Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прошкатанови [re: Opo]  
Автор Opo (бългarin?)
Публикувано05.03.03 10:22



Като продължение на моя постинг от снощи искам да добавя, че досега никой не е видял "опитомен комар" който да си лети из стаята и в градинките и ресторантите около човека и да се радва на компанията му...без да смучи от кръвта му....Затова аз лично водя война със средства за масово унищожение. Напр.
химични в-ва -
ултразвук
димки
и др.

Но макар че има хора които с поведението си твърде наподобават този хвъркат дивеч комарът - напр. тук в клубовете това са "навлеците" които се впиват в някого и не го оставят една дума да напише и го преследват и опонират по всички клубове / ей тоя врачански селянин ОвчиС дето се нарича ЛеоС напр./ има все пак някаква надежда за промяна.....
Прошка без разкаяние не може да има! Другото влиза в категориите "Проклятия" и "Вендета".....

Харесвате ли прочутият Вили Нелсон - кънтри певец от Щатите ? Той има една чудесна песен със следния текст:
....."да ти простя е лесно...
забравянето е най-трудната работа...."
Колко верно е нали?

"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост"
( Oro )


Тема Re: Я кажинови [re: nbb]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано05.03.03 17:21







Тема Re: Я скивнови [re: Serenity]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано05.03.03 17:31



Който е безгрешен, нека пръв хвърли камък върху мен...
Може и да си безгрешна, а може и да не си честна със себе си. Не съм ти.



Тема Прошката - темата от архива на Окултизъм нови [re: d8a]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано05.03.03 17:38



Tърсих нещо из архива и попаднах на темата за прошката от есента. За мен беше интересно да я прочета пак. A за вас? :))



Редактирано от d8a на 05.03.03 17:38.



Тема Re: Я скивнови [re: Kaлu*]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано05.03.03 18:31



:-) Никъде не съм казала, че аз съм такава. Питах по принцип, защото има доста хора, които мислят така.

Чувството е езикът на душата


Тема Re: Я скивнови [re: Serenity]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано05.03.03 19:03



Аз мисля, че по пътя към бога и през безкрайната си поредица животи всеки все някога е направил нещо, за което да иска прошка. Само който не работи, той не греши. А събирането на опитности е основната ни работа из тия селения.
Така че безгрешни хора няма, защото безгрешни са Адам и Ева само, преди да хрупнат ябълката. Ама пък целта им не е била да висят в рая до края на времето, а да врътнат по спиралата и да се появят в рая на съвсем ново равнище.
Така че-всеки има за какво да се покайва и да иска прошка-най-вече пред себе си.
И тоя акт изчиства подсъзнание, карма, ментални модели, прилепнали чувства ....Нещо като промиване на рана-болезненичко е, но пък после си като нов.



Тема Тибетски прошкинови [re: nbb]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.03.03 19:14



Преписала съм ги от списание " Кармичният кръг ". Ако някой реши да ги прилага, ще пусна и обясненията за прилагането.

Прошка 1

Прощавам на .../изреждате иманата на свои роднини, близки, приятели и на всички, за които се сещате в момента, дори и на починалите, като може да ги групирате по ваша преценка /... и на всички, с които Съдбата пресича пътя ми ПРЕДИ, СЕГА и ЗА В БЪДЕЩЕ и ги освобождавам с цялата си любов.

Прошка 2

Господи, Създателю на Светлината и Доброто, прости ми за всички прегрешения от миналите ми прераждания, от сегашния мой живот, до днес, в днешния ден, както и за тези, които бих допуснал/а/ волно или неволно, в следващите дни, седмици и години и в следващите си прераждания и ме предпази от тях. Прости ми за това, че съм се възвеличавал/а/, че съм се самозабравял/а/, че съм унижавал/а/ другите и съм ги наранявал/а/, че съм убивал/а/ и унищожавал/а/ психически хора, пресекли пътя ми.
Благодаря ти за всички изпитания, които ми изпращаш в живота, за ударите, които понясям, защото знам, че това са уроци, които ми помагат да намеря себе си и да тръгна по пътя на своето духовно и интелектуално израстване.
Цялата ми Любов принадлежи на Теб.
Нека бъде волята Ти за моите действия, мечти, цели и желания !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Браво, Кали !нови [re: Kaлu*]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.03.03 19:17



Наистина много добре звучи.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Прошкатанови [re: Kaлu*]  
Автор Гpъм* ( PULSAR)
Публикувано05.03.03 19:20



Процесинг-Храм на душата

Добре се изразиКали

Доскоро


-MOMENTO MORI-


Тема Така кактонови [re: Serenity]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.03.03 19:22



се прави този ритуал наистина е лишен от съдържание, просто формалност. Но нали го правим заради себе си, защо трябва да бъдем лицемери ?

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.