Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 20.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема за клуб езотерична филосифия и неговите целинови  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано28.11.01 00:56



Този клуб беше предложен от мен, Войн на Светлината, и вече съществува.
Исках и все още искам клубът да е за дискусии на хора, които се стремят към знание за нематериалните светове (нива), към знание за това, че са безсмъртен Дух, а не физическо тяло, кости, мозък и т.н.; които се стремят да живеят по възвишени идеали, да помагат на хората и на цялото човечество, да излъчват и творят за света любов, щастие, екстаз, просветление и всичко добро... Хора, които искат да имат принос към Реда, да са служители на Източникът на Всичкото добро; хора, които развиват сили и власт, за да я използват за благото на всичко;
Исках и искам в този клуб да може да се намери съвет и да намериш някой, който наистина да може да ти помогне. Искам тук хората да си оказват
П О М О Щ един на друг!
СВЕТЛИНА ДОБРТОТА СЪСТРАДАНИЕ КРАСОТА!
Живеем във време, където май малко хора се стремят към това. Но все пак ги има... Исках това да е място за тези хора!

На настоящият момент 27.11.2001 клубът не е постигнал моят план за него.
На настоящият момент има хора, много при това, които се съпротивляват на целите ми за клуба. Опитах се да разбера тези хора. Мисля, че те не разбират мен. За това написах това тук. Ако тези хора продължат и след тази тема да пречат на постигането на целите на клуба, то аз ще призова гебурасимите от Йерархията на Самаел (Камаел -все едно) на сефирата ГЕБУРА от дървото на живота или войните за справедливостта. Ще призова справедливостта. Ако аз греша, ще бъда отстранен аз. Ако те, тогава те ще бъдат отклонени в други пътища и няма да се пресичат с моите пътища.
Ако ти, който четеш тези думи, споделяш в някаква степен желанието ми за развитието на клуба и би искал да помогнеш, то включи се. Желая ти всичко добро и ти изпращам любов.
През времето, в което не посещавам клуба lex е този, който ще има паролата на Войн на Светлината.

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: за клуб езотерична филосифия и неговите целинови [re: voin na svetlinata!!]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 01:08



Тука параноята става по-явна.



Тема Re: за клуб езотерична филосифия и неговите целинови [re: Hяkoй]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано28.11.01 01:26



знаеш ли какво означава параноя въобще?
какво?
вярвам, че много често човек лепва на другите убиди и диагнози, които важат за него. То е като да гледаш с петно на окото - виждаш петна навсякъде.

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: за клуб езотерична филосифия и неговите целинови [re: voin na svetlinata!!]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 02:03



Я, ти почна да говориш. Знаеш ли какво е параноя в този случай. Да се чувстваш толкова значим, че да си направиш клуб във който ти разговаряш с останалите на тема моите разбирания за добротата и истината. И даже да се гордееш с това.За мене това не е читава работа. Никога не може да има оправдание за това. Останалото е само в главата ти.



Тема Re: за клуб езотерична филосифия и неговите целинови [re: Hяkoй]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано28.11.01 03:22



моето разбиране е разбиране на милиони същества и хиляди хора тук на земята...
а разбира се съществуват и други разбирания...
някои са по-напреднали и по-висши от моето и на тези като мен...
други имат по-несъвършенно разбиране...
тези, които са по пътя на Светлината не убиждат онези и не хулят, те не се подиграват и не дават диагнози (параноя и подобни) на онези, които са по-несъвършенни в разбирането си...
по подходът ти, лишен от състрадание се разбира, че не знаеш нищо повече от мен...
Това е ключът: оня, който е по пътя на светлината и е по-напред като те види, че грешиш ти го показва със състрадание, добра дума и поощтрение,...
напредналите хора винаги укоражават и зареждат с опимизъм...
тези, които са невежи, когато смятат че грешиш те хулят, убиждат и се подиграват с теб, защото те не се опитват да ти помогнат, те се опитват да покажат на себе си, а понякога и на другите колко прави са те...
за мен ти си за сега от втория тип на невежите...
ако не си - докажи го...
Бъди щастлив!

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: за клуб езотерична филосифия и неговите целинови [re: voin na svetlinata!!]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 10:12



Как да ти дотажа. Като ти напиша сто пъти бъди щастлив? Бъди си. Ама не налагай модела си на останалите. По тези книжки дето те водят някъде да пише че имаш право да налагаш собственното мнение? Че с поведението може да предизвикваш?Да пробутваш твоето мнение за миродавно?И после другите били лоши..Да се явяваш като говорител на истината и добротата? Не се крий зад доброто, зад милионите и други подобни Обидно е за самите понятия.Твоята работа е проста. Сам паднал, сам се ударил.. Нищо друго. Доста неща ти бяха казани от доста хора. Кой ти е крив че не чуваш. И как ще чуваш, като си заслепен от собственните си отблясъци. Извинявай, ама ако ти си светлината предпочитам да си остана на тъмно.



Тема Re: за клуб езотерична философия и неговите целинови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано30.11.01 01:52



Преди всичко поздравления за идеята и изпълнението и/от твоя страна/
Минах от тук преди седмица и ме порази адската смрад, която се носеше от страна на юзъри, които влизат в нета с една едничка цел: Да избиват комплекси, като рушат всичко наред, като се заяждат и вбесяват всеки
попаднал на пътя им. мислех още тогава да се намеся, но бях зает.
Превеждам една книга в клуб "Психоанализа и психотерапия" защото и
там нямаше дори и лек мириз на психология.... вече напреднах до толкова, че мога да направя с лекота психоанализа на всички навлеци и в този клуб....Но нека всеки отиде и прочете в онзи клуб и се просвети малко по въпроса: Защо действувам по този начин? Защо съм изпълнен с завист и злоба и негативни чувства"

Също съм пуснал и една тема "Истината" в клуб "Окултизъм" и бе посрещната с голям интерес.

Този свят е обречен на разрушение....от човека! И ако не се пробудим и
не се оттърсим от тежкият сън в който сме изпаднали и да вземем незабавно мерки...никой не може да ни спаси. Как? Като всеки индивид
направи своя ясен избор - на чия страна е и ще бъде? На страната на разрушението, болката, мъките, злобата, отмъщението... или на страната на Светлината, на Радостта, на Мира, на Любовта и Щастието които също
съществуват /вътре в нас/

така че, не се отказвай и не падай никога духом. Тая сган ще си начеше крастата и ще се махне....Ще остане Доброто и Истината.
Аз съм с теб!


" В зори ранил на път аз вдишвам на ранно утро свежестта и ......"


Тема breiiiiнови [re: Hяkoй]  
АвторAgarnael (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 05:06



Choveche ne se izlagai i vzemi proveri paranoia v rechnika. Ne e sramno kogato neznaesh neshto no e smeshno kogato pretendirash che go znaesh. I mnogo hora imat seriozni problemi s tova.



Тема Re: за клуб езотерична филосифия и неговите целинови [re: voin na svetlinata!!]  
АвторAgarnael (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 05:13



Vupreki che Niakoi dosta se izlogi toi kazva niakoi neshta za koito tria da se zamislish voine. Tva naistina ne e klub "filosofiata na boiko" a e "ezoterichna filosofia". Priznavam che ti pravish strashno mnogo za tozi klub. Ne samo go suzdade no i go poddurgash i se spraviash dobre. No tova ne znachi che klubut shte e tova koeto iskash. Veche definirahme "ezoterichna filosofia" v dva topica neka se pridurgame kum tazi definicia i da govorim po temata. No nezabraviai che tazi filosofia moge da se razlichava ot tvoiata. Ako ne si suglasen sus chugdoto mnenie ne lishavai horata ot pravoto da si go izraziat. A puk ako se zamislish nad nego bez da go othvurliash samo zaradi predishnite si predstai moge i da nauchish neshto novo.

Az lichno ne namiram nishto obshto megdu filosofiata i praktikata na occult-a no smiatam che pri lipsa na drug klub si prav da gi publikuvash tuk vupreki che ne sa po temata. Vupreki che pravish mnogo za tozi klub ne dei da se pravish na negov gospodar i da nosish M-a kato korona.



Тема Re: за клуб езотерична философия и неговите целинови [re: Oro]  
АвторAgarnael (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 05:16



Ima mnogo istina v neshtata koito kazvash samo che v tozi topic nikoi niama da gi prochete. Ne che ako horata za koito sa prednaznacheni shte se promeniat ako gi prochetat no pone ostanalite mogat da se zamisliat nad tiah. Bih iskal da vlezem vuv vruzka taka che drasni niakoi red kato imash vreme.

agarnael@aol.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.