Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ДЕИР  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 14:00



Отварям темата за ДЕИР за да изкажа и своето мнение - самата аз имам опит и се занимавам с ДЕИР. Много често хората се плашат от това, което им е неизвестно, за което не знаят много и не им е напълно ясно за какво става дума. Тогава е по-лесно да го отречем.
Аз лично също също отричах ДЕИР , докато не се убедих че работи, при това безотказно. Това което е написано в първата книга Освобождение на Верищагин - точно това и постигаш.
Моето мнение е че системата дава много, при минимум усилия и максимум резултат. Аз самата бях учудена. Но е факт



Тема Re: ДЕИРнови [re: ana]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано07.09.06 22:25



А по трета книга какво ще споделиш?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: ДЕИРнови [re: Kaily]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 21:42



Какво те смущава в третата книга - ако я прочетеш ще разбереш за какво става въпрос - а ако си чела само заглавието -Влияние - можеш да си фантазираш всичко.
В същност става процес на по-дълбоко и пълно разбиране на човека срещу теб. Та колко проблеми бихме си спестили ако вместо да се сърдим, обиждаме или караме с някой за нещо, ние разберем защо този човек е постъпил така, погледнем нещата през неговите очи.
В това е смисъла на книгата - да застанем на позицията на другия, да го разберем, и тогава във взаимоотношенията ни настъпва обрат.
А нима можеш да кажеш че познаваш дори и най-близките си приятели? Че можеш да ги разбереш напълно?
А когато успееш - ти виждаш че всеки човек е колкото индивидуален и уникален, толкова и всички имаме нещо общо помежду си. И на основата на това общо можем да изградим прекрасни взаимоотношения.



Тема Re: ДЕИРнови [re: ana]  
Авторmonster (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 10:46



Съгласен съм напълно с Ана.
ДЕИР наистина ти позволява да разбереш другия човек до теб. И не само това - дава ти възможност чрез собствените си сили да постигнеш успех, да се движиш напред. А заедно с това да имаш и много приятели.



Тема Re: ДЕИРнови [re: ana]  
Авторнe вяpвaм (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 01:01



А ти защо реши, че Кали не е чела третата книга. Виждам колко си я разбрала и ти книгата-толкова, колкото си се научила да разбираш и останалите, пр. Кали.



Тема Re: ДЕИРнови [re: нe вяpвaм]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 17:50



И книгата и курса по нея представляват точно това - дават възможност да се научим да изграждаме нормални човешки взаимоотношения, основани на взаимното разбиране. И толерантност към нещата, които не разбираме



Тема Re: ДЕИРнови [re: aнa]  
Авторнe вяpвaм (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 18:29



Може.
Аз питах дали дават пророчески дарби, че си толкова сигурна кой какво е чел или нечел.



Тема Re: ДЕИРнови [re: monster]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 14:18



Приятелю, ако наистина си мислиш, че си прав, то обясни ми тогава какво ти взема ДЕИР, за да ти даде? Ти явно не си наясно с много неща относно ДЕИР! Пък ако видя твой отговор, ще ти изпратя покана за среща. Имаме какво да си кажем! Иначе, нямам нищо лично.



Тема Re: ДЕИРнови [re: Kaily]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано03.07.07 15:38



Как си - изчисти ли си подсъзнанието най-накрая...


Научи ли какво е магия също най-накрая...

Или си идваш със спомените от Небесата или си търсиш Истината по Земята

Тема Re: ДЕИРнови [re: Гoro]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано03.07.07 15:39



ДЕИР е на КГБ окултния мир - пуснах тема в окултизъм
Мръсни пари и хора със съдби зли, би трябвало да се спрат сами овреме, аналог са на сциентолозите

Или си идваш със спомените от Небесата или си търсиш Истината по Земята



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.