Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 16.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Важност-заблуда номер 1нови  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано14.09.03 23:40



Напук на всички окултни идеи-има по-важни, още по-важни и по-маловажни неща. Въздухът в стаята е по-важен от златото в Аляска.
Децата ни са по-важни от гладуващите в Ойларипи.
Просветлението е по-важно от трънчето в пръстта ни....а има моменти, в които е и обратното.
Ние непрекъснато степенуваме нещата по важност и непрекъснато действаме съобразно тези степени на важност.
А замъгляваме ума си с неработещи идеи като нищо не е по-важно от нещо друго. И се оплитаме до степен да не можем да се движим повече.
Важността е нещо....важно......и абсолютно очевидно...

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: Kaлu]  
Авторбaй Яни (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 10:31



Това ти го казваш, ти го мислиш и важи само и единствено за теб. Не се идентифицирай с НИЕ, по-точно - не причислявай останалите 99 процента към твоя 1.
Пръст се членува с А, не с ТА - става пръста, а не пръстта, защото така думата има съвсем друго значение. Въэможно ли е като модератор да не знаеш граматика?!



Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: бaй Яни]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано15.09.03 15:31



Здрасти бай Яне...ти от Сандански ли си?
Как е времето при вас, тук голяма студ настна, ама една студ, чак пръста замръзна и вече не е кално. Студ в кой род е бай Яне, ти ги разбираш тези неща спор няма, евала ти казвам. И правилно си отбелязал че това с важността е относително и не важи за всеки. Ето за теб е важно, много важно, буквата и правописа и докато вникваше в тях пропусна смисълъ, не че незнаеше за какво става реч, но не бе важно за теб. За теб друго бе важно и ти го отбеляза До тук всичко се е наред, но това дето там се чудиш как за модератора не е важно онова което за теб е важно щеше да го знаеш и не се чудиш ако не беше пропуснал смисълъ
Сега преди да забележиш нещо важно за теб прочети следното важно за мен, за да ме разбереш и да не се чудиш и с мен: Няма между нас безгрешни и съвършени хора бай Яне, няма. Ние сме в различни области и степен развити, но и най- слабо развитите, като те прочетат са досещат за истинските причини на приятелската ти забележка, а това, бай Яне в моите представи за важност е много по лошо от правописна грешка.
Аз бай Яне съм известен ясновидец и небесната ми дарба ми дава възможност да те зная кой си и какво правиш тук, неща които и ти самия не знаеш. Трябва ли, ще ти хареса ли и аз като теб да постъпя с теб използвайки дадените ми възможности и да ти направя едни други забележки?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:26







Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: ПЪTниk]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано15.09.03 20:11



Нямам коментЪр.
...о, чудо!....

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: AH]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано15.09.03 20:14



А ти, вместо да се подхилкваш, да беше метнала едно хороскопче да се пече във фурната.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: Kaлu]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 04:30



няма ми ги моите компютри около мен, което ще рече, че съм в нещо като отпуск за персонални хороскопчета

обаче ще ти кажа един афоризъм:
" Моята философия не ми донесе нищо, но ми спести много."

на Шопенхауер май беше



Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: ПЪTниk]  
Авторбaй Яни (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 11:28



Здрасти, Пътнико странен!!
Студ е в мъжки род и се членува студът. Надявам се, че си удовлетворен. Що се отнася до граматиката - прав си, разбирам ги нещата. Отдавна, още от началното училище. Вярната граматика е важна за мен, защото аз така мога да вникна дълбоко в смисъла. И надявам се, нямаш нищо против това.
Колкото за модератора - беше само разсъждение. Грешките винаги могат да са плод на чиста случайност.

За ясновидството, Пътниче - може и да си ясновидец, но може и да си толкова ясновидец, колкото аз съм от Сандански. Във всеки случай ти си го знаеш. Но ако си придобил такава дарба - това е дар. Не забравяй да я използваш за добри дела. Защото нали знаеш какво се получава, ако имаш психични дарби и лоши помисли?!



Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: бaй Яни]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.09.03 15:23



Здрасти пак бай Яне, да си жив и здрав и каквото ми желаеш да ти се върне двойно.
Пак си прав в ръзсъжденията си, толкова си прав , че няма какво повече да допълня.
Искам да бъда приятел с теб бай Яне, не ми трябваш като враг.
Ако можеш да ми простиш забележката, която ти направих и другите ми недостатъци, ще се радвам много
Много ми хареса това дето ми каза, че любов ако нямам нищо не съм, нищо ме не ползва.
Сполай ти, бай Яне...

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Важност-заблуда номер 1нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.09.03 15:38



Привет, радвам се да видя тук усмивките ти.
Ти направи ли хороскоп на този клуб, а на Кали?
Разкажи за хороскопа на Кали стига, се е фукала тук
Поне кажи кои орбити си враждебни следващата седмица за Кали?
Казал ли съм ти, че съм чел че астрологията и най- достойната за уважение от всички науки които се опитва да изучи човечеството?
Това не го казвай на Кали защото тя е сциентоложка ли беше какво там в процесинга

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.