Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Мога линови  
Авторyчyдeн (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 12:13



да попитам деликатно, как така се случи да се пръкне за един ден нов клуб, когато други предложения за клубове чакат или изобщо нямат шанс да бъдат създадени,... и то в област, която очевидно е много спорна
ако е било само заради процесинга(по мое мнение доста мъгляв и от там даващ възможност за манипулации), то методи за помощ и самоусъвършенстване колкото искате, стига човек да повярва в тях...
да не говорим за "Метода Силва", които е въведен в бизнес средите, по училищата,... има милиони практикуващи го, има доказана ефективност, не е обвързан с никакви религиозни доктрини, организации, промиване на съзнанието и т.н.
мисля, че ако целта е била само помощ и "самоусъвършенстване"(в което вече започвам да се съмнявам заради ревностната защита на саентологията), то по-правилно би било клуба да се казва така, да не е в директорията за религиите и да могат да се споделят всякакви методи и техники



Тема Може - с връзки и хленчотене.нови [re: yчyдeн]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.02.03 12:28



Кали от една година постоянно реве да е модератор!
Накрая след като никой вече не можеше да и понася хленчовете...

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Мога линови [re: yчyдeн]  
АвторИ aз (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 13:06



Каква е тая метода Силва? За какво служи? Не беше ли и това нещо за промиване на мозъци?



Тема Re: Мога линови [re: yчyдeн]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 13:13



Мога да ти обясня.
Клубът не е нов, а старият Езотерична философия. Почти никой не влизаше вътре и помолих да ме направят модератор и да го направя действащ. От няколко дена в новия клуб има повече постинги, отколкото сигурно в последната половин година.
Няма смисъл да съществуват недействащи клубове. Според мен. Пък според теб, ако има-пиши до админите.

По твое мнение процесингът е мъгляв, по мое работи отлично и съм го изпотала на собствения си гръб. Ти на какво базираш твоето си мнение? Нищо ли не се получи при теб или просто ти е мъгляво, щото нямаш информация по въпроса.

Процесингът също не е обвързан с религиозни доктрини и по същество и Силва методът е процесинг. Ако и тук ти е мъгляво, проучи въпросът подробно и мъглата ще се вдигне.

И кой ти е казал, че не можеш да пускаш тук материали за други методи? И тук ти е мъгла очевидно.
Като си за Метода Силва, защо не създаде клуб досега? Аз връзки нямам сред админите, сама си го издействах с помощта на хората, които ме подкрепиха, а на тях не съм плащала-заклевам се.

Keep walking!


Тема Re: Може - с връзки и хленчотене.нови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 13:15



Страшен изследователски дух имаш и въобще не обобщаваш. Направо си е така, как го рече. Всичко опира до поста, идеите си ги изсмуках от пръстите, че да получа модераторския пост.

Ти да не гълташ хапчета за познаване?

Keep walking!


Тема Re: Може - с връзки и хленчотене.нови [re: valsodar]  
Авторyчyдeн (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 13:22



не е много убедителен отговора
клубове без модератори колкото искаш
съществения ми въпрос беше защо точно "процесинг" ?!? и как така, точно такъв клуб без никакви проблеми се пръкна изведнъж, след като цяла година е искала да бъде "модератор", а не да помогне на някого по всякакъв начин без да натрапва саентологията и нейните методи



Тема Re: Може - с връзки и хленчотене.нови [re: yчyдeн]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 13:45



Не е убедителен отговора на Валсодар и той в последно време дава само неубедителни отговори, но пък сам много си им вярва. Изглежда у него расте все по-голямо раздразнение от факта, че другите не може да убеди...

Значи аз не натрапвам саентологията и пак те питам-от личен опит ли смяташ, че методите в Дианетиката не функционират?

Процесинг не се използва само от сциентолозите. Думата я срещнах за сефте при Флеминг Фанч, който няма нищо общо с църквата.
Клиринг пък срещнах при Менсинг, който също е непричем със сциентолозите.
И двамата ми харесват и дори и с двамата проведох кратка кореспонденция.
По въпроса с пръкването на клуба можеш да прочетеш и в Предложения за нови клубове.

Интересно ми е пречи ли ти фактът, че съществуващ преди клуб е преименуван и писал ли си в него тогава?

Keep walking!


Тема От Вали в Православие не съм се забавлявал така!нови [re: Kaлu]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.02.03 14:00



Просто Кали си е хита на последния месец.
Нямаш си и представа с какъв кеф те чета.
Ти направи дните ми в нета весели и забавни.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Идеите са ти copy-paste всичките!нови [re: Kaлu]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.02.03 14:06



Нещо да си казала през последната година, което да не е copy-paste отнейде си?!
Нещо твое, осмислено, преживяно?
Позиция някаква лична?

Не се сещаш нали?
И аз се не сещам.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Идеите са ти copy-paste всичките!нови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 14:49



Ти съвсем се оля с тия си думи, Валсодаре.
Ако не друго, много пъти повторих, че процесинг съм правила лично върху себе си и съм давала изводите си от тоя акт.
Няма ли да спреш да стреляш в мрака, търсейки истината, дето не е някъде там.
В крайна сметка в общуването има две страни-тоя, кйто предава съобщението и тоя, който го приема. Ако приемащият отказва категорично да приема, нищо няма да види. Което и прави...

Keep walking!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.