Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кали, откога си адвокат на дявола?!нови  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано21.02.03 17:47



Вари го, печи го - сциентолог!

Само едно ми е интересно, какво спечели ти самата от сциентологията?!
Или и това си е поредната пирамида?
Колкото по-напред в класацията, толкова...?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Откак ти стана адвокат на мулето.нови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано21.02.03 18:01



Честно да ти кажа, дяволът ми е далеч по-забавен.
Спечелих от процесинга себе си, но моята промяна някои хоря я виждат, ти я отричаш. Така че няма с какво да те убедя.

Keep walking!


Тема Re: Кали, откога си адвокат на дявола?!нови [re: valsodar]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано21.02.03 18:51



Май ще трябва да я изправим пред Великия Окултен Съвет (ВОС) да даде обяснения за случилото се..... който се цепи от групата...

..... може дори и наградата да и отнемем?



Тема Re: Кали, откога си адвокат на дявола?!нови [re: viavita]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано21.02.03 18:59



Ха ха ха!
Вярно може така да трябва да стане. Как смея да се цепя от групата.
Ние, окултистите, сме сплотени и единни.
Независимо какво викат учителите, дето всички се кълнем, че познаваме по-добре от себе си.
Я марш обратно в стадото, че на Валсо не му е комфортно, като нещо се променя. Друго си е да си застинал и козируващ.

Keep walking!


Тема Re: Кали, откога си адвокат на дявола?!нови [re: valsodar]  
Автор Nekros (magus)
Публикувано21.02.03 19:00



Valsi ti pa ot tova vonqshto blato v koeto si se nakisnal kakvo drugo osven kal i mrasotiq vijdash ? Nqkoga beshe svesten chovek, imashe zalojbi, donqkade gi razvi kakvo stana ? Zashto zatana taka v sobstvenata si megalomaniq i velichie ? A tsar Vals kakvo te natika v tova blato ?

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема Re: Кали, откога си адвокат на дявола?!нови [re: Kaлu]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано21.02.03 22:30



според мен се притеснява за теб.

както и аз, но си мълча - всеки има правото да си троши главата и да се научи от грешките си...

а промяната в теб е очевадна



Тема Re: Кали, откога си адвокат на дявола?!нови [re: Cивия вятъp]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано21.02.03 22:39




Ама аз съм аналитичен ум и разбирам само от ясни доказателства. Значи общи приказки не ми влияят.
Това поне трябва да го знаете.
Нека разгледаме аналитично нещата от всички страни и ще видим кой прав, кой крив. Аз съм отворена за факти.
Ама сега да ми говори Валсодар общи приказки и като го помоля за доказателства, да цитира мнение на едно момиче, което си признава, че не е сигурно в информацията...
Или Алис тая вечер от 1 страница ферман се оказа, че няма нищо стабилно като факт в крайна сметка...
Който се притеснява за мен, да ми дава неоспорими факти и то факти на общия фон на реалността, в общия контекст...

Keep walking!


Тема Re: Кали, откога си адвокат на дявола?!нови [re: Kaлu]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано21.02.03 23:08



абе не заради сценто-какмубешеимето или псевдопсихоанализата се притеснявам за теб, това са тъпотии и загуба на време - ако си мислиш, че ще паднат парици от тая работа, зарежи... ако ще и 10 клуба да ти дадат админите, за да млъкнеш :))
като телец и набеден за имащ шесто чувство относно далаверките ти казвам че немя леб в тая работа...

като усещане по скоро се притеснявам. некой написа нещо за чувството за хумор също...

както и да е, живи здрави - не те критикувам, просто казвам че се притеснявам. за валси не знам всъщност - питай го :))

опа... и недей да ми говориш в множестено число, молим те... ще реша, че ме видиш двойно



Тема Re: Кали, откога си адвокат на дявола?!нови [re: Cивия вятъp]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано21.02.03 23:18



Ами не знам. Аз пък се усещам повече от прекрасно от няколко месеца насам. И никога не съм се чувствала по-добре. Значи нали се сещаш, че няма да се върна в предишното състояние, само защото ти не ме усещаш добре?
За първи път от години се чувствам жива. И никой няма да успее да ме върне в наблюдателя. Ставам участник. Който му се играе на наблюдател-медитатор-да си играйка.
На мен ми се играе на живот.

Keep walking!


Тема Re: Кали, откога си адвокат на дявола?!нови [re: Kaлu]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано21.02.03 23:25



оки :))
ти си знаеш най добре, разбира се - няма кой да усеща по добре от теб :)

приятна игра - и аз ще се включвам когато и където е времето и мястото за това




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.