Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Хе-хе,нови [re: Kaлu]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.10.03 17:57



че това заяждане ли е ? Има още много какво да научиш в това отношение. Толкова ми е кеф да ме кълвеш по този начин.



Тема Re: Хе-хе,нови [re: nbb]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 18:29



Вече само на 4 очи...или на два монитора... Нема да правим сега цигански номера, я.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Процесинг на прилепналите убеждениянови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано01.10.03 18:33



Твоите дела нямат нужда от коментар!

Толкоз по темата..Дейти

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано01.10.03 19:32





Усещам и изпращам това, което усещам...към тебе, Кали...то е в мене...в този момент го имам, затова нека стигне...

Който обича е грижовен, нежен, отговорен...колкото самовглъбен, толкова и отворен и чувствителен /не чувствен/.

Върнах се само да ти кажа тези няколко думи...

Нека се почувстваш грижовна и обгрижена тази вечер.

Дъгата


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор Crony ()
Публикувано01.10.03 20:23



И аз така разбирам любовта.Емпатия,привързаност,отговорност,грижа.Желание да разбереш другия,да приемеш мислите му,да приемеш странностите му.Да го приемеш с всичките му качества и недостатъци.Да му простиш дори и да е сгрешил,да му помогнеш когато има нужда,да го зарадваш дори и с най-дребното нещо.Другото наистина са само общи приказки.Лесно е да се пързаляш по повърхността.Адски е лесно някой да плесне"Аз обичам всички".И в какво се състои обичта му?! Защо не ми отговори някой от тези дето обичали всички.Ама до сега никой не ми е отговорил.Няма какво да отговори.

Ще разчупиш ли черупката?

Тема Re: Бутонитенови [re: Изrpeв]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 20:32



Въх, въх, това за обгрижеността малко ме загрижи, ма нейсе.
Знаеш ли защо спорим с теб редовно?
Защото ти априори смяташ, че това е любовта и също така априори смяташ, че всеки го знае.
И не приказваш за другото-за грижата, за отговорността, за ангажираността и т.н.-защото морето ти е до колене. Обаче мнозина се давят там именно защото не са нясно с това, което на теб ти е ясно.
Ти претичваш уважението и останалото като влак малка гара и пак любовта, та любовта. А други изобщо и не са наясно за тия необходими съставки и предпоставки и те по теб бух в морето и после-ама олеле, що стана, що потъваме...

...заради цвета на житото...


Тема Re: Бутонитенови [re: Crony]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 20:39



Не е така точно с любовта...я кажи, ако случайно обичаш Джак изкормвача като същество, всичко ли у него ще обичаш?
Кое е него и кое не е него? Ще приемеш всичките му качества и недостатъци, и странности?
Както казва Хъбард, и след изчистването, когато човек стане клир, клировете са различни-имат различна сила, вкусове и качества. Той говори за определено количество тета, което всеки има по рождение и което изразходва и силата му отслабва заради аберациите. Но различните клирове имат различна ценност и са съвършенно различни.
Та-когато обичаш някого, ти обичаш качеството на съществото му, но защо да обичаш аберациите и бутоните му? Вместо да ги обичаш, можеш да се опитваш да ги изчистиш. Другото е много криворазбрана любов....

...заради цвета на житото...


Тема Re: Процесинг на прилепналите убеждениянови [re: d8a]  
Автор KaлuМодератор (vital)
Публикувано01.10.03 20:41



На това му викам да хвърляш прах на вятъра.
Какво имаш предвид под тия си общи, но многозначителни приказки?

...заради цвета на житото...


Тема Re: Бутонитенови [re: Kaлu]  
Автор Crony ()
Публикувано01.10.03 21:33



Е добре.Намери и ти какъв пример да ми дадеш ;).Ама аз точно това казвах,че е трудно(почти невъзможно) да обичаш всички.И тези, които го казват стават смешни,и общо взето само си приказват ей тъй.Лаф да става.А след това веднага става ясно,че ако не си на тяхното мнение любовта им се изпарила яко дим.
От друга страна,Кали,мисля че докато ние сме несъвършени нямаме никакво право да искаме от другите да бъдат такива(по нашите представи за съвършенство).За това и казах, че трябва да се приемаме един друг,стига да ни е по силите.Не знам кой би се съгласил да се променя само защото ние го искаме.Ти би ли се съгласила да се промениш по моите представи за съвършенство ;)?Можем само помалко с личен пример,с добри чувства,с аргументи,та дори и с чар да променяме хората.
И авторитет трябва. Но той се гради трудно.С много ум,търпение,разбиране и любов към хората.Абе те Месиите не са успявали да повлияят на всички и да ги променят,та ние ли?

Ще разчупиш ли черупката?

Тема Re: Процесинг на прилепналите убеждениянови [re: Kaлu]  
Автор d8a (joyride :))
Публикувано01.10.03 21:40



Изобщо не ми пука как му викаш!

Разбирай ги както искаш!

Cause it all begins again when it ends
And we're all magic friends



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.