Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Среднощно прозрение  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано06.10.03 23:49



Обикновените хора се носят като листа по течението, великите хора имат и постигат цели, за които си плащат цената, а над тях пак има хора, които външно се носят като листа по течението, но всъщност следват намерението, за да ги следва то тях.
Та първите, обикновените, много обичат да се мислят за последните, дето си имат вземане-даване с намерението.

...заради цвета на житото...


Тема Среднощнен запек.нови [re: Kaлu]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано07.10.03 10:42



Не бъркай запека с прозрение!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано07.10.03 12:28



Валсо, що ходиш по мен, м? Кое всъщност не можеш да понасяш? Че станах модерато и си направих клуб ли-навремето бая пищя по въпроса.
Не завиждай, Валсо, не злобей. Това са вибрации от ниско ниво-затова падаш стремглаво.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано07.10.03 16:30



Ами то май и това ти беше скритата цел да станеш модератор! Имам един приятел който поне откровено си признава, че когато завършил висшето целта му била да стане директор! И почти успя де.

Признай си и ти Кали, ще ти олекне!

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Ей, заядливци...нови [re: d8a]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано07.10.03 16:47





Що не оставите Калито да работи с другите, за да си признават? Ама, хич не сте деликатни...

Дъгата


Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: Изrpeв]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано07.10.03 16:58



Кво да правя - толкоз бутончета има за натискане, че направо ме изкушава по-често да го правя! Ако знаеш колко съм се въздържала до сега, ама понякога трябва да се изваждат наяве скритите чувства, за да се почувстват и да се изчисти човек от тях! Няма да ни стоят добре прилепнали я!

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: d8a]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано07.10.03 17:10





Пробвала ли си си куража да си пуснеш таралеж в гащите...пардон бикините...прашките...абе ти се сещаш...

Дъгата


Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: Изrpeв]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано07.10.03 17:16



О, така му се вика вече на провокирането, по-модерно звучи! Това ми е специалитета, ако още не си забелязала.

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано07.10.03 17:52



Че аз нямам проблем да си призная, че ми харесва да съм модератор. И че успоредно с другото, съм искала и модератор да стана. Обявих си го официално.
Обаче на Валсодар не разбирам къф му е проблемът в такъв случай?
Всъщност разбирам-не стана неговата и още не може да ми го прости.
Ми....въпрос на лична сила.

...заради цвета на житото...


Тема И каква бе моята.нови [re: Kaлu]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано07.10.03 18:05



Не ми пука как си обслужваш Мегаломанията.
Против съм пропагандирането на деструктивни секти.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано07.10.03 18:06



Не, не това признание, хитрушо, а другото, че искаше да направиш клуб, за да си модератор и Процесинг беше само една подходяща възможност за реализация!

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Kaлu]  
Автор Eднa лeля (Fenix)
Публикувано07.10.03 18:19



Що бе човек?
Ами на теб какъв ти е проблема, че не можа да понесеш това неговото "не бъркай запека с прозрение"????????????????????

Ми той всъщност искаше по този кратък начин да ти каже, че това дето го пусна като тема и го нарече с грандиозното "прозрение", си е едно просто умозаключение, и то базирано на такова относително и несигурно нещо като това "...повечето хора обичат....".
Да ти кажа, голям напън си е било, за да разбереш какво обичат повечето хора и да го кажеш от тяхно име

Единственото ти извинение е, че е било среднощно



Тема Re: И каква бе моята.нови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано07.10.03 19:20



Не е вярно, Валсодаре. Дасега не даде нито едно сносно обосновано твърдение защо това да е деструктивна секта. Много пъти те питах и единственото, до което се домогнах, беше да погледна сайтовете в интернета. Звучи много несериозно за степента на интелигентност, която имаш.
От друга страна си абсолютно наясно, че Ошо е считан за много по-голям сектант, защото директно и буквално е изгонен от над 30 западни държави. Пък сциентолозите не са-нали?
Та не съдиш и по интернет оплювките.
Тогава къде е ключът от мазата, а?
Знаеш ли какво казва сектантът Хъбард?
Причината обикновено не е там, където си мислим, че е. Причината е някъде наоколо, но е толкова добре скрита от самите нас, че е като черна дупка. Съзнанието ни се отплесва от нея, защото изобщо и не щем да я видим, и се закачва за нещо в съседство.
Навремето употреби много усилия да бъде твоето, демек да няма клуб. Не стана.
Че даже и собствениците на дира обвини в един момент, че допускали такъв клуб.
И стана смешееен. Още повече.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Eднa лeля]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано07.10.03 19:23



О, варителко на бели сладка и пекачко на курабийки.
Ти наистина ли смяташ, че всеки, който се носи като листо на вятъра, притежава лична сила?

...заради цвета на житото...


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано07.10.03 19:26



Така е.
Използвах един много хубав пасаж от парадоксална магия:
Не чакай благоприятно стечение на обстоятелствата, използвай всяко, създавай свои.
Защо трябва да си го признавам? То е очевидно. Употребявам онова, което знам и мога, за да постигам, каквото искам. Евала ми. М?

...заради цвета на житото...


Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: d8a]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано07.10.03 19:31





Любима роля, а? То за нея са нужни партньори...не може да е монолог...

Тука май много хора обичат да участват в подобни спектакли - едни прикрити, други открити...

Дъгата


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Kaлu]  
Автор Eднa лeля (Fenix)
Публикувано07.10.03 19:39



Не знам, Богиньо Кали

Не съм виждаща, че да знам това.
Не съм и толкова безотговорна, че да си въбразя, че го знам.

Но с твое позволение, Божествена, самия Дон Хуан казва че всеки човек притежава някаква лична сила, за нещо. Може би някои от тях я употребяват за да се носят като листа на вятъра.
Но ти, Богиньо, всъщност каза, че можеш да различаваш носещите се листа по количеството им лична сила, и дори каза, че им четеш мислите и знаеш кои от тях какво обичат.

Аз смятам, че мога да правя курабийки



Тема Re: Отговори си на един въпроснови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано07.10.03 19:43



В качеството си на какво взимаш решение до какво да има достъп българскоговорящата публика?
Кой си ти, че да решаваш за цял един народ? Кое е полезно за него и кое е вредно.
Има ли още нещо извън грандоманщината, за което да не знам?

...заради цвета на житото...


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Eднa лeля]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано07.10.03 19:44





Като не кандисваш да ме почерпиш с курабийки, направени от твойте ръце, барем кажи рецептата...ще се мъча аз да ги измайсторя, а?

Дъгата


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Eднa лeля]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано07.10.03 20:03



Пък аз смятам, че имам достатъчно лична сила да ги ям безупречно.
А иначе за виждането...почнах да се чудя на усета ли да си вярвам, като виждам, или на ироничните ти подмятания, че не виждам....всъщност не виждам. Знам.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано07.10.03 22:08



Едно поне е очеВадно - честно си признаваш мегаломанията и не само, че не се срамуваш от това, ами се гордееш с него!

Добре е всички, които си мислят, че ще научат нещо от теб и Процесинга, който рекламираш да видят истинските ти мотиви, реакции, атаки и действия в тази тема и сами да решат дали и ако да, доколко да се процесингират.

А лично за теб ще повторя нещо, което ти посветих преди около месец в Ошо и което ти благоразумно пропусна.



Пожелавам ти да се справиш успешно със своята утайка и да си благодарна на лъжичките, че ти разбъркват пълната каша, която сама си си забъркала! УСПЕХ!!!

Казах..Дейти

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends

Редактирано от d8a на 07.10.03 22:09.



Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: Изrpeв]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано07.10.03 22:13



Не може да се каже, че е любимата роля, а една от многото! Винаги съм била благодарна на партньорите за диалога, който ми помага да разбера някои нещо по-добре.

А ти как прилагаш техниката на таралежа в гащите, колежке?

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано07.10.03 22:48



Ох, боже! Тя била казала.
И какво каза, Дейти?
В дира има над 500 клуба сигурно и сигурно болшинството от тях са с модератори.
И всички ли са мегаломани?
Да имаш клуб, в който темите, които с такава мъка си превел и които има кой да чете, като гледам броя на посещенията, за теб е просто мегаломания ли?
Това ли каза, Дейти? Че съм мегаломанка, защото искам да има клуб, създадох клуб и станах модератор?
А какво би казала, ако станех президент...

Мисли де, не квалифицирай.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: d8a]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано08.10.03 10:20





За мене е удоволствие да ти партнирам в разни спектакли, защото го правим с кеф, без да си въобразяваме, че има кой знае какво да залагаме ...

Не съм голям любител на таралежите в гащите щото не давам после на никого да ми вади бодлите...сама си ги вадя, без упойки и е малко болезнено...ама който сам си вкарва таралежи би следвало да си знае какво го чака... От друга страна, ако не го опита това, как ще знае какво е да ти се забие бодил...и как се вади...

Дъгата


Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано08.10.03 13:35



Тук много уцели. Ако все се пазиш от бодлите, как ще знаеш да си ги вадиш, когато все пак някой ден някой се забие.
На това му се вика опитност спрямо всякакви видове бодли.
Те това правя аз-придобивам опитност, вместо да се пазя от тях. Даже и относно констатациите.
От типа на какво е мегаломания и какво е поставяне и постигане на цел и радостта от това.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано08.10.03 13:57





Така ли било? - аз съм уцелила, а ти съзнателно правиш... що било това мегаломания и има ли нейни бодли забити в нас?

Важно е да си вадим бодлите успешно...някой по интуиция, друг с анализиране, трети с хирургическа намеса ... кой как го може и според бодила... Ма некои бодли много на дълбоко забити... Има ли, нема ли, само по реакциите личи...

Дъгата


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано08.10.03 16:55



Tолкова си смешна и същевременно жалка когато си ядосана!

Глей за кво се хвана за последната дума с която само исках да кажа, че този "диалог" е приключил за мен! Върни се пак и по-спокойно прочети останалото, което е съществено!

От къв зор се отплесна и тръгна да носиш вода от чужди калденци?! Чакай да уточня, че може да не разбереш намека - защо намеси модераторите от другите клубове на дира?! те нямат нищо общо с твоята болна амбиция, която дори не се посрами да си признаеш публично! И дори да има някой мегаломан, който само заради "властта" /то пък една власт :))/ е станал такъв, това с какво ти помага??? По-добре ли ще те накара да се почувставаш? Или по-близко да "пристигането"???

"Да имаш клуб, в който темите, които с такава мъка си превел и които има кой да чете, като гледам броя на посещенията, за теб е просто мегаломания ли?" Не, не е проста мегаломания - а претенциозна псевдо-просветленска мегаломания!!! И къде са ти феновете след вчерашната излагация?! Защо ли мълчаливо четат, а не защитават богинята-модераторка?! Сама си отговори на тези въпроси!

Наистина съм до тук с теб!

Приятно и успешно чистене..Дейти

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Ей, заядливци...нови [re: Изrpeв]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано08.10.03 16:58



хихихих

без коментар...

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано08.10.03 17:15



Елементарна си, муцка.
Отговори си на въпроса какво е мегаломания първо. Не хвърляй думи на вятъра, нищо че ги имаш в излишък.
Все се каня да те питам какво търсиш в окулта, ама нали вече ме отряза, няма.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Среднощнен запек.нови [re: d8a]  
АвторEднa лeля (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 18:03



Дейти, Дейти, Дейти, какво ти става бе дете?
Някой друг да не пише от твое име?

Хайде обясни ми на мен, винаги ли според теб е "болна амбиция", ако някой иска да стане модератор на даден клуб? Особено в окулта? Ами ако е искрен в желанието си да поднесе повече информация и теми? Нали никой не е длъжен да ги приеме, но ако иска да научи може да прочете все пак?

Да, в случая ще си права ако кажеш че защитавам Кали. Защото знам, че не го прави от болни амбиции. И още защото е добър модератор. И защото се грижи в клуба й да има интересни теми. Кое тук е за осъждане?

(аз иначе нейния Хъбърдчо не го любя, нещо не може да ме привлече, както например ДХ, но е факт, че интересни разговори могат да се получат в резултат на нейни теми)

С извинение.
Леля ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.