Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 16.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Няманови  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.08.03 22:00



Няма друг клуб в който да съм чел толкова мъдри слова.
Дали мога да намеря някъде и мъдър човек?

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема ПЪТник,нови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.08.03 01:01



няма ли връзка между мъдри слова и мъдър човек ?



Тема Re: ПЪТник,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.08.03 19:07



Здрасти енбебенце мило.
И има и няма. Забелязах в други клубове мъдри постъпки повече от тук, а тук са мъдрите думи. Затова си мисля, че има разлика, много си мисля

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано04.08.03 00:25



Кои точно мъдри слова имаш предвид? :)

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема ПЪТник,нови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.08.03 11:32



продължавай да мислиш, аз вече се отказах да го правя. И без това не виждах никакъв резултат.



Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.08.03 18:58



Дори и сигнатурата ти

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: ПЪТник,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.08.03 18:58



Това не го можеш, и аз не го мога-признай си!

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано04.08.03 20:55



Да си премерим ли сигнатурите ;)))?
Това, което казваш е само плод на твоето отношение към моята
сигнатура ;-Р.
Интересно ми е какво е то :))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.08.03 23:42



Отношението ми ли? Отношението ми е еднакво твърдо вътрешно състояние към всеки един факт. Съжалявам че не можах дасенасиля да разделя твоето от всичките, но си мисля, че сме еднакви.
Но, пък като питаш мога да сподебя за сигнатурата ти , че едва ли се замисляла колко много боли когато раждаме нещо...и то душевно.
Сега да не се откажеш от желанието си да раждаш заради някаква си болка?
Напоследък съм откровен и освен, че не ме разбирате, но и губя познанства. А, какъв илюзионист мога да бъдаааа....

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Няма [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано05.08.03 00:13



Твър-до въ-треш-но със-то-я- ни-е. Звучи ми направо плашещо ;)). Непололебим си значи. Еднакви сме :).
Кащяло да се изплаша да раждам каквото и да било, особено пък душевно ;)). Питай която искаш жена и тя ще ти каже, че радостта е неизмеримо по-голяма от болката :). Иначе никоя нямаше да се навие да роди втори път.
Мислиш, че защото си станал откровен за това не те разбират и за това губиш познанства ли? Интересно :). Аз дали добре те разбирам сега? Искаш да кажеш, че познатите ти не са любители на откровенията?
Не тъгувай. Малко се страхувам да не изтърся някоя не много мъдра мъдрост, но ще ти кажа откровено ;)): Човек никога не знае какво печели когато губи.
Като разбереш какво си спечелил нали ще почерпиш ;)).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.