Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови  
АвторKAMAEL (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 22:27



Дамм, са ме осени идея и ще взема да изпрося от Татко :))) хехе едно агрегорче за клуба....
който има идеи да казва как да изглежда и що за същество да е...
само казвам, че то ще е такова, което ще посещава всеки, който пише в клуба и ще му взима цялото знанийце и който го поиска ще може да го черпи от агрегорчето...
освен това ще го пуснеме, милото, в някой свят да събиора информация и преживявание и който чете в клуба ще вземе някакси да му хрумват идеи... той няма да знае откаде и е си ги изплагиатсктва, подписвайки се с името си отдолу, но тези идеи ще са му подарак от агрегорчето...
иайде... като му оформя външния вид, името и др. ще ви ги опиша...
голям съм фантазиур, ама ще пробвам
Айде, купонясвайте... (вътре в себе си, не е нужно да ходите някде си за тва)..
Аре...



Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови [re: KAMAEL]  
Автор LA OCTAVA ()
Публикувано19.12.01 22:45



Определено събуди любопитството ми...са остава да видим до каде ще я
докараш.Е хайде,успех


П.С Въпрос:Не че е моя работа,но ква е тая шизофрения от тебе?Ква е тая
постоянна промяна на никовете.А и това"негов син"много подозрително звучи.




Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :)) [re: LA OCTAVA]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано19.12.01 22:57



хехе...
само два ника имам в момента Войн на Светлината и Камаел - други нямам...
КамаелМетатрон е прекръстен на КАМАЕЛ(негов син)....
Това подозрително "негов син" е за да не съм като оня, който имал визитна картичка ИИСУС + един телефон отдолу... Негов син значи, че не съм луд, който се мисли за инкарнация на Архангел Камаел, а просто съм негово дете или подчин или най-точно казано ПРИВЪРЖЕНИК...
Само да кажа, че това е Арахангела, който трепе черните магьосници и се грижи за справедливостта, сефирата му е ГЕБУРА от колоната на СТРОГОСТТА...
Много дърдория, дааам... :)))))))

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови [re: KAMAEL]  
Автор lvan_pl (излизащ от ада)
Публикувано20.12.01 03:25



Това за егрегорчето добре го измисли само че ако прочетеш деир ще разбереш че някой хора са си направили шнорхел и черпят информация над всички егрегори!!!!



Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови [re: KAMAEL]  
Автор MetatronHearth ()
Публикувано22.12.01 18:43



какво ще кажеш за едно октоподче. аз си имах такова и много си го харесвах, но се запиля някъде ако му дадеш такава форма обещавам много да го обичам
и аз си имах едно егрегорче за информация, обаче беше много объркващо когато идеаше да ми носи идеи на други хора и почти не го използвах. щото покрай идеите ми носеше и целия боклук от главите на хората. така че заради замърсяването не ми вършеше работа. ако имаш някаква специална идея как да го направиш или дали ще му слагаш накави филтри, сподели

Редактирано от MetatronHearth на 22.12.01 18:47.



Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови [re: MetatronHearth]  
Автор peacemaker (новак)
Публикувано30.12.01 16:34



всеки човек, всяко същество си има егтегор....всяка среща, всеки миг....всяко приятелство.....
И азко си мислиш, че този клуб си няма егрегор...ооо, сигурна съм че има....има има ооотака е



Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови [re: peacemaker]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано30.12.01 18:11



Егрегор е новообразувано съзнание-от група хора. Семейство, клуб, общество, цивилизация...
За егрегор трябват поне двама...и нагоре...



Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови [re: Selesta]  
Автор MetatronHearth ()
Публикувано30.12.01 19:23



Погрешно --- и един е достатъчен
Ти имаш предвид че за бог форма трябват поне двама и то подходящите двама




Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови [re: MetatronHearth]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано30.12.01 20:06



Единият си има свое такова тяло. И то не е егрегор.
Егрегор е примерно казано астрално тяло, чието физическо тяло не е едно. Егрегор не е бог-форма.
Да речем, че егрегор е колективното подсъзнателно.



Тема Re: АГРЕГОРЧЕ НА КЛУБА ЩЕ ВИ СГОТВЯ АЗ :))нови [re: Selesta]  
Автор MetatronHearth ()
Публикувано30.12.01 20:30



не можах да схвана смисъла на думите ти Селеста
да, егрегор е мисловна форма (колективно подсъзнателно или архетип), а бог формата освен тези характеристики си има и своя проста индивидуалност и самостоятелност на действията. За подходящите двама имах предвид хора с познание и тонове желание. Все пак всички участници в Метрополис например са в някаква алтернативна форма на съзнанието (пушили са джойнт например), но не могат да предизвикат и лек дъждец. Докато и някаква краткотрайна форма на не-мислене може да доведе буря





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.