Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: А ако този някойнови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано02.10.03 11:29



За мене е важно не да търся хорските чворове, бутони и т.н., а да си разуча моите...пък така опознавайки себе си, аз всъщност опознавам и всички около мене. На какво може да научи някой някого, когато сам няма достатъчно високо образование и практика...За мене право да води има само този, който е минал целия път, за да не оставя насред пътя...другото е споделяне на опит, без претенции, без зависимости...

Дъгата


Тема Re: А ако този някойнови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано02.10.03 14:15



А как познаваш кой е минал целия път? И нали пътят няма край, значи никой не трябва да води никого. Развитието е безкрайно, нали?

...заради цвета на житото...


Тема Re: Бутонитенови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано02.10.03 14:19



смятам, че съм на доста по-дълбоко отколкото бях.
Ти прочете ли притчата за Гюрджиев и осъзна ли я?
Виж какво защитаваш....що ли ми се струва, че тук някъде има бутонче...или бутонище.
Когато и да натисна, изгревче все на защита минава....
Все за любов говориш, а все подскачаш нервозно като нервозно кюфте...странно...странно.....що се впрягаш толкоз, а?

...заради цвета на житото...


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор Eднa лeля (Fenix)
Публикувано02.10.03 14:23



Ми много хубава тема, бравос!
Искам разбира се да кажа, че на мен ми харесва, а не че давам абсолютни оценки

Боже! И съм съгласна с повечето от твоите мнения по темата, с почти всички (без ония за персонални оценки). Искам да кажа, че и аз мисля така и затова го пиша тук, че да не се повтарям на много места. Особено ми хареса онова за взаимната грижа...

тц..тц...кво стана, кви времена Да сме на едно мнение, леле мале...
Ма що така рипаш против любовта ти, М?
Че то си е казано, че "Всичко е любов", значи като започнем от омразата и минем през чворовете и ..и т.н. ..и ...ей го де е другия край на пръчката - пречистения дестилат, окъпаната в светлина и пр. Любов.
Ти ся кво - мислиш, че хората като кажат "любов" и все хубавия край имат предвид ли?



Тема Re: Бутонитенови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано02.10.03 14:27



Знам, че пак ще се засегнеш, но да си ти кажа...имаш тоя проблем-че се засягаш или обиждаш и всичко приемаш лично. В постинга си не казах нищо лошо за теб, казах само че по отношение на любовта си напреднала толкова, колкото много хора не са, и не отчиташ тоя факт...а ти се засегна....странно....
Защо не спреш да работиш малко с любовта и да поработиш с мотиката...

...заради цвета на житото...


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано02.10.03 14:30



Тебе явно са те научили как да си пазиш твойте бутончета, а, да не ги натисне някой...Верно, че си е в сила приказката "Атаката е най-добрата защита."

Е, като ти е кеф да си натискаш чужди бутони, натискай ги... Като отидеш на по-плитко съм забелязала, че почваш да даваш определения, па и метафори използваш...Много си грижовна към мене, требе голееема либов да изпитваш, ама не си признаваш...Това от тайните бутончета ще да е...

Дъгата


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано02.10.03 14:32





Оппа, що се оправдаваш, ааа? Сега показа и че ме уважаваш...Ще бегам, да не ми се прилепиш, тайно, но трайно...

Дъгата


Тема Re: А ако този някойнови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано02.10.03 14:46



Как кой, бе мила, Този, който е в нас, ама не му даваме да ни води, не го слушаме...Всичко друго е от външни помощници, а те само ни посочват, насочват, споделят техния опит по пътя, но не биха могли да ни водят...

Като е безкрайно, ти що викаш, че си пристигнала или може би си си спряла развитието? Абе като ти натиснат некое бутонче си готова на какви ли не еквилибристики, само и само да не си признаеш, че са те нацелили...айде карай...гледай другите кви бутони имат за натискане, пък на тебе скафандърче си облечи, ама по-дебело, да не може да ти бутат копчетата...егаси развитието, егаси процесинга...

Ей, ще излезе, че и аз бая та либя, колко време ти отделих...

Дъгата


Тема Re: А ако този някойнови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано02.10.03 14:55



Те бутоните са затова-да се натискат...така че натискай, това е начинът да се премахнат. Нали прочете-хората имат специални техники даже за натискане на бутони до откат. Демек до пълното им унищожаване.
Аз лично предпочитам да ми ги натискат и затова се натискам на хора, които ги натискат.
Като махна бутонче, силицата ми се увеличава малко.
И мен ме води точно този, който е в мен. Вътрешният ми учител. Иначе аз, със собствения си акъл, никога не бих сколасала да направя всички тия еквилибристики, дето правя в последно време...

...заради цвета на житото...


Тема Re: Бутонитенови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано02.10.03 14:57



Те и упражненията се правят на взаимовъзвратна основа...първо единият натиска, после другият.
Добре си го даваме двете, начи.

...заради цвета на житото...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.