Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Възможно ли е?  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 17:30



Скоро се зачетох във вашия клуб и много ми хареса. Прочетох вече и архива. И възникнаха куп въпроси. Моля дайте ми някаква насока. Определено метода Силва ми допадна, или поне това, което прочетох дотук. Как се нарича книгата, в която е описан. Моля не ми се смейте, просто в момента съм в криза и се обръщам към себе си, за да намеря причината за ситуацията. А най-важния въпрос за мен в момента е : Възможно ли е чрез мен и моето силно желание да се подобрят отношенията между хора, които се ненавиждат, а аз съм като буфер между тях. Как да им покажа, че миналото трябва да си остане там, че трябва да се гледа напред?
Дайте ми помощна литература, моля! Знам, че звуча доста объркано, но вече съм срината психически. Благодаря Ви предварително за помощта!



Тема Като кажешнови [re: Пeпe]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.03.03 18:14



книга за метод Силва и ще ти дадат няколко.
Не можеш да помогнеш на друг, ако той сам не го пожелае. Просто се махни от тази позиция, колкото и егоистично да звучи.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Като кажешнови [re: nbb]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 18:28



Ами в момента това правя, махам се. Но това са хора, които много обичам и които имат трайна следа в живота ми и ще продължат да имат такава. Човек от любовта си и от майка си не може да избяга.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пeпe]  
Автор KaлuМодератор (ананда)
Публикувано19.03.03 20:36



Миналото не остава в миналото-това е заблуда. Носим си го със себе си, някъде из подсъзнанието. Докато не се изчисти, миналото е все в настоящето. Парадоксално, но...можеш да се увериш сам.
Ако миналото си стоеше в миналото, то определено нямаше да ни притеснява.

А иначе всичко е възможно...зависи дали си струва.

Диви цветя и дъх на трева


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пeпe]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано20.03.03 01:06



:-) Радвам се, че метода е събудил интереса ти, но е хубаво да се запознаеш сам с него, защото тук в процеса на обсъждания стигнахме до извода, че хората са склонни да вярват в различни неща. А при всеки метод, вярата в неговата ефективност, възможности и сила е главното :-)
Ето ти малко заглавия :-) :
"Методът Силва за контрол на ума" - Хосе Силва, Филип Мийл
"Ти лечителят" - Хосе Силва, Робърт Стоун
"Методът Силва за контрол на ума - ментална динамика" - Х. Силва, Бърт Голдман
На Ог Мандино всичките книги са свързани с Метода

Ако си в София, можеш да ги потърсиш в книжарница "Нова епоха", там има всичко и ще ти разкажат много за това. Намира се много близо до малките 5 кьошета, на ул."6-ти септември".

А ето и малко линкове:




:-) Ако искаш да си говорим аз наминавам насам и ще се радвам да ти бъда полезна с нещо.
Можеш да ми пишеш и на пощата, която съм дала в профила, или пък ако искаш да се обадиш на Кю-то, но го включвам рядко :-).

Чувството е езикът на душата

Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Serenity]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 15:50



Благодаря ви за подкрепата. Наистина имам нужда от такава литература и да променя живота си. Наясно съм с нещата, които трябва да коригирам в съзнанието и поведението си, сега остава да пристъпя към действие. Защото знам, че това е правилния начин.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.