросът, но явно на високото човек бавно схваща.



Хубавото е, че имаш шанс, посредством нас :))) бавно да започнеш да схващаш, че щом най- важното липсва и не може да бъде оприличено, тогава всичко друго е само претенция и илюзия. Затова и хората не се отнасят сериозно към "великите пандити", понеже знаят, че думите са прах и нищо повече.

Няма отговор и отговор има, но за да стигнеш до там, ще трябва да изоставиш всичко, което знаеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.