Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕ за това как да ползваме този клубнови  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано25.11.01 15:01



Има много клубове в дир.бг.
Във всички тях ние понякога се държим като малки деца, заяждаме се с хората или им се подиграваме. Това е разбираемо и наистина е добре да има места, където можем да се забавляваме по този начин.
Но...
Трябва да има и друг тип клубове. Такива, в които да отидем, когато сме сериозно настроени,
когато искаме да се включим в сериозна дискусия;
когато искаме да помогнем на някого или да извлечем полза ние.

Нека в този клуб се отнасяме сериозно към поставените теми.

Нека в този клуб не обиждаме никого.

Нека в този клуб да се водят дискусии, а не спорове-кавги.

Нека никога НЕ критикуваме, за да изкараме някой глупак, да го убиждаме или да му покажем колко е заблуден. Нека критикуваме НЕ НЕГО, а НЕГОВОТО МНЕНИЕ.

Нека критикуваме винаги с цел да помогнем на човека (с доброжелателност).

Нека в клуба цари приятелска атмосфера на сътрудничество.

Вярвам, че интелигентните хора и тези с поне малко духовно развитие и осъзнаване в този клуб ще спазват горните твърдения.

Модераторът променя мнения, с изтекъл срок за корекция от авторите им,
ако те настояват написаното от тях да бъде променено.
Модераторът не трие никакви мнение или теми. Той ги премества в темата "корекции на модератора", която ще бъде създадена при нужда (моля да не се налага такава). Времето за преместване не е моментално и варира според ситуацията. Модераторът умолява всички посетители на клуба да го информират за мнения или теми, които настояват да бъдат изтрити (и преместени) с лична бележка или на spirit999@mail.bg. Модераторът НЕ ТРИЕ нищо на своя глава без преди това да е оповестил това във същото мнение, което иска да изтрие, и при известно съгласие на другите.
Модераторът НЯМА ПРАВО да трие мнения, които не му изнасят или, с които не е съгласен, и няма да го прави.
Моля ви, напишете тук своите преложения за развитието на клуба и за неговият бъдещ облик.




Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от voin na svetlinata!!! на 25.11.01 02:06.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от voin na svetlinata!!! на 25.11.01 03:07.</EM></FONT></P>

Редактирано от voin na svetlinata!!! на 27.11.01 00:47.



Тема съгласен! :)нови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор Лъчeзapнa (открита)
Публикувано25.11.01 01:38



ако позволиш само да ти осветля правилния правопис на една думичка, че всеки път ме дразни като я пишеш - "убиждам" се пише "обиждам".

атрудничество" вероятно е получило се изкривяване от методиевицатЪ.

апела ти бива - дано да има кой да го чуе .
лека нощ от мен!

...за да виждаш света по различен начин!


Тема Re: съгласен! :)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано25.11.01 02:16



Оххххх, добре...
За Убиждам си признавам,
сътрудничество е пореади бързане...
Понеже всички се толкова впечатлявате от разболелия ми се правопис,
ще кажа на какво се дължи, та и вие да си извадите поука...
Дължи се на дългогодишно програмиране на подсъзнанието ми, което започна още от най-ранно детство...
Майка ми е математичка и на това ми обръщаше внимание, а с правописа винаги ми е казвала" ти не можеш да пиеш правилно" ,
'Ти правиш много грешки, сине, как ще е така...."
На 12-13 години пишех книги-игри - тогава си дадох ръкописите на едни приятели и те дълго ми се смяха на някои грешки в правописа... не че нямаше защо... После постоянно ме ебаваха, че съм бил неграмотен...
И така до такава стъепен ми беше внушено, че когато бързам да пиша (когато го правя по навик, несъзнателно, без да се замислям, т.е. когато го правя с подсъзнанието си) се получават смехотворни грешки, които съм правил като 12 годишен. Ако някога имам повече време за тези форуми ще седя да си препрочитам мненията преди да ги лепвам пред всички ви и така няма да ви дразня...
И все пак неграмотността в правописа е по-добра от неграмотността в любовта и състраданието... Това не е насочено към никого.

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: П Р Е Д Л О Ж Е Н И Е за това как да ползваме тозинови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано25.11.01 14:54



Отсега ти казвам, че лично заради мен ще се наложи да има тема "Корекции на модератора"! Тъй че, много предвидливо си я планирай! А сега вземи и я поствай, че да ти е подръка, щото много скоро ще ти потрябва!





Тема Re: П Р Е Д Л О Ж Е Н И Е за това как да ползваме тозинови [re: EOA]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано25.11.01 15:01



Защо?
Дай пример кое твое мнение смяташ, че ще изтрия.
За начало само ще пиша в мненията, които не са уместни.

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: П Р Е Д Л О Ж Е Н И Е за това как да ползваме тозинови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано25.11.01 19:38



Примерът още го няма, но много скоро ще се появи! Тъй че, имай търпение!

Вярвай на богатия ми горчив опит!





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ за това как да ползваме този клуб [re: voin na svetlinata!!]  
Автор Cвeтлинa в миcълтa (ентусиаст)
Публикувано28.11.01 18:47



Не знам колко теми са заковани да не мърдат, но ти предлагам да не са най-горе, а на десета, девета, осмама позиция и ако може да не са повече от една-две ще е добре. Така колкото пъти се влезе все едно ще се вижда отгоре, затова си мисля, че ако ще има неподвижни теми е добре да са в края на първата страница (по обичайната настройка до 10 теми да се виждат, разбира се). Мдаа...

Поздрав.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ за това как да ползваме този клубнови [re: Cвeтлинa в миcълтa]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано28.11.01 20:13



И аз мисля, че на края на първата страница ще е по-добре да са постоянните теми




Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ за това как да ползваме този клубнови [re: lex]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано28.11.01 20:21



Ако съм като валсо, ще извадя постингите ти, ще направя рекапитулация и ще докажа, че 85% от тях са съгласие с нещо или някого.
Ама не съм...затова ти го казвам директно.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ за това как да ползваме този клубнови [re: Selesta]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано28.11.01 20:23



Прозвуча ми като обвинение че съм такъв... Нещо против ли имаш? Какво те притеснява?





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.