Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 00:35



Хората без бутони не са студени, хладнокръвни и безчувствени, а просто хора без бутони. Хъбард ги нарича клирове. Ошо-просветлени.
Кой как може...
Това са хора, които отговарят, а не реагират.
Най-простият и ясен пример е даден в темата. Студентът има големи уши. Или голям нос. Треньорът казва-ти имаш големи уши...защо ушите са ти толкова големи...алеле, какви уши...и т.н. Бутонът кара студентът да подскача, когато бутонът се избие, той не обръща внимание на думите на треньора. Това не значи, че е студен и безчувствен.
Това значи, че ще яде, ако е гладен, а не когато светне лампичката на Павлов.

...заради цвета на житото...


Тема Re: А ако този някойнови [re: Crony]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 00:37



Ми заядох се с нея...кво да се прави-лош навик. Но знам, че тя няма да се разсърди...щото сега я успокоявам в кюто най-малкото.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:15



Интересно.
Благодаря



Тема Re: А ако този някойнови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано01.10.03 14:40



Взимам си обратно поздравленията за края на заяжданията ти! И те поздравявам за нагледния пример с твоя безотказно работеш бутон с надпис ЗАЯЖДАНЕ!!!

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: А ако този някойнови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано01.10.03 14:52





Лошите навици запецнали бутони ли са?

Дъгата


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано01.10.03 14:54





Хареса ми последния постинг - нацелила си верен бутон за правилна оценка...

Дъгата


Тема Re: А ако този някойнови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 16:03



А ти знаеш ли, че ми хрумна сега, че заяждането е всъщност точно натискане на бутон у другия? Нацелиш го и го почваш. Като си махне бутона, заяждането става неинтересно и на несъзнателно ниво минаваш нататък.

...заради цвета на житото...


Тема Re: А ако този някойнови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 16:07



Всички навици са бутони. Затова Ошо казва, че е безхарактерен, а донът кара КК да прави непривични неща и леля да си разхожда чаения сервиз.

...заради цвета на житото...


Тема Re: А ако този някойнови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано01.10.03 16:09





Аз имах по-голяма прилепналост към твоите предишни термини за бутон - чвор, камък в реката...

Дъгата

Редактирано от Изrpeв на 01.10.03 16:12.



Тема Re: Бутонитенови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 16:10



Това е отговор на Соня на въпрос, който тя зададе в окулта. И аз, като лудите-тук отговарям, а там чета въпроса. Клубът требе да се развива, затова се грижа...

...заради цвета на житото...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.