Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: ХАХАХАХАХАнови [re: geri]  
Автор KaлuМодератор (ананда)
Публикувано24.03.03 17:12



Да бе-да отъждествяваш края на човечеството във вида, в който го познаваме, с края на света е много научен подход.
Е нЕма що!

Диви цветя и дъх на трева


Тема Е че аз отгде да знам...нови [re: Kaлu]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано24.03.03 17:38



вие постоянно ги сменяте - то беше 2000, после стана 2003, после 2012, сега за 2023 се споменава... айде поне се уточнете, че ние невежите, дето вярваме на науката, да знаем кога да чакаме да ни просветне новата форма на съществувание...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: ХАХАХАХАХАнови [re: Kaлu]  
Автор Opo (бългarin?)
Публикувано24.03.03 21:11



Тези дни гледах по ТВ един американски научен филм от 1988 за живота на Нострадамус и неговите пророчества.....Направи ми впечатление някои попадения - той е казвал и имена и дати също. Той е казал, че ще се появят 3-ма големи Антихриста. Наполеон е първия, после следва Хислер, както го е нарекъл Нострадамус / Хитлер/ после говори за третият - една много силна личност от арабския свят..../ дали не е Садам/ който ще удари запада....но ще бъде спрян....
Споменава и за краят на света с датата 2797год.

Кой знае? Поживьом увидем......ха-ха-хааааа

"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост"
( Oro )


Тема Re: Да не си 4-годишен?нови [re: Vladi]  
Автор KaлuМодератор (ананда)
Публикувано24.03.03 23:05



Ние? Кои това ние?
Ти да не си въобразяваш, че смяната ще стане в полунощ на нам си коя дата-ей така, отведнъж?
Това да не е бомба случайно-да падне и да се засече началото на войната?
Сетих се, че като малка писах някакво писмо до предаване да ги питам кой е бил първият първобитен и първият непървобитен човек...смешно ли ти е? Ма аз имам оправдание някакво-малка съм била.

Диви цветя и дъх на трева


Тема Re: ХАХАХАХАХАнови [re: Opo]  
Автор KaлuМодератор (ананда)
Публикувано24.03.03 23:15



Аз съм чела, че пророчествата му са така казани, че предварително никой не може да ги обясни. Чак като се случат, тогава хващат връзките.

Диви цветя и дъх на трева


Тема Re: ХАХАХАХАХАнови [re: Kaлu]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 01:25



Ето виж какво е научният подход:

"Според Маите петият свят приключи своето съществуване през 1987г. Шестият свят ще се роди през 2012г"

Това е от началния постинг на тази тема.

ПРИКЛЮЧВАНЕ НА СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА СВЯТ не е ли КРАЙ НА СВЯТ? За какво говорим?

Останалото са волни тълкувания за разни измерения :)))
Е нема що!



Тема Може и да съм - сега щастлива ли си? :-)нови [re: Kaлu]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано25.03.03 10:20





Ей тука примерно се казва, че въпросната промяна на човечеството трябва да свърши тая година. Ако искаш, ще ти извадя линкове към разни други клубове, където се твърди, че въпросната промяна се отлага за 2012 година (поради някакви "тайнствени и необясними сили" хехехе), сега ти пишеш, че въпросната промяна трябвало да стане след още време... Що наистина вие (астролози, окултисти, процесингисти, дъновисти, ошовисти, онанисти и прочие сволоч) не вземете най-накрая да излезете с единна теория по отношение на въпросните промени, трансформации и т.н.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Може и да съм - сега щастлива ли си? :-)нови [re: Vladi]  
Автор KaлuМодератор (ананда)
Публикувано25.03.03 18:59



Що да излезем с единна теория?
Сега не можеш да спиш спокойно ли?
Първо ти обясних, че тая смяна не става, като удари някакъв точен час-изглежда го не схвана.
Второ-промяната не зависи от теб, от теб зависи да поработиш малко над себе си примерно, ама ти се назландисваш и предпочиташ по-леки занимания, като примерно да вършееш из клубовете и отваряш чужди очи.
Трето - ако не те касае, що изобщо му обръщаш такова специално внимание интересно?

Диви цветя и дъх на трева


Тема Re: ХАХАХАХАХАнови [re: geri]  
Автор KaлuМодератор (ананда)
Публикувано25.03.03 19:04



Че те маите не са имали наука в днешния смисъл, бе!
Научно е да се опиташ да разбереш какво те са разбирали под свят, предвид разликата във времето и манталитета. А не да им приемеш думите, и то преведени, едно към едно.
Е нема що верно.
Като ти подават инфо, не мислиш ли никога?

Диви цветя и дъх на трева


Тема Re: ХАХАХАХАХАнови [re: Kaлu]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 01:04



Просто отразих твоите думи, щото се увърташ терминологично .

Иначе маите изобщо не ме интересуват. Нито пък това са техни твърдения. Нито свободните измислици в началото на темата. А са измислици очевидно - няма обръщение към никаква публикация на по-известен експерт по маите. Явно е много неизвестен тълкувателя, щом не се споменава. Щото езика на маите не се учи в училище, та всеки да тълкува плочките им :)). Всъщност това е класически пример за спекулация върху невежество - практически недоказуема :)). Един вид разширена версия на приказката: "една жена на пазара каза...".

Интересуват ме хората, дето им вярват на такива фишеци :))

"Мисля, следователно съществувам", нали знаеш от кого е? (макар че има много хора дето уж съществуват, пък не мислят :)).

А "Съмнявам се, следователно мисля" знаеш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.