Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема А-а-а-а-а-а-а-а-а!нови  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано16.01.04 17:15



Има ли някой тук, дето може в диалогов режим да ме процесингова?
Да си пишем ей туканка, в темата и х-о-о-п! Да видим какво ще стане...

Да, ама не...


Тема Re: А-а-а-а-а-а-а-а-а!нови [re: asenus]  
Автор KailyМодератор (звън на камбана)
Публикувано17.01.04 01:26



Сигурен ли си, че искаш?
Иначе проблеми няма.

Не питай за кого бие камбаната. Тя винаги бие за теб.


Тема Поздравления Кали - появи се човек в клуба!нови [re: Kaily]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано17.01.04 16:13



Тъкмо ми замяза на фризер и хоп, постинг некакъв се пръкнал!
Природата поднася чудеса всекакви, дори и живот на Луната може да има, щом тук се появи постинг , чийто автор да не е всеуважаемата Кали.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Поздравления Кали - появи се човек в клуба!нови [re: valsodar]  
Автор KailyМодератор (звън на камбана)
Публикувано17.01.04 16:56



Мерси.
верно се появи човек в клуба...досега само ти щъкаше насам...

Не питай за кого бие камбаната. Тя винаги бие за теб.


Тема Сигурен съм, я.нови [re: Kaily]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано19.01.04 08:05



По-сигурен от мен няма. И не се майтапя. Сеирджиите и кибиците да почакат.
Готов!

Да, ама не...


Тема Ти кво, завиждаш ли?нови [re: valsodar]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано19.01.04 09:07



Щото доколкото се знам, хич не съм за завиждане... Градски.
Живял съм до старите гробища, сега живея в гората. След време ще живея в новите гробища. И хич не ми пука колко е студено тука.

Да, ама не...


Тема Re: Сигурен съм, я.нови [re: asenus]  
Автор KailyМодератор (reason)
Публикувано19.01.04 11:33



То процесинг се прави обикновено по едно и също време, демек и двамата трябва да са вътре...тук, в ДИР-а имам предвид.
Кажи, какво е твоето чувство към жена ти? Какво изпитваш към нея и какво мислиш?

Значи искам като начало да ти кажа нещо-защото из окулта много щуротии се изписаха и като гледам, повечето клонят към идеята, че вината си е твоя, да си я търсиш в себе си и т.н. Тая реакция не е нова из тия селения и тук се играе на принципа-бития бит, е...ия -е...н. Да не е.
Подобно положение като в държавата ни-не е виновен който яде баницата, виновен, който му я дава и оттук насетне е една крачка до идеята, че жертвите са виновни, не нападателите, кредиторите виновни, не длъжниците.
Има някаква масова психоза едните да правят, каквото си наумят и да не се съобразяват с нищо, а другите да търпят и да им се трие сол на главата, че сами са си виновни.
Ами като търпят и като търпят такива "коментатори", наистина ще са си виновни.
Процесингът предполага няколко посоки и едната от тях е следната.
Когато ни въздействат външни сили, понякога те са по-слаби от нашите собствени вътрешни. Външните сили се наричат контраусилия, а вътрешните-усилия.
Та когато контраусилието е по-слабо от усилието, ставаме разглезени и мързеливи.
Когато контраусилието е равно на усилието-тогава има развитие.
Когато контраусилието е повече от усилието, ни идва нанагорно и тогава създаваме енграми или факсимилета. Това са нещо като записи на нещо, което не сме имали достатъчно сили и способности да преодолеем навремето и умът прилежно го е записали съхранил-като филм. Този филм стои в нас и чака да му дойде времето да го прослушаме, защото когато точно се е случвал, сме били изключили.
Нека го кажа другояче-това е урок, който е твърде сложен и труден за нас в определен момент и ние сме си направили записки с цел в къщи на спокойствие да си го прегледаме и разучим.
Та понякога се случва, представи си, и ти да не носиш вина, напук на всички окултни съждения, а просто да ти е дошло твърде много и да не си могъл да го смелиш.
Да се обвиняваш тогава и да търсиш грешките в себе си значи да си правиш мечешка услуга.
Та...не знам какъв е точно случаят в момента...възможно е да има елементи от всичко.

Няма пряк път до мястото, където си заслужава да идем.

Редактирано от Kaily на 19.01.04 12:23.



Тема Много разнопосочно ми се види. [re: Kaily]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано19.01.04 13:49



Подред. Чувствата ми към съпругата ми са доста дълбоки и са от мно-о-о-о-го време (поредица от прераждания). Сега обаче се чувствам особено. Всъщност от неделя напрежението между нас спада, постепенно се нормализират отношенията ни, но има едно наистина необяснимо усещане в мен. Не зная как да го оприлича. Тя ми изглежда като че ли насън, все едно я сънувам.
Да речем, че искам този процесинг само за себе си. Това с изневярата, с чувството за вина и т.н. са малко пресилени (не малко, ами много). По-скоро темата, която отворих исках да е по-истинска. Не мисля, че съм се впрегнал.
А дори и да съм, нека отложим това за по-късен етап. Ако се наложи ще "процесинговаме" :-))) на живо.

Да, ама не...


Тема Re: Много разнопосочно ми се види.нови [re: asenus]  
Автор KailyМодератор (reason)
Публикувано19.01.04 14:09



Ми че поясни се какво точно искаш де.
Аз не съм гадателка.

За какво го искаш този процесинг точно?

Няма пряк път до мястото, където си заслужава да идем.


Тема За пречистване. [re: Kaily]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано19.01.04 14:14



На съзнанието. Де да знам. Ако знаех точно, смяташ ли че ще шишалкавя?

Да, ама не...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.