Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: А далинови [re: Kaлu*]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано27.02.03 13:49



То душко, като си го търсиш и на светло може да ти се случи. Като много се заслепиш от някое светило, пак е същия ефект...



Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор Kaлu* (танцуващ звън)
Публикувано27.02.03 13:53



Аз щото за себе си установих, че съм се шибвала неведнъж и с времето съм се научила да заобикалям местата, дето са ми правили цицини.
Обаче пък не искам вече да ги заобикалям, искам отново да ги включа в реалността си, а не да ги игнорирам.
Времето не ме лекува, а само ме предпазва да не ходя пак там. Любов. Чиновническа администрация. Пари. Шеф....
Много места, много цицини и много не смея да припарвам около тях. С това стеснявам реалността си.
А ти щом можеш да ги обичаш и да си свободна в отношението си към тях-евала.



Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор Kaлu* (танцуващ звън)
Публикувано27.02.03 13:57



Така си е.
Аз все търся, търся...познатите ми вече места бързо ми доскучават и навлизам в непознатите. А там цицините не ми мърдат.
Мен май в тоя живот ме води бягството от скуката...затова ми трябват инструменти за оправяне с цицините. Да не ме спират последните да бягам от скуката.



Тема Re: Silva Mind Controlнови [re: Kaлu]  
Автор Лъчeзapнa (grey)
Публикувано27.02.03 14:03



в контекста на използване в изречението ми стана ясно горе-долу какво означава "аберация", но дали може някой да ми даде точното значение?



Тема Re: А далинови [re: Kaлu*]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано27.02.03 14:06



За да се науча, отивам и там, където не ми е харесвало преди. Като бягам от това, което не ми е приятно, неминуемо ще бъда срещната отново със същото, но в по-тежък вариант. Това съм разбрала. Шибвания, както ги наричаш има и ще има. За мене е важно да усещам, че дълбоко в себе си все повече ги приемам равнодушно, както и всичко, което ми е приятно. И едното и другото е опитност. Колкото и да ти се види чудно и да ми кажеш, че съм прилепнала към любовта, точно тя ми помага да се справям.



Тема Re: Silva Mind Controlнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано27.02.03 14:44



aberration: a departure from rational thought or behavior. From the Latin, aberrare, to wander from; Latin, ab, away, errare, to wander. It means basically to err, to make mistakes, or more specifically to have fixed ideas which are not true. The word is also used in its scientific sense. It means departure from a straight line. If a line should go from A to B, then if it is aberrated it would go from A to some other point, to some other point, to some other point, to some other point, to some other point, and finally arrive at B. Taken in its scientific sense, it would also mean the lack of straightness or to see crookedly as, in example, a man sees a horse but thinks he sees an elephant. Aberrated conduct would be wrong conduct, or conduct not supported by reason. Aberration is opposed to sanity, which would be its opposite.


The natural state of life is to have fun and learn
Flemming Funch


Тема Re: Silva Mind Controlнови [re: Homo Ludens*]  
Автор Лъчeзapнa (grey)
Публикувано27.02.03 14:44



не разбирам английски
мерси все пак



Тема Re: Silva Mind Controlнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано27.02.03 14:48



отклонения
ненормалности
фикс идеи например (в контеста, в който Кали ги използва)


The natural state of life is to have fun and learn
Flemming Funch


Тема Re: Silva Mind Controlнови [re: Homo Ludens*]  
Автор Лъчeзapнa (grey)
Публикувано27.02.03 14:50



! 10х



Тема Re: Silva Mind Controlнови [re: Homo Ludens*]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано27.02.03 15:10



Mersi za tochnoto opredelenie!

Nai-polse razbrah kakvo tochno stoi zad tozi termin.

Smiles..d8a




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.