Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор Kaлu* (танцуващ звън)
Публикувано26.02.03 10:41



Съгласна съм с теб за любовта. Само че не е само любовта, която е нужна.
Ако един хирург хвърли скалпела и вместо това облъчва пациента с любов, какво мислиш, че ще се случи?
Отвори си очите.
Любовта е абсолютно необходимо, но недостатъчно условие винаги.
Лозето не ще молитва, а иска мотика. Предполагам, че и само с любов няма да се копне само.
С тая любов си захвърлила мотиката и го облъчваш непрекъснато с любов. Да да, ама не.
Говоря тук за инструменти, които трябва да се използват с любов. А не за любовта като единствен инструмент.



Тема Re: А далинови [re: Kaлu*]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано26.02.03 10:49





Да де, да не съм ти казала да седнеш и да излъчваш любов в бездействие. То и това можеш да го правиш, понякога, много е хубаво, защото излъчваш нещо, което имаш, а имаш защото си приел от Единственото място, от Единствения източник - знаеш кой е. Важното е да правиш всичко с любов, да приемаш всичко с любов. Защото можеш да правиш без любов, да не приемаш нищо, освен себе си. Всъщност, ако нищо не приемаш, то автоматично значи, че ти не приемаш и себе си.



Тема Кали,нови [re: Kaлu*]  
Автор nbb (весела)
Публикувано26.02.03 14:20



получава се, но не знам как. Преди година трябваше да се оперирам за сетен път от киста на зъба. Тъй като се издух точно преди Коледа, отказаха да го направят, оставиха ме за след празниците. През това време изпитвах адски болки, не знаех на кой свят се намирам и пуснах тема в клуб Окултизъм, а и се поразрових из книгите. Не помня какво точно ме посъветваха да направя, но със сигурност облъчвах зъба си с любов. Дойде определената дата, но аз не отидох на операция, вече не чувствах болка. Оттогава не съм стъпвала на зъболекар, дано скоро и да не ми се налага.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор Kaлu* (танцуващ звън)
Публикувано26.02.03 15:04



Добре.
Аз съм прагматична. Чак Синайка редовно ме мародерства, че съм безкрайно прагматична.
Та разбрах го това за любовта. Дай да видим нататък.
Любов излъчваме, та чак светим. Ам после?



Тема Re: А далинови [re: Kaлu*]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано26.02.03 15:25





После, както и без, само дето на светло по-лесно се върви.



Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано26.02.03 17:03



...и ти е толкова леко на душата, че направо си готов да полетиш...



Тема Re: А далинови [re: d8a]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано26.02.03 17:20





По-лесно търсиш тъмните тайни кътчета за осветяване, прелитайки...



Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор Kaлu* (танцуващ звън)
Публикувано26.02.03 19:53



Въпросът е тогава трябва ли да се върви изобщо, преди да просветлее?



Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор Kaлu* (танцуващ звън)
Публикувано26.02.03 19:54



В тъмното дали да се лети обаче? М? Или по-предпазливо е по-добре.



Тема Re: А далинови [re: Kaлu*]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано26.02.03 19:58



смени пепердуката с прилепче - и няма да имаш проблем



The natural state of life is to have fun and learn
Flemming Funch



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.