Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Четирите нива на проработка на планетитенови [re: Kaily]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано01.06.04 14:46



Не ми се иска да си го помислям дори... Надявам се да е било опит за отклоняване на вниманието от нейна страна... Но ме стегна сърцето...тежко ми стана като го прочетох...



Тема Re: Четирите нива на проработка на планетитенови [re: Kaily]  
Автор mountainlake (свободолюбива)
Публикувано01.06.04 16:15



Мисля , че четох някъде за това , че подсъзнанието прави това, което то иска, а ние не можем да осъзнаем. Когато ние обаче имаме връзка с по-финните ни тела, тогава подсъзнанието проработва за нас, изкарва това ,което ни трябва на повърхността.



Тема Re: Четирите нива на проработка на планетитенови [re: Изrpeв]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.06.04 16:48



Не плаши се, изгревче.
Госпожата, дето отговаря за националните ни медии и преподава журналистика, бая се е объркаха.
Сега по друг повод получих Стратегия за развитие на младежта и вътре пишеше точно това.
? Нараснало е разпространението на ХИВ/СПИН и полово предаваните болести, като 41% от регистрираните случаи са във възрастовата група 20-29 години, а 7% са във възрастта между 14 и 19 години
Бая е по-различно, нали?
Ама не ми издържаха нервите за сефте в оня форум и за сефте наковладих някого както аз си знам:

лелеееее
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
АЗ СЪМ НАПРАВО УЖАСЕНА ОТВРАТЕНА ПОГНУСЕНА И НЕ МИ СТИГАТ ДУМИТЕ!!!!
ИЗОБЩО НЕ СЕ ИЗВИНЯВАМ НА ТОВА ТЪПО И БЕЗМОЗЪЧНО СЪЩЕСТВО ЗАЩОТО ТО НАПРАВИ НАПРАВО НЕПРОСТИМА ГРЕШКА КЪМ БЪЛГАРИЯ И ДЕЦАТА НИ!!!!
ВИЖТЕ КАКВО Е РАЗБРАЛА ТАЗИ ПАТИЦА КОЯТО ОТГОВАРЯ ЗА МЕДИИТЕ НИ!!!! САМО ВИЖТЕ МОЛЯ!
7 % от младежите между 14 и 19 години са регистрирани като носители на ХИВ/СПИН, предаден по полов път
тОВА ЗНАЧИЫ ЧЕ 7% ОТ ВСИЧКИТЕ НИ ДЕЦА СА ХИВНОСИТЕЛИ!!!!!!!
А ето какво пише в
СТРАТЕГИЯ ЗА
НАЦИОНАЛНА МЛАДЕЖКА ПОЛИТИКА
(2003 –2007)
? Нараснало е разпространението на ХИВ/СПИН и полово предаваните болести, като 41% от регистрираните случаи са във възрастовата група 20-29 години, а 7% са във възрастта между 14 и 19 години
КОЕТО ЗНАЧИ ЧЕ НЕ 7% ОТ ДЕЦАТА НИ СА БОЛНИ А ЧЕ 7% ОТ БОЛНИТЕ СА ДЕЦА!!!!
///////////////////////////////////////// /////
КАКВО МИСЛИТЕ ЗА СЪЩЕСТВО КОЕТО НЕ МОЖЕ ДА ОТЛИЧИ ТЕЗИ НЮАНСИ?????


Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Четирите нива на проработка на планетитенови [re: mountainlake]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.06.04 16:49



Прочети Подводни-За подсъзнанието.
Аз по-точно обяснение отвсякъде не съм чела никога.
Струва си-гарантирам ти.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Четирите нива на проработка на планетитенови [re: Kaily]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано01.06.04 17:13



По-добре поне, че не е вярно, а наистина жалко за нивото на такива като нея...ще има хора, които ще повярват, няма да проверят като тебе ... то да беше само тя на такова ниво... не им пука от нищо...от никого... Едва ли ще се извини за грешката, за да не признае незнание...



Тема Re: Четирите нива на проработка на планетите [re: Изrpeв]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.06.04 21:50



Ма не бе.
То остави че това не е кой да е, а член на Медийния съвет и преподавател на бъдещи журналисти.
Ами дори и да го е разбрала така по тоя начин, не се ли е ужасила, не го ли е погледнала повторно!
Та аз не знам такова чудо да съществува даже в Африка?
7% от всички деца между 14 и 19 години да са се заразили при полов акт . представяш ли си какво значи това!!!
А за тая пуйка заспала изглежда това като информация е било толкова в реда на нещата, че даже не се е и замислила.
Айде, да го е интерпретирала погрешно иди дойди.
Ама и смисълът не е дошъл до нея!
Тя няма и да го разбере...ти не знаеш какви говеда идват на гости във форуми-всички са като нея и всички са видни политици.
Ужасена съм.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Четирите нива на проработка на планетите [re: Kaily]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано01.06.04 22:00



Не съм влизала в такива форуми, но ти вярвам. Има ли някакъв смисъл или ефект от това, което им казвате, гледам, че не ви отговарят на въпросите, отклоняват ги, правят се на разсеяни, не им е удобно...



Тема Re: Четирите нива на проработка на планетите [re: Изrpeв]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.06.04 22:19



Никакъв ефект.
Обаче те не са свикнали да бъдат питани...и това си е чист процесинг, аз впрочем разпространявам (без да споменавам отде идва) идеята за аберациите.
Демек неадекватността на поведението.
Вече доста народ от форума вдянаха идеята ми.
Че кадърен човек значи адекватен човек. А как може да се познае-по това дали може да разбира въпросите и да им отговаря.
Това е на Хъбард точно-че степента на аберация се определя по времето, което минава между задаването на въпроса и получаването на отговора.
Като го питаш, той може да иде да пуши, да пазарува, да се разходи до северния полюс...може години да минат, преди да ти отговори.
Ако отговор има веднага, значи лицето е здраво.
Е, малко по по-друг начин го обяснявам там, но интересно много хора ме разбират.
И ако той не е адекватен да ти отговори разумно на въпроса, каква работа после очакваш да ти свърши?-това заключение е мой патент. :-)))

Мани, то Щерев беше, как се казваше-сивият кардинал на БСП, Наков-зам.мин. на образованието, бе по 1 на седмица-две ни доставя редакцията на вестника и го глозгаме с кеф.

И трябва да ти кажа, че това е масов проблем-аберациите са при всички.
Ти ги питаш какво ще правят с бедността, те ти обясняват, че на марс може да има живот.
Оня сивият кардинал примерно една мацка го беше питала БСП има ли намерение да се справи с мафиотите от луканово време още и той почна да дърдори колко добри приятели били с Луканов.
Бе ужасТ......

Вече съм 100% съгласна с Хъбард, че аберациите са заразни. Ако човек не е достатъчно зрял и добронамерен и устойчив-и обикновен льольо да е, там като влезе и откача.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Четирите нива на проработка на планетите [re: Kaily]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано01.06.04 22:30



Има една приказка по повод "големите" и "малките" човеци. Един Голям човек колкото по-нависоко се качва, по-голям става, а малкият колкото по-нависоко отива - по-малък става...дет вика народа "слаби му ангелите"...ма не шъ да е от ангелите...та и тия, аз направо бях изумена като четох как като на олигофрен задаваш многократно въпроса си, а отговор нанай...ама и ти какво търпение имаш ...

Аз отлитам, лека нощ!



Тема Re: Четирите нива на проработка на планетите [re: Изrpeв]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.06.04 23:26



Чеки бе, къде хукна? Нещо шъ ти казвам...гледай каква новина:


УУбичат си ни тия от вестника и туй то.
Особено отбележи едно изказване вече-е те това-


"Сууупероферта!!! "
Глутница, дрръъъж!

Трябва да организират някой да пише бързо, а Костов да диктува, иначе ще стане като днеска


А иначе за моето търпение-това е процесинг. Многократното задаване на един и същи въпрос, докато той пробие съзнанието, по-точно автоматизмите, и стигне до съществото, че да може да го разбере.
Обикновено първите отговори са автоматизирани и трябва да се задава въпросът отново и отново, докато преминат автоматизмите.
Слушала съм Хъбард на касета по 50 пъти задава един и същи въпрос....
Нас ни управляват злокачествени политици...цялата ни политическа прослойка е просто злокачествен тумор и даже и да се мерне нещо що годе свястно, те го заразяват с аберации, смилат и претопяват.

А наградката на вестника сигур ни я дават, щото днес добре сме се представили.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.