Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Да, полезно нещо.нови [re: Kaily]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано28.01.04 13:56



Първата ми работа беше да се запитам, ТИ асенусе, какво направи? За малко да се почуствам виновен. Че едва ли не всичко се случва като адекватна реакция. Да, ама не. Затова и съм толкова категоричен, за това и съм отчаян. Не мога да направя щастлива една жена, която не иска, нали? Дано е щастлива там някъде с тайните и лъжите си.

Да, ама не...


Тема Re: Да, полезно нещо.нови [re: asenus]  
Автор KailyМодератор (неизбежна)
Публикувано28.01.04 18:44



Всеки иска да бъде щастлив.
Въпросът е, че обикновено всеки се подхлъзва по по-лесното и обърква щастието с удоволствието.
Ти последно що не се оттеглиш някъде за няколко дена и да си дадеш ясна сметка за себе си обичаш ли тази жена или не?
какво ще последва от раздялата ви-с всички плюсове и минуси обаче. И какво от нераздялата.
Вземи си топ листя, разграфи си ги и давай.

Бъдете високи!


Тема Последствията са ясни.нови [re: Kaily]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано29.01.04 07:50



Също отдавна ми е ясно какво ще последва ако продължа да съм с нея.

Да, ама не...


Тема Хм,нови [re: asenus]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.01.04 08:22



дали пък отдавна не си решил да се разделите, но ти се иска тя да е виновна за случилото се.



Тема Що да е виновен някой?нови [re: nbb]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано29.01.04 08:25



Нещата понякога в живота ни така се подреждат, че е излишно да търсим вина. Има избор, свободна воля да избираш, да, има и грешки, но вина в никакъв случай. Грешки, уроци, поука и т.н. Вината е измамно чувство.

Да, ама не...


Тема Лъжата е в основата на всичко.нови [re: Kpъr]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано29.01.04 08:27



Именно лъжата пуска корени в сърцата ни, замъглява разсъдъка ни и ни изцежда като лимончета в супата на живота.

Да, ама не...


Тема Съгласна,нови [re: asenus]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.01.04 09:01



и аз съм го изтрила това чувство.



Тема Да, много по-добре е.нови [re: nbb]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано29.01.04 09:09



Да не виниш другите и да не се чувстваш виновен. В моя случай бях обвинен, че постъпките й са подчинени на мойто поведение. Вината е моя, според нея. Чудесно, стига да е вярно.

Да, ама не...


Тема Re: Да, много по-добре е.нови [re: asenus]  
Автор KailyМодератор (неизбежна)
Публикувано29.01.04 11:58



Имаше една хубава песен...Вината лежи поделена в наште сърца...Тая дума вина що така всички масово подскачат от нея, като да им се подава горещ картоф.
Какво, ако ти имаш вина и тя има вина, а?
какво предизвиква у теб идеята за съществуването на вина?

Бъдете високи!


Тема Вината е трансформиран страх. [re: Kaily]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано29.01.04 13:05



Има механизми, по които даден човек преценява и реагира. Кой е казал, че трябва да си виновен за постъпките си? Всяка колкото и неразумна постъпка да е си има своя изчанчена, но логика. Та като хванеш логиката, причината, трябва ли да се тюхкаш, да се виниш? Станалото станало, открих си грешката, примерно в преценката, да, сега ще ми е по-лесно при друг подобен случай. Това е, защо да изпитваме чувство за вина?

Да, ама не...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.