Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Галерия на свръхестествени преживяваниянови  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано21.01.02 20:39



Предлагам тук всеки да разкаже нещо от собствения си живот, което е невероятно, странно или нелепа случайност... Някакви свръхестествени преживявания свързани с духовния му начин на живот или магическия начин на живот или там какъвто е....
Може и да разкажете и по обикновени неща, просто всичко, което за вас е странно, необяснимо и загадъчно... Или ако е обяснимо за вас, но за повечето хора би било свръхестесвено - пак го разкажете.
Мерси...
Ако желаете разкажете го анонимно, не се притеснявайте за ИПитата - гроб съм .

Предлагам темата, защото мисля, че ще е полезна за много хора, които тепърва стъпват на нематериалистичния начин на мислене. За тях ще е много ценно да видят, че такива неща не стават само на писатели от САЩ, но и на хора, които може би живеят само на километри от тях...


Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: Галерия на свръхестествени преживявания [re: KAMAEЛ]  
Автор peacemaker (новак)
Публикувано28.01.02 23:03



Случи ми се да се влюбя.............



по-магично от това????



Тема Re: Галерия на свръхестествени преживяваниянови [re: peacemaker]  
Автор TiAo (без титла)
Публикувано29.01.02 17:29



prav si, peacemaker, tova E magia:)



Тема Re: Галерия на свръхестествени преживяваниянови [re: TiAo]  
Авторpeacemaker (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 22:25



Някои го определят със рази физични химични или математични закони....но напразо звучи пошло...не може, човек който някога е обичал или обича, да каже че любовта е математика.........бляяяя



МАГИЯ.....ВЪЛШЕБСТВООО......



Тема Re: Галерия на свръхестествени преживяваниянови [re: peacemaker]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.02.02 02:13



разбира се, че може ... любовта е всичко, защо математиката да е извън всичко ???

*** исках да кажа 'всичко е любов', което значи че математика=любов, а също така и любов=математика ... тънкия момент: всичко е любов за хората, всичко е математика за математице и математичките :)))
<..

..>

Редактирано от screamBoy на 03.02.02 02:14.



Тема Re: Галерия на свръхестествени преживяваниянови [re: screamBoy]  
Автор peacemaker (новак)
Публикувано03.02.02 20:01



Верно да..ама..мосля, че математиката може да бъде лиубов, но лиубовта не може да бъде математика, защото лиубовта е всичко, и е много по всеобхватна....математиката е част от лиубовта, верно, но не може да я обясни...така мисля



Тема Re: Медиума - шоуменнови [re: KAMAEЛ]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано11.02.02 11:21



Добре, видяло се е че всичко все аз трябва да правя
значи ето ви една моя случка:




Бяхме на море в Обзор. Почти всяка вечер минавахме покрай едно заведение, от което се чуваше мистична мелодия и силен мъжки глас от микрофон говореше за някакъв медиум. Това беше шоу и аз разбира се бях силно предубеден. Смятах, че един човек със истински способности не би се правил на циркаджия. Е, оказа се, че греша.

Една вечер бяхме на кафе точно срещу заведението с предтавлението на медиума.
Реших да отскоча отсреща до там, за да видя за какво става дума. За щастие хванах представлението точно отначало.
Оня, който "викаше" от микрофона накара една жена да се завърти няколко пъти, преди което беше завързал очите и с черен плат. Малко преди това пък човек от публиката каза, че наистина през плата не се вижда. После разбрах, че и да се вижда няма значение.

Значи мъжа обикаляше в заведението, посочваше предмети и питаше какво е това, а жената, която беше с гръб към него и със завързани очи познаваше всичко. Хората онемяваха, макар че всички мислеха това за някакъв фокус. Но не беш-е фолкус и ние се убедихме в това (до мен беше едно момиче). В един момент оня, дойде при мен (въпреки, че не седях на маса, а бях на входа на заведението) и рече: вие също можете да участвате. Извадете банкноти и документи." ЗАРАДВАХ СЕ, БРЪКНАХ В ЗАДНИЯ СИ ДЖОБ И ИЗВАДИХ 10 ЛЕВА.

Жената позна, че са десет лева и после за моя приятна изненада позна цяла серия на банкнотата. Мъжът с микрофона не виждаше серията, банкнота беше в моите ръце. И аз и момиче до мен се убедихме, че тя позна точно и бесз грешка серията на банкнотата. еДНА ЖЕНА ДО МЕН ТВЪРДЕШЕ, ЧЕ ИМА КАМЕРИ НАВСЯКЪДЕ. ТОВА РАЗБИРА СЕ БЕШЕ НАЛУДНИЧАВО преположение.
Но дори да имаше камери, то не мойе да се обясни как жената позна на едни хора не само марката на цигарите, но позна колко цигари има в кутията при затворена кутия!!!!
в КРАЙНА СМЕТКА ТЯ ПОЗНА БЕЗ ГРЕШКА ОКОЛО 50 ПРЕДМЕТА, МОЯТА СЕРИЯ НА БАНКНОТАТА, СЕРИИТЕ НА ЛИЧНИ ДОКУМЕНТИ.
сБЪРКА САМО ВЕДНЪЖ ЕДНА ЛИЧНА КАРТА ЗА ШОФЬОРСКА КНИЖКА.
Само веднъж! от десетки фантастични попадения. Тя познаваше 99.9 процента.

След шоуто не устоях на желанието да си побъбрия с нея. Останах още повече учуден, когато тя ми обясни, че е нямала учител, че не се е учила от книги и т.н. Просто това и е вродена дарба.
Тя беше окултно неграмотна! Не знаеше какво е астрална проекция и още куп неща. Но беше истински развила способност, която даже не знам как да нарека.
Мислех си за телепатия, но не е защото мъжа нямаше как да знае серията на банкнотата ми или колко цигари има в кутията.
Някои ако може да обясни теритично как тя познаваше нещата - нека го стори, аз не съм съвсем сигурен.

Тя самата не знаеше как става!!!!!


Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!

Редактирано от voin na svetlinata!!! на 11.02.02 11:23.



Тема Re: Медиума - шоуменнови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано15.02.02 08:23



в една книжка за ясновидството, българска, но още по старите правила писана - там с дръгите букви и с ъ накрая на думите, та там има обяснение какво е точно ясното виждане ... то си е във видове и вариации, като може да достигне и до виждане през времето и т.н.
повтарям, това съм го чел, не изпитал.

<..

..>

Тема Re: Медиума - шоуменнови [re: screamBoy]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано15.02.02 12:58



И как се казва таз книжка и от кой автор е?

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: Медиума - шоуменнови [re: KAMAEЛ]  
Автор peacemaker (минаващ)
Публикувано15.02.02 22:11



може би, подсъзнанието и, което знае всичко, и е по - всеобхватно от нейния разум, и говори, а тя се е научила да го чува....за това не се изисква познание по книга...до сега не съм чула някои да се е научил на астрална проекция по книга...или на яснивидство или на каквото и да е..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.