Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Разговори с починали...нови  
АвторSigitar (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 15:50



Възможно ли е? Предлагам дискусия, тъй като съм срещал доста протеворечиви мнения. Някои казват, че контактуващия само си изважда информацията, която му е необходима. Други твърдят, че наистина имало сигнали, които показвали, че духа на починалия е там.



Тема Re: Разговори с починали...нови [re: Sigitar]  
Автор KAMAEЛOC (негов син)
Публикувано11.04.02 00:09



Имам малък опит в разговорите с починали. Но смятам че е напълно възможно...
А ако не смятаме Джейм К Ван Флийт за шарлатанин... то определено е възможно....
скоро ще пусна техники за това как се осъществяват такива контакти и каква е теорията по въпроса....

Мечът на Справедливостта застига всичкo!


Тема Re: Разговори с починали...нови [re: KAMAEЛOC]  
Автор Prince_of_Light (ентусиаст)
Публикувано22.04.02 23:59



Моля дай ги тези указания...
Искам да говоря с баща си, а много рядко успявам да го сънувам и така да вляза в контакт с него... но насън това е по-скоро размяна на силни чувства, а не на вербална комуникация...



Тема Re: Разговори с починали...нови [re: Prince_of_Light]  
Автор mir_ima (и ще има)
Публикувано12.06.02 20:39



аз сънувах баща си 3 пъти в рамките на тези 40 дена след смъртта и оставах с усещането че ми праща някакви послания от рода на това че е жив някъде другаде. за съжаление вече година и половина не съм го сънувала. интересното е, че няколко дена след като го сънувах за 3ти път изведнъж се изпълних с усещането, че той е пратен някъде много далече (а дотогава го чуствах близко), като че ли на обучение.

и аз много се интересувам от темата



Тема Re: Разговори с починали...нови [re: mir_ima]  
Автор klodin (непознат)
Публикувано14.06.02 00:27



аз пък сънувам често починалите си баба и дядо, но никога не разговарям с тях на сън. Не зная защо.



Тема Мисля, че зная как стоят нещата....нови [re: mir_ima]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано17.06.02 10:05



----- Въпросите за съществуването на нашите души ме е вълнувал дълго време. Направих си труда да прочета това-онова по този въпрос.
----- Много опростена и достъпна информация за съществуването на нашите души можеш да намериш в беседите на Петър Дънов. Намирам философията му за много лека и близка да сегашното състояние на нашия, човешкия интелект.
----- Ако лесно боравиш със сложната езотерична терминология можеш да намериш прекрасни обяснения във трудовете на Елена Блаватска и Рудолф Щайнер.
----- В техническо отношение можеш да научиш много интересни неща (не клюки) в една книга, на която МОЖЕШ ДА ИМАШ ДОВЕРИЕ! Тя е "Пътят на душите" от Майкъл Нютън. Той има и втора книга "Пътешествието на душите". Други книги вероятно няма да има. Препоръчвам ти ги, понеже имат лек стил и предават НЕИЗКРИВЕНА информация.
----- Лично аз много уважавам едно дребно книжле на Елисавета Логинова и Владимир Зарев "Колелото на съдбата". Прилича на фантастика, но не е! Направих си труда да разбера кои са авторите и с какво точно се занимават. Мога да ти се подпиша, че всичко, което видях при тях, съответства точно на написаното! Но, ние хората много трудно можем да повярваме в нещо.....

Наско



Тема Re: Мисля, че зная как стоят нещата....нови [re: Aтaнac_Ko]  
Автор d8a (analisys)
Публикувано18.06.02 01:56



Az v momenta cheta "Pytiat na Dushite" ot Profesor Michael Newton koito e hipnoterapist, i razrabotva svoia technika s koiato dostiga do skritite spomeni na patzientite si. Pod dylboka hipnoza, te (29 otdelni sluchaia sa tzitirani) razkazvat s dostatychno podrobnosti kakvo im se e sluchilo mejdu predishnite im prerajdania na zemiata.

Mislia che naistina informatziata e predstavena mnogo obektivno. Samiat avtor vyv vyvedenieto si priznava che dosta skeptichno e gledal na metoda predi da zapochne da praktikuva. Patzienti obache sa go nasyrchili da experimentira sys vryshtane nazad do predishni prerajdania i taka se zapochva.

"Pyteshestvieto na dushite" e sledvashtata kniga, koiato iskam da procheta.

Blagodaria za ostanalite iztochnitzi na informatzia!



Тема "Колелото на съдбата" ме насочи към Майкъл Нютън. [re: d8a]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано18.06.02 09:35



---- "Колелото..." е написана в същия стил. Задават се въпроси, получават се отговори. Обичам сам да си правя изводите. Та там в един раздел от въпроси за нашите души имаше такъв отгово:"В книгата, която четеш в момента, има много истина!" Ставаше въпрос точно за Майкъл Нютън.
---- Не зная дали има по-кардиналнен по значение въпрос за всеки от нас? Мъчнотията е да се повярва в това. Ние, хората го правим трудно, много трудно. Затова и Христос, навярно, е казал, че за да влезем в царството небесно, трябва да станем като децата! Мисля, че метафората му е точна. Това, вероятно значи, да се отворим за духовни знания така, както детето поглъща всичко, което му моднесат като информация. Но то приема всичко за чиста монета, детето не се съмнява във нищо, то е непредубедено! За разлика от нас, големите, които знаем "всичко" и скептично гледаме на подобни "глупости" ....

Наско



Тема Re: "Колелото на съдбата" ме насочи към Майкъл Нютън.нови [re: Aтaнac_Ko]  
Авторsvetulka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 01:13



Ne priemam nishto za chista istina,no e fakt, che cheteiki tazi kniga ,mi se
sluchva neshto vagno, predimno dobro.



Тема Книга на духоветенови [re: Sigitar]  
Автор velaskes (research)
Публикувано22.06.02 13:24



Ima 2 knigi, veche dosta poostareli - "Kniga na duhovete" i "Kniga na mediumite", na izledovatelya na paranormalnoto ot minalia vek Alan Kardek. Toy e osnovatelya na dvijenie narecheno Spiritizam, koeto i dnes ima svoi poddrajnitzi. V tezi knigi dosta dobre sa opisani vazmojnostite za kontaktuvane s duhove. Chovekat tryabva da pritejavava nyakakvi extrasenzorni kachestva, za da ustanovi takav kontakt. Az lichno mislya, che s izdiganeto na choveka nad obiknovenite neshta moje da se postigne takova obshtuvane! Mnogo mi se shte da stana svidetel na takav seans. Nyakoy da znae chovek, koyto gi provejda ili may nyama takiva




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.