Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Към модераторкатанови  
Автор Пcи (неуловима)
Публикувано01.08.03 15:14



Скъпа модераторке, преди време пишех в този клуб и ти се отнесе доста зле с мен безпричинно и виждам, че това не е било единственото ти лошо отношение щом само за няколко месеца си изпразнила клуба от посетители.
Защо не се запиташ дали парадираното от теб идеално поведение и разбиране на нещата наистина съществува и дали един модератор може да налага собственото си мнение на посетителите вместо да разисква и тяхното такова.

За това има доста български поговорки които няма да цитирам.

Зная защо има толкова много дървари. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.


Тема Re: Към модераторкатанови [re: Пcи]  
Автор Crony ()
Публикувано01.08.03 22:50



Извинявайте, че се намесвам в разговора ви, но не ви ли минава през ума и на двамата, че да се говори за някого, който отсъства в момента, и то не много благи думе е меко казано неточно.
Клуба не се е изпразнил. Просто е специфичен и не всеки знае, може или иска да говори за процесинг.
Хайде кажете вие нещо по-ведро и положително свързано с усъвършенстването и освобождаването от прилепнали убеждения :).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Към модераторкатанови [re: Пcи]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.08.03 02:40



Тя само да посмее с мен така, аха!

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Към модераторкатанови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.08.03 02:47



Привет...ето аз казвам...значи какво да кажа, мога да кажа каквото си искам, можеш и ти да ми кажеш по същия начин, но това казването в никакъв случай не разлепва прилепнали убеждения.
Нещо не е в ред?
Хайде все едно че всичко е наред, кажи ти един начин за разлепване на прилепнали убеждения. Това е хаос нашето тук.

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Към модераторкатанови [re: Пcи]  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 12:09



Mace, ne razbrah kakav tochno ti e problema...
Nyama me ot 2 meseca i vlizam 2 pati prez tova vreme tuk.
I daje i ne znam za kakvo stava vapros.
Ama znam edno
ti imash problem, ne az.



Тема Re: Към модераторкатанови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано02.08.03 23:34



Това с прилепването и разлепването таман започнах да го изучавам от Кали и тя взе, че изчезна. Всички които останаха искат само да прилепят, никой не се навива да разлепя ;))).
Ти можеш ли да разлепяш, ама без да привеждаш в ред хаоса ;), защото на мен без танцуващи звезди ми е скучно :)).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Към модераторкатанови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.08.03 19:22



Нищо ненормално няма от това че ти е скучно, не си само ти...само че това означава до известна степен, че си зависимо...хайде сега разлепяй тази зависимост ако искаш Свобода, ако не искаш си прилепи още нещо , има в изобилие стига да можеш да го носиш.
Какво му е на хаоса, все ти е хубаво...сега за нас и зависимостта ни харесва-не е скучна...за Свободата не зная, но нещо вече ме тегли към нея, също както всички нас ни тегли нещо на някъде. Еййй сетих се...мииии симулирай хаос и бъди Свободно, ще ги имаш и двете и тъкмо ще видиш какво ще се роди?
Разликата е че Свободния човек може ако иска да твори и хаос, а зависимия е подвластен на зависимостта си и не може нито да твори нито да роди.
Нали!
Разлепих ли нещо или ти се лепна?

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Към модераторкатанови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано04.08.03 00:19



Ама аз съм си хаоса, не ми е нужно нищо да симулирам ;))). И непрекъснато си раждам звезди, на чиито танц се любувам :))).
Аз влязох в клуба защото ми се стори, че тук хората искат да се усъвършенстват ама...
Ти как се усъвършенстваш? Не ми казвай, че лепиш и разлепваш. Това не ми се видя ефективно ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Към модераторкатанови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.08.03 19:00



Аз съм съвършен!

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Към модераторкатанови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано04.08.03 21:02



Съвършените са ми скучни ;-). Нямат какво да споделят. Само акъли дават ;).
Не ми изглеждаш толкова скучен :))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.