Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За езотериката....  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 00:25



Здравейте!Приветствам модератора за последната му тема.За пръв път съм тук и освен, че се радвам, че има такъв клуб съм малко смутена- на това място 50% от хората не знаят за какво става дума- четох библейски откъси, четох за богомилството!?, не по темата въпроси и много мако за души, предишни животи, регресия, медитация, "прозрения" и всичко това, което се нарича езотерика. Впрочем д-р Нютън е невероятен и ми се иска да чуя мнения относно книгите му, в смисъл, кой какво е намерил в тях и до къде е стигнал...


Съдбата е част от нас!



Тема Re: За езотериката....нови [re: Kaти]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано20.01.02 00:49



Да, докрот Нютон наистина прави невероятен пробив в духовния свят, до колкото аз знам никога никой не е предоставял толкова много информация за там...
Това е и което не ми харесва в Свещените Писания на всички народи, че те ни карат да правим това и онова, но не дават научна и ясна и изчерпателна информация защо трябва да го правим...
Напоследак даже си мисля, че Новия Завет е писан не толкова за лично развитие на хората, а чисто по политически причини...
Мисля си, че Христос е искал да направи промяна в света и обществото...
защото ако целта е личното израстване и еволюция информацията за себеусъвършенстването ще е много по-голяма и подробна...


Колкото до клуба, уви наистина са малко компетентните хора... аз не съм такъв също и си признавам, че повече говоря от вяра, а не толкова от ЗНАНИЕ...
Целта ми беше да привлека напреднали и сериозни хора, но за сега срещам големи трудности в постигането на контакт с тях, а и ти не знам дали се занимават много с интернет...
Все пак ще се опитам да привлека някой...
Нвремето само за десет минути заредих една мисъл форма за подобряване на клуба и веднага имаше резултат, май трябва да седна пак да поработя в тези фини светове и да земе да рефлектира върху този, та да е полезно тук...
Ще видим, времето ще покаже....
Успех на теб в търсенето ти...

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: За езотериката....нови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор Heycтoимa (усмихната)
Публикувано20.01.02 02:13



Благодаря за вниманието!
"Качествените" хора щи дойдат ако се говори по същество...Обещавам да се включвам когато мога!



Тема Re: За езотериката....нови [re: Heycтoимa]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано21.01.02 19:59



добре....
всичко добро.
успех.

Мечът на Справедливостта застига всички!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.