Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Явнонови [re: nbb]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано28.02.03 01:13



:-))) А от кого зависи да се убедиш? И все пак не разбрах Любовта какво общо има с физическата ни реалност ? ;-)

Чувството е езикът на душата


Тема Re: Явнонови [re: Serenity]  
Автор Kaлu* (танцуващ звън)
Публикувано28.02.03 11:01



Ти май тотално си объркала представите си и всичко ти е не любов, ами мъгла.
Физическата ни реалност се гради от любов. И после чак помръква. Но единственият градивен материал е любовта.



Тема Моята реалностнови [re: Serenity]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.02.03 11:08



е изградена от Любов, за останалите не знам. Явно всеки сам си избира от какво да бъде.
Зависи кой иска нещо от мене. Ако го обичам, става без проблем.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Явнонови [re: Kaлu*]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано28.02.03 11:20



;-) Кали, не чувствам никакви притеснения и вина за това, че не четеш внимателно какво пиша, а си се вторачила само в собствените си мисли и прилепнали убеждения, и всички освен теб ти изглеждат объркани.
:-))))) Трябва да те огорча, но не ми действаш като бриз, който може да разсее мъглата, която ти се привижда.
Всъщност много ме зарадва с мнението си, защото най-после се съгласи с мен, че единственият градивен материал е любовта.
, Сега остава да се справиш с помръкването в себе си и всичко ще е точно ;-))).

Чувството е езикът на душата


Тема Re: Моята реалностнови [re: nbb]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано28.02.03 11:28



Пак не разбрах защо беше намесила "бъхтането", и с какво то може да пречи на Любовта, но явно не искаш да ми отговориш на въпроса ;-))))).
Това "Зависи КОЙ ИСКА нещо от мене. АКО го обичам, става без проблем." също не го разбирам ;-).
Любовта според мен не пита КОЙ, не чака някой да ИСКА и не е подвластна на условности. Ами АКО не го обичаш?!? Това Любов ли е? ;-)

Чувството е езикът на душата


Тема " Илюзии "нови [re: Serenity]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.02.03 12:14



чела ли си ? А вярваш ли на написаното в нея ?
Имам предвид, че всеки създава собствената си реалност. Отказах се да разубеждавам хората, че те сами са направили този избор и щом им харесва да се бъхтят няма да им преча. Имам наблюдения, че хората, които приемат труда и изобщо живота като наказание, не обръщат внимание на такива неща като любов и красота.
А другото беше майтап, рядко съм сериозна, когато пиша.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Откъснови [re: nbb]  
Автор Лъчeзapнa (grey)
Публикувано28.02.03 12:29



Eх, тая любов...
Mоже ли всеки да ми даде по един пример как не успява да приложи любовта си, когато някой шеф безпричинно се нерви върху гърба му, когато някой приятел не иска и не иска да си промени нещото отвратително в характера, което не би ме протеснявало, ако не ме засяга пряко, разбира се.. когато, когато, когато..
Cамо по един пример, а? :)

Любов...
Bажно е да се мисли и действа с положителна енергия, но "добричкото" е недостатъчно.
Mисъл, която е отговорност, понякога може да изисква от теб да му се скараш мнооого рязко на някой (не казвам, че пак няма да е с любов ;) - защото ако не се скараш, му правиш лоша услуга! Hаистина - ще го заболи (може и да не е скарване, може да е друг тип болката, която ще му причиниш), обаче ...

(енбиbинчо, това не е основно към теб, само те хванах под ръка ;)



Тема Благодаря ти,нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.02.03 12:39



миличко, че ме хвана под ръка.
Толкова се развълнувах, че не разбрах останалото, което си написала.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Защонови [re: nbb]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано28.02.03 13:29



ми аз нищо не разбрах - прилича ми на боза
нещо недовършено има - да не би да те е домързяло и да не си дописала нещо?



The natural state of life is to have fun and learn
Flemming Funch


Тема Re: Благодаря ти,нови [re: nbb]  
Автор Лъчeзapнa (grey)
Публикувано28.02.03 15:39








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.