Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: Kaлu]  
АвторXENU (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 20:48



Мислиш, че преценката ми ме е вярна ли???
Би трябвало да знаеш, че това че повечето хора те харесват не означава, че си стока.
Май нищо не разбираш от право? До сега ББ е казал публично такива грандиозни простотии особено по отношение на правото и на човешките права по-специално, че ако царя си беше на мястото не веднъж ами 100 пъти да му е посикал оставката. Така щеше да стане във всяка западно европейска държава.
Обаче виждам, че много ти липсва обща култура и житейски опит. Направо немога да си представя що за жена си!



Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: XENU]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано02.05.03 21:27



Теб кой те кара да плащаш за измислени услуги, а?
Я кажи-как сциентолозите карат някого да плаща за нещо? С тояги ли? Бият ли го? Как?

Казах ти да спреш да говориш глупости, ами да мислиш преди това.
Тоя скапан, оня лош, третия мутра.
Изглежда само ти си чист и бял като сълза, а?

Кой друг, освен теб, е добър?
Айде, кажи. Посочи добрите!

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: Kaлu]  
АвторKsi (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 23:20



Kakto kazah pomognal ti e elshoka chastichno - pone oste mojesh da pishesh. Che ne razbirash kakvo, zasto i kak tova e vidno ot gornoto ti umotvorenie.



Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: Kaлu]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 02:58



Има още един тип, пропуснат в твойта книга:

Които знаят, но не знаят, че не знаят.

Има и още един тип, но е безсмислен. :))



Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: XENU]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 10:29



не се тревожи за Кали

тя е от тия, дето умеят да излизат сухи от водата
/освен ако не се удавят тотално, но въпросната дианетика и пр. не е достатъчно дълбока вода за нея:) - просто трябваше рнеално да е съчетана с още една мотивираща сила, но за сега, /поне за Кали/ тая движеща сила липсва:)/



Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: Kaлu]  
АвторXENU (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 14:16



Все си мислех, че не е необходимо да ти казвам всичко в прав текст и ще можеш да си направиш елементарните лигически изводи. В случая или съм се заблуждавал или ти си наистина фанатично предубедена.
Сциентолозите измъкват парите на хората, като ги манипулират психически. Подобно на психическите манипулации с които някои фирми за продажба по домовете или различните видове телешопи се опитват да убеждават хората, че много им трябва еди какъв си уред и те ше им го дадат на много изгодна цена (която обикновено е 4-5 пъти по висока от цената в магазина). Самоче схемата и методите на действие сциентолозите са много по-развити и по-безскруполни.
А за непослушните си членове (терзи, които сериозно нарушават сциентологичната етика) са измислили и нещо като затвор, в който последователите се принуждават да вършат тежък физически труд, с тях се отнасят подчертано грубо или ги изолират, като на всички останали се забранява да разговарят с провинилия се.
И накрая, дай си малко труд ти самата да събереш и проучиш тази информация. Никой не те е назначил за арбитър на който трябва всичко да му се даде в сдъвкан вид, само зада можеш накрая да си кажеш тежката дума.
А кой е добър и кой лош? Хммм. Това си зависи от конкретния човек, а не от групата към която по една или друга причина принадлежи.



Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: Ksi]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано03.05.03 20:59



Смешен си, като започнеш нещо, отстоявай го докрай, а не се изнизвай като пръдня в гащи с постинги като тоя, на който отговарям в момента.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: geri]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано03.05.03 21:01



Той не пада ли в ония, дето не знаят, ама знаят, че знаят?
Иначе ми звучи малко безмислено.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: XENU]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано03.05.03 21:11



Измъкват парите на хората, като ги манипулират психически...смешко си ти, а аз не съм фанатик. Като ти пускат до втръсване реклама по ТВ-то за дамски превръзки с крилца, не е ли имало момент, в който да станеш пред щанда на дамските превръзки и да се хванеш, че обмисляш какви да си купиш?
Всяка реклама е манипулация да ти измъкнат парите, политиците те манипулират на избори, жена ти те манипулира за пари...я кажи, кой освен Исус, не е гледал да ти измъкне пари? Исус, не църквата му-отбележи.
Що трябва да купувам свещите, а не да ми ги дават? При най-свидната, най-свята и най-съкровена връзка с бога и църквата използва да ми вземе паричките.
Пфу.
Държавата използва да ми вземе данъците и тия данъци не са десятъка, за който сме учили по история, от турското робство, а са между 80 и 90% от заработеното. Това правил ли си му сметка?
И държавата психически те манипулира, че ако не плащаш, си аустайдер, ма мани това, ми и в затвора те вкарва. Ти някъде подписвал ли си се, че искаш да си член на тая държава?
Или не си се и замислял по въпроса, ами просто си фанатик.

Да знаеш, че по-голяма секта от държавата за мен няма.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Хъбард е сам о един мошенник.нови [re: XENU]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано03.05.03 21:16



И всъщност въпроса ми беше-кои са добрите?
Коя група е добрата? Кажи някоя, която за теб си струва.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.