Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано01.10.03 16:16





Тръгвала си ти по пътя на любовта, катериш...грижовността , уважението, отговорността все са нейни стъпалца, дето ги вкарваш в някакви категории, щот либовта била трудна...като конфронтираш и атакуваш - трудна е...Боц - бутончето ти светна ли или...

Дъгата


Тема Re: А ако този някойнови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано01.10.03 16:25



Да, бе, да - гроздето е киселоооо :))))

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано01.10.03 16:27



Кво да праиш - поддържаш си клуба на Кали. И без това за процесинг почти не се говори, затова каквото й хрумне на Кали иииии пльоооос тука :))) Странно защо пропусна темата за гласуването?

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: А ако този някойнови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 16:30



Глей сеа-опитах да не се заяждам, обаче почнах да губя много енергия...цялата ми енергия отиваше да се задържам към земята, щото иначе директно излитах-с крилцата.
Така че заяждането е на принципа-ела зло, че без теб по-зло.
...така де....

...заради цвета на житото...


Тема Re: А ако този някойнови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано01.10.03 16:36



Страхотно оправдание си измисли! Евала!

Заяждай си се на воля, ама без мен :))) ... и пестете енергията, оти че ви требе зимъска!

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Бутонитенови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 16:39



Чела съм всякакви дивотии на тема любов из всякакви клубове. Даже чат пат ми снасят инфо по кюто, чудейки се как може да има толкова загубени хора. Някаква дама (която не познавам) беше писала, че обича всички, но не уважава никой. И други подобни дивотии.
...знаеш ли, един АСНОВИДЕЦ се е появил в актрологията, светнаха ме за него, та се натамъних и аз да ми гледа по зодия. И каза следното: Разбираш любовта като взаимна грижа....
Чудя се, наистина искрено и истински се чудя какво друго може да бъде любовта? Малкият принц, розата, цвета на житото...какво друго е любовта? Думи, натискане на бутони, изисквания, даване или отнемане на свобода-всичко онуй, що се изприказва в клубовете.
Любовта е грижа, а грижата идва след ангажираността, а ангажираността идва след решението да отделиш от собствената си енергия и внимание някому. Любовта е съзнателен акт и следва след развиване на чувство за отговорност, на чувство за уважение, на чувство за споделяне, на....другото го броя в графата на влюбванички и фър-фър пеперудки.
Кажи ми къде не съм права....за да .... се заям.

...заради цвета на житото...


Тема Re: А ако този някойнови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 16:48



Ама съм печена, а?

...заради цвета на житото...


Тема Re: А ако този някойнови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано01.10.03 16:49



вЕрвай си - не ми пречиш!

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: А ако този някойнови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 17:03



С чворовете не умеех да работя. Всичко, което постигнах ( и което хич не е малко) е да вдяна, че забелязвам чвор, само ако има същата вибрация и у мен.
Но има далеч по-ефективни методи от простите констатации.
Бутоните могат да се натискат, чворовете да констатираш само, бутоните също констатираш, но не само....

...заради цвета на житото...


Тема Re: Процесинг на прилепналите убеждениянови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 17:49



Не е важно да се говори, а да се прави.
Всичко е процесинг на прилепналите убеждения.

...заради цвета на житото...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.