Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 06.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нищо не каза на реп;иката ми за мързеланови [re: ceиpджия]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано02.06.03 18:43



Няма да го трия, бе.
Опитах се да му налея в тиквата колко му е изчанчена идеята, че цялата власт е от бога.
С конкретен пример-имам власт да го трия и тя ми е дадена от бога.
Така че-да козирува.
Ма той подмина искрата, която можеше да му отвори очите.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Разбирането е от светиите!нови [re: Kaлu]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано03.06.03 14:06



При нея са идвали само хора с НЕЛЕЧИМИ болести. Не ти пожелавам да те хване такава болест, но от сега събирай пари за път, за всеки случай...



Тема Re: Нищо не каза на реп;иката ми за мързеланови [re: Kaлu]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано03.06.03 14:13



Трий ме - имаш право, а Бог има грижата да ти ПОКАЖЕ /как -то си е Негов проблем/ че си сгрешила.



Тема Re: Нищо не каза на реп;иката ми за мързеланови [re: apostol2]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано03.06.03 14:28



Истина е. Ще дойде края на света и ще има нова земя за новата твар - Христовите човеци. За другите Бог знае...



Тема Re: Разбирането е от светиите!нови [re: apostol2]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано03.06.03 14:59



Яш е далечко и хората нямат вяра. питай някой румънец - всички я почитат и всички я знаят, и както ти не я знаеш, така и българите не я знаят.



Тема Re: Нищо не каза на реп;иката ми за мързеланови [re: aпocтoл]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано03.06.03 16:13



А ти си говориш с бог по тутурута, та знаеш, че съм сгрешила.
Апостоле, верно си кон с капаци.
Толкова дни седя и те наблюдавам-ти си точно фанатик. Сектант.
Щото учението ти е ерес.
Седиш и си плещиш, каквото само ти е на акъла и пет пари не даваш да участваш в събеседване. Питам те нещо, ти се правиш, че не си разбрал въпроса.
Единствената ти цел е да говориш и да анатемосваш, и да анатемосваш, и да анатемосваш.
Лъжеш, че следваш Христос. Използваш го за прикритие да си изявяваш анатемите.
В Ошо има един като теб, който пък използва учението на Ошо да внушава, че сексуалните му мераци са били чиста духовност.
Двамата много си приличате.
Защото сте намерили подходящото учение, с което да изкарвате пороците си висша духовност.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Разбирането е от светиите!нови [re: aпocтoл]  
Авторaпocтoл3 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 20:32



Хората имат вяра, но ти да не би да се съмнаваш в твоята, че така яростно си я защитаваш?



Тема Re: Разбирането е от светиите!нови [re: aпocтoл3]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано03.06.03 22:01



Или с други думи-ето част от хороскопа ми днес:

What kind of fool would take an IQ test? What truly good-looking person would enter a beauty competition? What person of genuine vision would ever enter politics? What truly spiritual person would want anything to do with religion? We love labels. And we love titles. We love them so much that often, we just can’t see past them. If a table has the word chair written on it, we will try to sit on it.

Какъв глупак би попълнил тест за интелигентност? Коя наистина красива жена би отишла на състезание по красота? Каква личност с истинско виждане на нещата би станала политик? Коя истински духовна персона би искала да прави каквото и да е с религията? Ние обичаме етикетите. И ние обичаме титлите. Ние ги обичаме толкова, че често не можем да видим зад тях. Ако етикетът има думата "стол" на него, ние ще се опитаме да седнем върху му.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.