Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема :)  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:11



i tuk se skrihme



Тема Re: :)нови [re: bor]  
Авторndra (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:16



Zdravei! Blagodarya ti, che doide. Dosta me oblek4ava6. Naisitna nyamam nito sek za pisane na maili. Ne sam pisala na nikogo pone.... ot sedmitza... nai-malko,. Veche gledam da govorya po telefoina - malko minuti, no pone se chuvame. Kak si?



Тема Dobre,нови [re: ndra]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:25



dnese predadoh porednija opus - business plan pred banka. Ne e vajno kak sam az, TI kak si?



Тема 30 avgustнови [re: ndra]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:29



e sv Alexandr, proverih go dnes v kalendara. Razbira se che ste te oblekcha :). Nali i az iskam da se srestnem :) Mnogo izpiti ili prakticheski raboti :P



Тема Re: Dobre,нови [re: bor]  
Авторndra (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:29



Za6to da ne e vajno kak si ti? Men me interesuva.. V k6ti li si ili si v uni? Az sam v uni. Dovr6vam edno doma6no i msilya za izpitat, koito me o4akva v sryda+4vrtk... Imam dosta da ucha a oshte ne sam i zapochnala. Da, izapo4nah edin mail za teb i o6te dori ne sam go dovr6ila. .. Takiva ne6ta... A ti? Interesno zapoznanstvo s jenska? Nyakoya vl6ebnitza okolo teb? Nadyavm se, che da.



Тема Napraznoнови [re: ndra]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:32



se nadjavash, njamaaa! Nikoj ne me haresva :(
Az sam u doma sega, uni e vav vakancija do ponedelnik. Dlgaaaa pochivka,



Тема Re: 30 avgustнови [re: bor]  
Авторndra (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:32



30 avgust li? Znachi shte praznuvame! Tvoya mina dobre, nali? Neshto kaza che si bil preyal? Ot kakvo ?



Тема Re: Napraznoнови [re: bor]  
Авторndra (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:35



Nikoi, ne e tochnata duma. Vlizash li v chatove? Shtom se sluchi vednaj, zashto da ne se sluchi i oshte vednaj?... Vsichko e vzmojno.....



Тема Agneshkoooo,нови [re: ndra]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:35



s jojen, kozunaci, jajca, salati, takiva raboti. Da, proverih go v pravoslavnija kalendar, njama greshka ili majtap



Тема Daa, azнови [re: ndra]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 17:38



izplnjavam obestanijata si - hodja v chata i daje v edin dating klub. Moga da napravja stat. izsledvane vrhu horata tam, po-specialno vrhu jenite, sdejki po dannita. No nisto drugo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.