Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За цветовете на енергийното поле?нови  
Автор Fiorri (подредих хаоса)
Публикувано18.04.02 11:07



Здравейте,

струва ми се, че именно тук може да се намери някой, който да разбере точно за какво питам и да ми отговори.

Някой като voin na svetlinata!!!, Bajlvan или lex /на който искам и да благодаря чрез този си постинг, за джобния формат на разпечатката на “Селестинското прочество” който вече имам:)/..на въпроса:

Рано сутрин /около 5ч./ цвета на енергийното поле на дланите ми беше ярко розово, на обяд пак я наблюдавах, вече беше светло синьо. Друг път е ярко тъмно синьо.

Можете ли да ми кажете значението /поне основното/ на цветовете.

Благодаря предварително!. Хубав ден!


_______________


Тема Re: За цветовете на енергийното поле?нови [re: Fiorri]  
Авторvoin_na_svetlinata (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 15:06



в "Как да виждаме и разчитаме аурата" от ТЕД Андрюс имеше обяснение на цветовете в аурата.... ако настояваш в понеделник/вторник ще ти ги пастна тук...

как я набл@дава? с окото на ума или със физическите си очи?

по принцип казват че розовото в аурата понякога говори за л@бов...
синьото винаги се асоциира с духовността... вероятно цветовете, за които говориш, се повлияват от емоционалното ти състояние....

това е което мога да кажа, толкова ми е акъла



Тема Re: За цветовете на енергийното поле?нови [re: voin_na_svetlinata]  
Автор Fiorri (подредих хаоса)
Публикувано18.04.02 15:41



Нямам тази книжка на Андрюс, за това ще оценя жеста ти ако ми пейстнеш нещо тук.
Когато стане, аз не бързам за никъде, а и емоционалните ми състояния не са бързотечни и променливи;)

Благодаря още веднъж!

P.s.

Наблюденето извършено чрез помощта и на двата начина;)

А и не винаги мога да го "видя"


_______________


Тема Re: За цветовете на енергийното поле?нови [re: Fiorri]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано26.04.02 03:00



определено не е най-подходящото място
опитай в Йога, Магия

цветовете са свъразни основно с емоциите, и мислите от тяхното и телесно ниво

също така самите органи имат собствен цвят и ако успееш да го различиш съответно можеш да разбереш кога органът боледува

<..

..>

Тема Re: За цветовете на енергийното поле?нови [re: screamBoy]  
Автор Fiorri (подредих хаоса)
Публикувано26.04.02 11:47




Знам, че няма безплатен обяд;) Човек реалист съм.

Сигурно ще отида да си купя книжката. Интересува ме тази тема..

:)


_______________


Тема Re: За цветовете на енергийното поле?нови [re: Fiorri]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 21:02



)



Тема Re: За цветовете на енергийното поле?нови [re: Fiorri]  
АвторKalina (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 02:21



zdravei,
ako vse oste ne si si kupil knigata na Ted Andrews,
eto izvadka ot negovata kniga "how to Heal with Colors"

pink
pink can be used to awaken compassion, love and purity. It eases conditions ot anger and geelings of neglecet. It helps stimulate the thymus gland and the immune system ot the body. It can be used in meditation to discern greater truths. Pink is comforting to the emotional energies ot the individual.

blue
blue is booling to our system and it is relaxing. It is quieting to our energies and it has an antiseptic effects as well . it is strengthening and balancing to the respiratory sistem ot the body. It is excellent gor high blood-presure and all conditions of the throat. It is effective in easing shildhood diseases, along with
asthma chiken pox, jaundice and rheumatism;. It is one of the most healing colors for children. It is benefisiol to the venous conditionas of the body. Blue can also be used to awaken intuition and to ease loneliness. Is a very effective when combvined with warmer colors that are in its color range and when combined with colors in the red-orange spectrum. It can be used to awaken artistic expression and inspiration.


Kalina



Тема Re: БЛАГОДАРЯ!нови [re: Kalina]  
Автор Fiorri (подредих хаоса)
Публикувано14.06.02 11:28



Признавам, че този ми постинг беше позабравен в заспалите ми мозъчни клетки, .... и намирайки си лично обяснение на въпроса ми по-горе, се задоволих с него....и .. престанах да търся научното тълкование..

а днес - хоп!! и мноооого приятна изненада ..

..Сърдечно ти благодаря!




Красив ден ти желая!


_______________


Тема Re: БЛАГОДАРЯ! [re: Fiorri]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 12:16



Благодаря ти Фиори за красивото цвете. Много ме зарадва и трогна. Това цвете е с любимият ми цвят, живо ли беше?(Йори, от Мечо Пух)?


Калина






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.