Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Доста пълен сайтнови [re: viavita]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 14:30



Направо не отричам, че навсякъде има и плюсове и минуси. Па да не говорим в нашето общество българско.
В един момент ми хрумна да погледна на нещата от противоположен ъгъл...хуанистите му викат местене на събирателната точка.
Вместо нашето общество да е цъфнало и вързало и единствената му грижа да е да се пази от разни мръсни секти, които ги има регистрирани в почти целия свят. Да погледна наопаки.
В крайна сметка процесингът учи на умението да гледаш нещата от различни възможни ъгли, а не само от ъгъла на нашата група срещу останалия свят.
Пък и ние окултистите нали сме разчупени и си го можем по рождение...
А какво ще стане, ако влезе сциентоложка църква в България? Или се направят групи по дианетика?
Какво? Ще заплаши националната сигурност ли или ще увеличи продажбата на наркотици сред учениците?
Какво бедствие е сравнимо с една такава църква?
Че вчера по телевизията най-безхаберно едни деца си говорят, че марихуаната трябва да се разреши и им се обаждат други надрусани деца по телефона.
Какво лошо ще направи сциентоложката църква на нашето светло общество?

Keep walking!


Тема Re: Доста пълен сайтнови [re: Kaлu]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:32



Най-малкото ще ти вземе цялото имущество.

Не е въпроса от коя гледна точка ще погледнеш, а дали ще бъде достатъчно реалистична.



Тема Re: Още един разказнови [re: viavita]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 14:32



Не бе-не мога да ги изчета. Исках кратка анотация. Поне.

Keep walking!


Тема Re: Още един разказнови [re: Kaлu]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:36



Ми хвани първия и чети.
Сега и анотация ли да ти търся.
Виж много ми хареса темата за сциентологията срещу интернет.



Тема Re: Новите идеи???нови [re: viavita]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 14:38



Какво е критикувано по повод практикуването?
За противоречията знаеш мнението ми от ошово време.
За какво е точно критикувано? На мен точно техните практики ми помогнаха и трябва да ти кажа, че няма ама нищо свръхестествено в тях. Нищичко. Кой се е опарил от практиките им.

Keep walking!


Тема Re: Доста пълен сайтнови [re: viavita]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 14:45



Къде точно да прочета това за вземането на цялото имущество? Знаеш ли откога търся точно тая информация...

А иначе-то и ЗА НАТО и ПРОТИВ НАТО има достатъчно хора, ама там, ако ще влизаме, ще влизаме накуп. А тук поне е по желание...

Keep walking!


Тема Още линковенови [re: viavita]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:47



Тъй като станаха доста линкове, ще ги поместя всички останали тук, но те не са по-малко значими в съдържанието си против сциентологията.



- смъртни случаи





Тема Ще вземе - на босият цървулите!нови [re: viavita]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.02.03 14:47



А бре , Лексо тук номера за Кали е не какво ще й вземе, а какво ще й даде.
За по-активни последователи и проповедници екстри винаги са се намирали. Гарван гарвану око не вади.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Новите идеи???нови [re: Kaлu]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:47



За какво е точно критикувано е по-добре да прочетеш сайтовете, които ти пуснах. Затова го направих, защото не ми се злословеше срещу тях и щеше да кажеш, че си измислям.
Давам ти сайтовете против тях и в какво ги обвиняват.



Тема Re: Ще вземе - на босият цървулите!нови [re: valsodar]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:50



Верно, за това не се бях сетил ... Ако все пак успее да стане представител за България може да се уреди с някои цивилизационни благинки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.