Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Ех,нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.08.03 15:58



че го каза. Приказвам си с всички, които имат желание да го правят, тъй като не смятам, че пиша мъдри слова.
Чета нещата, които Кали е пуснала, а понякога се зачитам и в останалите разговори. Не се знае от къде какво мога да си открадна, та и аз малко да помъдрея.



Тема Re: Ех,нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано06.08.03 20:43



Е какво толкова казах ;), да не би да е лъжа :)))?!. Ами очевидно е, че само с ПЪТник си приказваш ;-Р :)).
С формуляр ли се заявява желанието за разговор с теб ;)?
Само на конкурс не ме карай да се явявам, не ми издържат нервите на голямо напрежение, а и не искам да се проваля :)).
Ама мъдростта краде ли се ;о)?!

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано06.08.03 21:20



Нали уж сме еднакви и обичаме, защо се карате тук?
То пък ако се целунете, ще ви вземат заобратни - и така не става.
Най - добре е да ме обичате мен и двете
Кажете и двете защо ви е мъдрост? Не ви ли стигат женските ви прелести и останалите ви качества, мислите ли че това което имате ползвате напълно?
За какво е мъдрост?

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано06.08.03 23:06



Какава караница ни приписваш ;). ПЪТник ти май много обичаш да си съчиняваш. Кой знае и какви "прелести" си представяш ;)).
Я разкажи нещо мъдро за тях ;)))))). А аз през това време ще помисля над въпроса(а може направо да я попитам), трябва ли и на nbb мъдрост :).
И тъй като и двамата увъртате и не ми казвате кои точно теми са мъдрите тук, ще трябва да размишлявам и над този въпрос, що е мъдрост и в кои теми и сигнатури се съдържа?
А след това може с теб, ПЪТник да търсим заедно мъдър човек ;))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.08.03 10:20



Не съм казал мъдри теми, а мъдри слова. Не съм сигурен какво съм казал, но така съм мислел да кажа, ако съм казал друго.
А, ти не се прави че не разбираш какво ти пиша като казвам , че не ползваме това което си имаме достатъчно добре, че и още търсим.
Къде мъдър човек, в кой клуб?

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Ех,нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.08.03 10:44



да не мислиш, че толкова лесно се достига съвършенството ? Ако се налага, и на конкурс ще се явяваш.
Ето, че вече си приказваме и ни е приятно. Поне за себе си гарантирам, че е така.
Прочетох някъде, че мъдрост си имаме, повече ще ни дойде в излишък, та спирам изобщо да мисля за нея.



Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано07.08.03 15:13



Ами аз не се правя. Просто мислех, че ми липсва мъдрост, та си рекох...
Ама щом казваш, че имам нещо, което не използвам...
Абе явно не искаш да споделиш тайните си ;)).
Карай, ще търся на друго място :).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Ех,нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано07.08.03 15:18



Ето, и ти сега. Казах ти, че не ми издържат нервите на конкурси и ти веднага го използваш срещу мен ;)).
Явно искате да продължите само двамата да си приказвате ;).
А и като гледам колко лесно те убеди ПЪТник да се откажеш да търсиш мъдрост...
Явно нямам шанс ;))). Ти си под влиянието му ;Р ;))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Ех,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано08.08.03 21:35



Как сме днес енбебенце мило , здравето, самочувствието?
Нали съм ти писал че си богиня, няма да се даваш, дръж се . Аз съм тук и ако ти трябва мъжко приателско рамо-тук съм, можеш да разчиташ на мен.
Нищо че не сме в темата.

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Няма [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано08.08.03 21:37



Ееее, щом искаш да търсиш на друго място , търси.
Аз ще потърся тук още малко, не че ми трябва ама ейй така заради търсенето.

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.