Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 17.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос.нови  
Автор whitewolf (free)
Публикувано27.02.06 21:38



Абе тука освен модератора други има ли въобще?

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: Въпрос.нови [re: whitewolf]  
Автор cлaвeя ()
Публикувано10.03.06 16:49







Тема Re: Поука.нови [re: whitewolf]  
АвторACAC (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 11:36



Така става винаги, когато една отдавнашна амбиция най-сетне намери своето удовлетворение. Оставаш сам и в крайна сметка с единственото, което имаш - СЕБЕ СИ /КЛУБА/.

Извод: пазете се от изкусното изкушение и амбивалентната амбиция! Така никога няма да има опасност някой друг да ви атакува в гръб!



Тема Re: Поука.нови [re: ACAC]  
Автор мчk иpoд (orthodox)
Публикувано11.03.06 12:23



може ли по-ясно за атакуването в гърба, изкусното изкушение и амбивалентанта амбиция? Много ме интересува тая тема.


и останися прочее преждняго безсловесия...

Тема Re: Въпрос.нови [re: whitewolf]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано13.03.06 12:37



Чудна работа, нямаше ме два дена, написали сте сума ти постинги и се кефите, че аз ги пиша.

Не вярвам да смятате, че само аз съм някой, а вие сте едно голямо нищо?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Въпрос.нови [re: Kaily]  
Автор Пeтpa (от камък)
Публикувано16.03.06 12:08



Ти продължавай да пишеш, както си знаеш. Аз често се "отбивам" тук, за да чета, но не пиша, защото нямам какво...
Само руският малко ме затруднява.



Тема Re: Въпрос.нови [re: Пeтpa]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано18.03.06 18:39



Тъкмо един чудесен повод за овладяване на още един език.

Благодаря за подкрепата, ако има нещо наистина важно и не го разбираш, не само ти, пишете, ще се напъна да го преведа.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Въпрос.нови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано19.03.06 10:16




Аз, аз не разбирам.
Не разбирам, как човек може да накара духа си да му служи, да му служи с разни процесинги или с други каквито и да са учения. Според моите разбирания духът е абсолютно знаещия, свободен и господар на волята и действията на човека. Единствено Той може и определя какво, кое и кога за човека.
Нещо да не сме объркали?

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Въпрос.нови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано19.03.06 15:25



Пътник, щото не пощях да си умножавам горе постингите в ковната тема, ма сега те сгащвам да те питам-
не разбра ли, че процесингът изправя възприятията бе?
Това знаеш ли откога го пиша. Ошо казва, че битието е поток, всичко, което той прави, е да махне камъните по пътя на потокът, като махне камъните и тинята, после потокът сам ще си намери пътя.

Е, това е основното занимание на процесинга-маха камъни. Вади трънчета от наболели пети.
Освобождава пътя на потока от налепи.
Артериите от съсиреци.

В крайна сметка изчиства ти какво не си разбрал за него?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Въпрос.нови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано21.03.06 21:45



Процесинга изправял възприятията..това не го оспорвам аз...друго питах : Кое е това нещо което ни "отваря" към процесинга / в примера ти/, за да ни се изправят възприятията. Нали няма да ми отговориш "ние", сами, хората...
Има хора които никога няма да чуят за процесинг?
Ако имаме претенции за знаещи ще трябва точно да посочим кое у нас ни ПОВИКВА за процесинг/ в примера ти/ .
и се надявам че не твърдиш, че единствено само процесинг променя възприемането...в кастанеда твърдят същото за Кастанеда...това защо, кога какво твърдим ми е ясно.

Че кой друг, ако не ние?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.