Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 16.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Има ли нещо общо между ...нови  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 20:08



... процесинга за който говорите в този клуб и т. нар. движение или църква "ПРОЦЕСЪТ", който е съществувал в Англия



Тема Re: PS: Tези имам предвиднови [re: Pitanka]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 21:00



Друга известна сатанинска църква е "Църквата на Страшния Съд", известна повече с името "Процесът". Основана е 1963 г. в Лондон от семейство Робърт Мур и Мери-Ан Маклийн, които променили фамилните си имена и започнали да се наричат Де Гримстън. Отначало те принадлежали към "Църквата на сциентологията", чийто основоположник е Лафайет Роналд Хъбарт. Първоначално "Процесът" приемал съществуването на двама богове - Луцифер и Йехова, но по-късно приема и Сатаната.



Тема Re: PS: Tези имам предвиднови [re: Pitanka]  
Авторxa !!! (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 22:26



ха такааа ! я разкажи нещо повече
между другото все някакви такива подозрения ме гризат като гледам колко агресивна е сциентологичната църква



Тема Re: Има ли нещо общо между ...нови [re: Pitanka]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.08.03 10:10



Няма значение как се казва клуба, а какво казваме и правим в него!
Има едни машини дето чистят тоалетните външни ями за благото на живеещите там. Тези работници не са лайняри, просто си вършат работата, за да си вземат заплатата и за да живеят другите по добре.
Ти стой настрана за да не се омърсиш

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: PS: Tези имам предвиднови [re: xa !!!]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 15:53



Не знам чак толкова много по въпроса, но съм чела, че Лафайет Рон Хъбарт е прекарвал дълго време сред първобитните шанани по Карибите и е бил член на сатаниска общност в Англия - не знам дали това е бил точно "процесът".



Тема Re: PS: Tези имам предвид [re: Pitanka]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано11.08.03 18:37



Няма.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.