Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кармата  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано24.10.03 13:00



Кармата на практика представлява нещо като туморни образувания във финните тела. Верищагин казва, че са подутини, дупки и изкривяванеия в тъканта на съзнанието. понеже съзнанието върви в преражданията, тези образувания си вървят с него.
Това, което прави бог или вселената, е да бие по тях, докато се разрушат и тялото на съзнанието става отново чисто. Затова се и случват подобни събития отново и отново-докато не си научиш урока и разрушиш тези образувания.
Обаче има и друг път-да ги изследваш, откриеш и поправиш, преди още да ти се е случила поредната карма.
Има и още един вариант-когато усилиш потока от светлина и божествена любов, той да отмие туморите.
И според мен човек трябва да умее да работи и с трите. Последният път е най-безболезнен и се използва от векове, но е бавен.
Доста хора в настоящето се занимават директно с изследване на материята на тънките си тела и стиган доста далеч в изчистването си за много по-кратко време.
Въпрос на вкус кой път ще предпочетеш.
Аз лично предпочитам да изпреваря събитията и сама да откривам и чистя по същество.
И това не значи, че бързам занякъде, това значи, че искам да си спестя излишна болка.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Карматанови [re: Kaлu]  
Авторmirror_ (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 14:12



Az imam malko po-razli4no mnenie, no parvo 6te te popitam , kak q otkriva6...mislq 4e tova 6te e ot polza za vsi4ki...

I taka...karmata e tova, koeto idva6tiq ot Tam si e podgotvil, kato pat...v smisal urocite, koito e trqbva da nau4i, a ako ne uspee te se povtarqt mnogokratno po malko vidoizmenen na4in. Otdelen e vaprosa, 4e dokato varvi toi trupa o6te karma, koqto 6te "izkupva" v tozi ili drug jivot. Taka 4e nqma mardane...edinstvenoto koeto e v tvoq vlast e da ne natrupva6 pove4e.

6to se otnasq do bojestvenata liubov, si mislq, 4e celta ne e da gi otmie, a da ti dade uroka , koito trqbva da nau4i6, a 4ovek minavaiki prez stradanieto da uspee da zapazi liubovta si kam nego...to vsa6tnost tova si e glavniq urok....

Sega mi vaznikva vaprosa: Ima li dobra karma i za6to samo ot dumata "karma", polu4avame asociaciq za nqkakvo lo6o sabitie v jivota...kak mislite.

4e nie za6to sme tuk...nali da se u4im...ina4e popravitelen



Тема Re: Карматанови [re: mirror_]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано24.10.03 14:53



Карма е всичко-и доброто и лошото. Онова, което си направил някога и чиито плодове жънеш сега-може да са плодове, а може и магарешки бодили.
Открива се чрез наблюдение на събитията, които се случват с нас. Повтарящите се събития.
подсъзнанието ни говори с езика на събитията, то няма друг език. Когато нещо започне да се повтаря в живота ти, значи го предизвикваш с нещо.
Има хора, които все ги причакват и ограбват в тъмното или не им върви в работата или в любовта.
попадането в аналогични ситуации е стопроцентов знак за карма.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Карматанови [re: Kaлu]  
Авторmirror_ (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 15:09



Da razbiram, 4e e taka, no zna4i pak stigame do tam, 4e predi nqkakvo sabitie ne mojem da q otkriem....sorry.

A pak se povtarq za6toto,za6toto...... mai i az 6te se povtorq.

A ponqtieto "4istene na karma" e to4no tova....da si q poeme6 s pasivite i aktivite, ama i da si vzeme6 izpita nakraq.....( eeeh i az po4nah, kato nqkoq daskalica)



Тема Re: Карматанови [re: mirror_]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано24.10.03 15:44



Спомена Лазарев и как стига до вижданията си, дето не ги обяснява...просто вижда. Има хора, които могат да ти видят аурата и всичките тела и директно да открият петънцето. Верищагин същото прави-работи на енергийно ниво.
Процесингът се занимава със същото, само че от друга гледна точка. Той изследва чрез разговор онова, което е в теб и което ти самата не виждаш. И го отстранява. Процесингът работи с мисли, емоции и усилия. Най-важни са мислите, постулатите, ако се стигне до тях и се отстранят-туморът се разсейва.
Но понякога постулатите са покрити с емоции до степен да не може да се стигне до тах, тогава първо се разреждат емоциите.
Менсинг в темата ми клиринг точно това прави-разрежда емоционалните заряди.
Така че събитията са последното, което се дава като знак за оня, който може да гледа и вижда.
А пасивите и активите и уроците в крайна сметка са едно-осъзнаване и покаяние. Покаянието разчупва и унищожава тумора.

Сега отделно на въпрос, че повечето не вярват и няма да повярват, даже и като им се струпа на главата цялата сила на последствието...то си е за тяхна сметка.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Карматанови [re: Kaлu]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано24.10.03 16:27



Haide da poraz6iri6 malko temata, ako ima6 vreme, za6toto az li4nata karma q priemam, oba4e taq semeina karma, deto q bila trupala na 6ureto-6urenaikata, pak az trqbva da q izkupvam me kara da izlizam ot relsi (tova e spored Lazarev vsa6tnost)...

Nai-dobre 6te e da mi kaje6, 4e nqma takava, ama 6te priema i neq...kakvo da se pravi



Тема Re: Карматанови [re: mirror_]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано24.10.03 17:02



Е, първо аз си говоря, каквото си мисля и докаквито прозрения съм стигнала. Не е задължително да е вярно.
Но все пак има и семейна карма или поне карма, свързваща и други хора. Доказателството е в темата ми за прошката. Просто не можеш да се откъснеш сам и да зачуруликаш като славей, трябва първо и със старите връзки да приключиш. Затова при КК правят преглед и КК ходеше от човек на човек от миналото си да му дава дарове.
И не знам защо, в сциентологията почти всичко взе да ми напомня на истинската игра в битието, само че на много по-бърз ритъм. И там те не пускат към следващия курс, преди да е минал и партнера ти от този, независимо колко си добър.
Сега има една тънка цака, че като завършите курса, можеш да се ометеш и да го смениш, ама трябва да уцелиш момента.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Верищагин за карматанови [re: Kaлu]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано24.10.03 22:46



Кармата е реализация на лъжливи желания, отпечатани от предишни животи в структурата на съзнание.
Структурите на съзнание се отнасят към по-високо ниво на енергоинформационното поле и се намират по отношение на физическото и ефирно тяло в друго измерение. Съзнанието на всеки човек има своя, присъща единствено нему конфигурация. В момента, в който той отстъпи от истинските цели, започне да преследва лъжливи цели и да извършва лъжливи действия - т.е. да трупа карма - неговото съзнание под действието на тези погрешни и неправилни действия (защото те влизат в жесток конфликт с подсъзнанието) променя своята конфигурация. Върху него се появяват патологични израстъци или дупки
. Тези патологични изменения не изчезват сами по себе си и никъде не се дяват - човек живее и умира с тях.
И даже когато се прероди в ново тяло, той наследява тези дефекти от миналия живот. Най-важното е, че тези израстъци и дупки имат програмиращо свойство: те продължават да програмират човек да встъпва в същия стил на отношения, които са били в предишния живот, те продължават да подтикват човек към лъжливи цели и съответно да получава всички негативни последици от това.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Карма и астрологиянови [re: Kaлu]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано24.10.03 22:49



Тези "тумори" имат определено качество и започвам да си мисля, че именно те са определящите за качеството време, в което ще се родиш следващия път. На тази мисъл ме наведе астрокома, естествено. Докато усърдно си гледках хороскопа, се натъкнах на няколко пасажа, в които се обясняваше как еди си какъв мой постулат води до натрупване на еди си какви енергии, които пък предизвикват еди си какви събития.
Беше много точно казано...значи как познава хороскопът? Много просто-имаш туморчета, те могат да се проявят във време със съответното качество, така че ти се раждаш тогава, а планетите просто във време с това качество са подредени точно по този начин, съответсваш на същото качество.

Има една притча за буда, когото срещнал на морския плаж прочут астролог и не могъл да определи нищо за него. Изводът от притчата е, че когато си станал чист, звездите нямат влияние върху теб, те засягат само ония сгъстъци енергия, туморчета и т.н.

...заради цвета на житото...


Тема Predlojenie.... [re: Kaлu]  
Авторmirror_ (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 12:26



Kak da ne natrupvame nova karma,spored Lazarev.


".....ako sa vi obidili, na parvo mqsto bi trqbva da molite pro6ka, 4e ste obidili vie samite-tova blokira karmi4nite programi na roditelite i minalite jivoti, koito sa sazdali situaciqta.
Sled tova trqbva da molite pro6ka za tova, 4e ne ste uspeli da prostite na drugiq 4ovek i ste mu se obidili...
..i edva posle da molite pro6ka za tozi, koito vi e obidil zatova, 4e toi, sam e bil obiden i e obidil vas.
Pri vsqka obida trqbva da opitame vatre6no da opravdaem 4oveka, a posle da prostim...

Edno predlojenie i ot men...vsa6tnost neznam, dali az sam go izmislila...vse ot nqkade sam go nau4ila, no pak sam go izpitala....

Nikoga za ni6to i kam nikogo da ne predqvqvame pretencii....nito kam horata, nito kam karmata ili sadbata (koi, kakto go nari4a...li4no za men te sa dve razli4ni ne6ta), a nai-malko kam Bog. Neka zapazim liubovta si kam Boga vav vsqkakva situaciq. Neka ni6to da ne ni bezpokoi i pla6i...vsi4ko e vremenno, osven Bog.




Smelost i tarpenie!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.