Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ПРЕРАЖДАНЕТОнови [re: Kamael (ov)]  
Авторбeзимeннa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 20:58



..........то си е реалност............просто знаеш.....няма съмнение.........всичко говори за това....цикличността на сезоните........растенията....всичко.......унеиверсален закон......и в нас има хиляди знаци...на всички нива.......физическо тяло....болежки......интереси....умения.......склонности.....предпочитания.....фобии......други страхове......и още и още..........всеки може да открие за себе си....стига наистина да го желае..........и така ще разбере линията на животите си......призванието си.......много са показни и взаимоотношенията с хората около нас....дразнимостта ни......влечението ни.......
Наистина....спомнянето е съпроводено от наличието на много силни емоции...толкова силни, че никак не съответстват на реално случващите се ситуации......това е нещо като "нишката на ариадна"......знакът, по който да се ориентираме........и за много хора е доста трудно да разслоят "сега" от наслоеността на това, което носим от "преди"........но ако наистина се приеме предизвикателството .......си струва........толкова неща се изясняват....болежки си отиват.......изобщо доста облегчаващо.........
Ако си спомняхме изцяло миналите животи...рискът да постъпваме изцяло "автоматично" е доста голям.....така ни се дава шанс да се пресътворяваме........а като се замислиш.....дори и втози живот много неща не си спомняш, други ти се връщат доста неясно....така че.......свобода на избора.....КОЙ БИ ЖЕЛАЛ ДА БЪДЕШ...........




Тема Re: ПРЕРАЖДАНЕТОнови [re: бeзимeннa]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано09.12.01 01:18



мерси...
А ти коя/каква би желала да бъдеш?
защото аз се затрудних да отговоря...

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: Reinkarnaciya i telepatiyaнови [re: Dracoid_13]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано09.12.01 01:20



тц
тц
тц
а как може телепатичната теория да обясни, че в следващият си живот изпитваш болки във врата, защото си убит в миналия със стрела във врата?

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: ПРЕРАЖДАНЕТОнови [re: Kamael (ov)]  
Авторbatamanata (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 17:58



po vaprosa ne moze da se dade ednoznachen otgovor.i da vjarvash i da ne vjarvash e vse edno i sashto.edinstvenoto istinno neshto e samo za teb i to e lichnijat opit.i ako ti kazesh che ima kakvo dokazatelstvo mozesh da dadesh.kolko novi rastenija ponikvat ot edno staro.bashtite li se prerazdat v sinovete si ili majkite.ciklichnostta ne e dokazatelstvo.razda li se otnovo listoto padnalo na zemjata naesen?



Тема Re: ПРЕРАЖДАНЕТОнови [re: KAMAEЛ]  
Авторбeзимeннa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 18:18



.......не мисля, че е въпрос с еднозначен и/или еднократен отговор........всеки божи ден се сътворяваш себепреоткривайки се..............всеки миг добавяш зрънце мъдрост..........свързваш нишките на съществуванието......всяка отворена врата води до нова.......увлекателно и интересно........вярно има доста болка по пътя, но ако я изчистим от примесите на страха, нещата си идват на мястото...........болката е гмурване в дълбините на нашето същество...там,където сме поскътали всичко, което не разбираме или не желаем да погледнем в очите поради някакви причини........... тя,... болката ни отправя навътре.....дава ни възможност за малко интровертност и смирение.....нали знаеш..като те боцнат и се свиваш........за размисъл...
........радостите те изстрелват на крилете си и в теб се ражда желанието да споделяш....да общуваш.......екстровертност.......светиш като слънчице...........и двете изживявания са страхотни......обогатяват........
.........честно казано...благославям всеки миг от живота си....независимо дали е наситен с радост или болка.......наситеността е важна.....опознаването.....това чудно усещане, че си жив......че бълбукаш в живота.......извор жива вода.......аз съм, каквато съм........това включва толкова много........ето казах съм и докато го кажа вече съм друга......по-богата с един миг разговор с теб......благодаря.......





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.