Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Създаване на живот по изкуствен пътнови [re: Anon]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано12.03.03 20:10



Те много човеци нямат чувство за хумор, за маймуните-не знам. Щом казваш...



Тема Re: Създаване на живот по изкуствен пътнови [re: Kaлu*]  
Автор Anon (затихващ)
Публикувано12.03.03 21:38



Маймуните са много по-непосредствени от много хора; хората често сме доста затормозени същества, докато маймуните след като се наядат и почват играта. Та не е толкова чудно това за хумора.



Тема Re: 2012нови [re: Kaлu*]  
Автор Anon (затихващ)
Публикувано12.03.03 21:59



Модераторството на подобен клуб е нещо като вид процесинг, та би трябвало модератора да е достатъчно на ниво за това.

Въпросът ти беше зададен така: накъде отиваМЕ, а не накъде отивам аз или ти. Така зададен обикновено означава накъде отива човечеството примерно.

Нормален здравомислещ човек едва ли би могъл да е сигурен в отговорите на подобни глобални въпроси. Истинските гурута са друга работа. А между едните и другите има колкото щеш личности с различна степен на психиатрични проблеми.



Тема Re: Създаване на живот по изкуствен пътнови [re: Anon]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано12.03.03 22:33



Аз е говоря за играта, веселието и радостта, а за чувството за хумор. Това са различни неща...
Някъде четох, че в момента, в който разбереш примерно един виц, това е моментно просветление.
Склонна съм да се съглася, колкото по-одухотворен е човек, толкова по-развито чувство за хумор има.



Тема Re: 2012нови [re: Anon]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано12.03.03 22:46



Какво значи истински гурута? По какво ги разпознаваш?
А що касае въпросът накъде отиваме...именно процесингът твърди, че всичко, което уж съществува, съществува на базата на съгласувана реалност.
Т.е. истинска реалност няма, има съгласувана реалност-на изток и викат майя.
Та вървим натам, накъдето сме решили да съгласуваме собствената си реалност. Човечеството е разделено на много групи, всяка със собствена съгласувана реалност и всяка група си върви в нейния си тунел.
Така че аз избирам да вървя в групата на ония, чиято реалност води до друго, по-високо ниво на вселенска игра.
Пък ти също имаш право на избор да съгласуваш реалността си с групата на ония, които чакат някоя висша сила да ги поведе.



Тема Re: Създаване на живот по изкуствен пътнови [re: Kaлu*]  
Автор Anon (затихващ)
Публикувано12.03.03 22:50



Нима човек който не е сравнително често весел и радостен, може да има чувство за хумор?
Не мисля че има такава връзка между хумора и одухотвореността. Някои простаци имат доста чувство за хумор, макар че хуморът им си е просташки.



Тема Re: Създаване на живот по изкуствен пътнови [re: Anon]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано12.03.03 22:55



Не те разбрах, но определено смятам, че радостта е много различна от чувството за хумор.



Тема Re: 2012нови [re: Kaлu*]  
Автор Anon (затихващ)
Публикувано12.03.03 23:18



Кой е истински гуру и дали аз мога да го разпозная като такъв е въпрос доста встрани от това за което говорехме.

Процесингът нищо не може да твърди, сигурно имаш предвид че Хъбард твърди нещо. А Хъбард е човек, и доколкото разбрах човек който така и не се е излекувал от параноята си. Тъй че да не вземаме всичко което е казал той или учениците му за чиста монета.

До къде води пътя който си поела в момента едва ли можеш да знаеш, пожелавам ти да не си се заблудила. Но ти май често сменяш пътищата, тъй че сигурно не е фатално и да си се заблудила тоя път

Решила си че аз чакам нещо и не правя нищо - що ли да те разубеждавам



Тема Re: Създаване на живот по изкуствен пътнови [re: Kaлu*]  
Автор Anon (затихващ)
Публикувано12.03.03 23:22



Различни са, но мисля че вървят заедно до голяма степен. Трудно ми е да си представя намусен или дълбоко безразличен човек да се шегува (истински намусен, а не преструващ се на такъв заради майтапа)



Тема Re: Създаване на живот по изкуствен пътнови [re: Anon]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано12.03.03 23:46



Чувството за хумор избива на сарказъм понякога...радостно е едно дете, когато си играе с куклите и то определено няма чувство за хумор.
Черният хумор не е съпътстван с радост.
Според мен са много различни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.