Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 18.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ДЕИРнови  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано31.05.06 15:55



Споделете нещо за тази система, моля!



Тема Re: ДЕИРнови [re: Цap Изpoд]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.06.06 17:06



Попаднах на нея повече от две години, преди да се преведе първата книга на български и да настане шумотевина до бога.
Даже тая първа книга я преведох в доста съкратен вид, колкото да се разбере за какво иде реч и я пуснах в Окултизъм още първите месеци на 2002.
Има я накратко и тук от по-късно време



Там съм изказала и накратко опитностите си с ДЕИР.

Като го прочетох за първи път навремето, си казах-досега съм чела езотерика (и Кастанеда) все едно чета мъгла, тайно знание, недомлъвки.
Верищагин прилича на брошура в аптека, изясняваща какво представлява грипът и как да се предпазим от него.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: ДЕИРнови [re: Kaily]  
Авторsgg (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 12:03



Propuskash, che vredi :)



Тема Re: ДЕИРнови [re: sgg]  
Автор ЦapИзpoд (XVIII)
Публикувано02.06.06 13:02



На кое вреди и по какъв начин?



Тема Re: ДЕИРнови [re: ЦapИзpoд]  
Авторsgg (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 17:26



Ми имам такива данни, за съжаление не мога да кажа източника, нито да съм по конкретен. Мога да кажа, че по голямата част от курсантите се чалват на определен етап. В началото било песен, един вид " надуваш мускули " и тн . Края е плачевен. Това го пиша не зада плаша, ами белким някой се освести случайно на време. Истината е , че не ми пука.

Пътя може да се извърви напълно самостоятелно, а и това е целта

Всъщност голямото объркване иде от системите и учителите



Тема Re: ДЕИРнови [re: sgg]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано02.06.06 18:38



" Всъщност голямото объркване иде от системите и учителите" - Мда, явно учителите са тези, които традиционно осират пейзажа.

Пример - дрънканците в клуб "Йога".



Тема Re: ДЕИРнови [re: Цap Изpoд]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано02.06.06 21:40



Истината е, че тестото има нужда от втасване.
Всеки ламтеж по-бързо да станем просветлени, воини, магьосници, магове, нам си какво-води до чалване.
Духът трябва да се уплътнява.

Е сега правя моя система - уплътняване на духа.
Останалото си идва само.
Верищагин има много магически знания, обаче непрекъснато предупреждава да не пробваме по-високо стъпало, преди да сме усвоили напълно по-ниското.
И аз естествено не го послушах и после кой ми такова в гащите.

Верищагин е техничар, дава ти ноу хау-то. А това ноу хау може да се ползва само с мъдрост, кат немаш мъдрост, ....

Не е само той, с всички учения става така. Особено като се вземе предвид факта, че времето е забързало и който не е успял да речем да се просветли за последните няколко мириона живота, си е навил на пръста, че сега за една година ще го постигне.
Т.е. освен предишното неумение да стигнеш, сега се наслагва и амбицията, а тая амбиция трябва да се зачете за новия грях божи.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: ДЕИРнови [re: Kaily]  
Автор BrandofAmber (PrinceofAmber)
Публикувано04.06.06 13:00



"Е сега правя моя система - уплътняване на духа."

Интересно. Дай още инфо.



Тема Re: ДЕИРнови [re: sgg]  
Автор BrandofAmber (PrinceofAmber)
Публикувано04.06.06 15:47



И според мене. ;)



Тема Re: ДЕИРнови [re: BrandofAmber]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано05.06.06 13:46



Ами, така си приказвам.



Системата е прави онова, което в момента ти уплътнява духа, и не се занимавай със странични глупости.
Ако събирането на инфо уплътнява, чети от зори до мрак; ако си на етап медитация или просто блеене, блей на воля и не пипай книга.
Усещай какво ти е нужно, развий усета си на макс, допитвай се винаги до вътрешния си учител и не слушай никой друг. Никой не знае по-добре от него какво ти е нужно.

Та - колкото по-тясна връзка имаш с вътрешния учител, толкова духът ти е по-плътен. :-)

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.