Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема КАКВО СТАВА ТУК?!?!  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано26.11.01 00:45



Вионе...каква е тая мешаница?Езотеричната философия иска да диша;;;;;-)
А ти си и задънил клапите.Тишината на осъзнаването става за сметка на нашето примирение и будност.Това което виждам не е красиво...и ти го казвам най-чистосърдечно.В който и да е клуб трябва да има правила...Но на първото място правило номер едно е -Модератора не трябва да налага собственото си превъзходство или мнение.Той е тук за да следи за груби нарушения от сорта на цинизми и кокита.
Така,че не е нужно да се пише ,че този клуб се е превърнал в собственост на модератора(това го прочетох преди малко и мисля,че трябва да го знаеш!!!)
Просто не налагай..оставяй нещата да потекат от самосебеси....и Вярвай в тишината
Аз вярвам в теб!
И ми се иска да продължавам да вярвам





Имах синтактична грешка..и за това си я поправих

Редактирано от Дyx на 26.11.01 00:50.



Тема Re: КАКВО СТАВА ТУК?!?!нови [re: Дyx]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано26.11.01 00:49



Стига с тия мелници, бе.
А за другото-мен вече ме триха, и теб няма да подминат.
И сам воинът е воин

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: КАКВО СТАВА ТУК?!?!нови [re: Selesta]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано26.11.01 00:52



Какво си се закъхарила???!!!
Какво толкова се страхуваш от триене?
Няма нищо страшно да накърняват от време на време себецентризмат ни.



Тема Re: КАКВО СТАВА ТУК?!?!нови [re: Дyx]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано26.11.01 00:57



Аз пиша, той трие, аз пиша, той трие....
Ама го отнема нещо...сигурно са му се свършили парите за тая вечер.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: КАКВО СТАВА ТУК?!?!нови [re: Selesta]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано26.11.01 00:58



Смених Мелницата



Тема Re: Олеленови [re: Дyx]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано26.11.01 01:01





Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: КАКВО СТАВА ТУК?!?!нови [re: Selesta]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано26.11.01 01:01



Хресва ли ти новата мелница Селеста?
Не се коси бе Слеста.Всички сте големи сладури....ама понякога нещата се случват някак си така...и аз не знам как
Да е жив и здрав..аз приосто му казах,че нещата трябва да се променят..ако иска може и му давам пълното основание да ме изтрие



Тема Re: Олеленови [re: Selesta]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано26.11.01 01:03



Пази хармонията и душевното си равновесие......И лека нощ
С голяма усмивка ти го казвамЛека нощ Selesta



Тема НЕКА СТАВА СВЕТЛИНА ;)нови [re: Дyx]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано26.11.01 23:57



Нека правят, каквото искат...
Ето, чета последно твоята тема, Дух... НЕ СЪМ ИЗТРИЛ НИЩО< КОЕТО СА ПИСАЛИ>
На Селеста ги преместих в "корекции на модератора", днес и това няма да сторя с новата кал, която хвърлят по клуба...
Аз исках тук да се говорят смислени неща, да е полезен клуба..
Те пак го пълнят с дразгите, хулите и нападките...
АЗ НЯМА ДА ГИ ТРИЯ... още...
Даже сега не им се нервирам....
Изпращам им любов и моето разбиране за поведението им...
Нека са щастливи...
Нека са щастливи, желая им доброто...
И ги разбирам, разбирам и себе си по-добро вече...
В светът има много болка, много... и тяхното поведение е от рода на поведението, което създава болката, което създава тъгата, която сега е в мен... Но нека са щастливи, защото е разбираемо поведението им. Аз ги разбирам...
Те не разбират мен, ни най-малко... Но какво от това...
Желая им доброто...
Надявам се обаче от тук да минат извисени духовно хора, хора, които се стрямят към вечното... Надявам се тези хора да решат да подкрепят един стремеж към доброто, моя стремеж... Надявам се тези хора да се включат в клуба.... Да се включат в търсенето на екстаза и светлината с мен... И тогава те ще заместят калта, която хвърлят другите...
И може би този клуб ще постигне целта, с която го предложих и го направиха... Може би ще стане място, където хората могат да потърсят съвет и помощ... Където могат да открият някой, който да ги подпомогне в търсенето на Вечността, на Доброто, на ИСТИНАТА И Екстаза...
Бих искал клубът да е за П О М О Щ - помощ по пътя на живота, помощ по пътя към Светлината...
Изпращам любов на всички, които заливат клуба с кал, защото ги разбирам и защото не искам аз да създавам кал...
Те ме нараняваха и ме натъжаваха, прощавам им за това...
Сега вече съм и над тъгата и заради това откровено мога да им кажа, че колкото и да заливат клуба с кал, аз им изпращам любов и им желая щастие...
Защото в крайна сметка всички сме искри от едно нещо и ние сме това нещо...
Нима лявото око мрази дясното, защото вижда по-малко???
Защо тогава да ме мразят защото смятат,че аз съм по-тъп от тях?
Защо и аз да ги мразя, когато ми се противопоставят?
Нека са щастливи...

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: КАКВО СТАВА ТУК?!?!нови [re: Дyx]  
Автор Fennix (странник)
Публикувано27.11.01 10:19



Съжалявам че трябва да се амеся в тази тема понеже последното ми желание беше да се бъркам в проблемите с модераторството но струва ми се нещата наистина излязоха извън контрол.Признавам с Воина на светлината се познаваме и аз много го уважавам но това което става наистина не ми се нрави.И съм готов да ти го кажа приятелю.Твоята функция определено не би трябвало да включва това което правиш.Факта че заключи толкова много теми най-отгоре(предопредих те за това) не позволява на другите да получат поле за изява а това че триеш или редактираш неудобни теми лишава посетителите на сайта от всяка възможност за дискусия и е грубо нарушение на всеки принцип в който аз лично вярвам.Не си ли се замислял че колкото повече се опитваш да налагаш волята си толкова повече теми които ще трябва да изтриеш ще се появят и в крайна сметка клуба няма да постигне целта си.Хората държат на свободата си и това е хубаво.Защо не оставиш нещата да вървят.Или направи нещо друго-попитай хората какви са според тях целите на този клуб и какво и трябвало да вършиш ти.Така ще е демократично не смяташ ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.