Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за хората тук и как можете да се свържете с тях  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано25.11.01 00:45



Нека в тази тема напишем:
1. наши координати: било то e-mail, а ако искаме и пощенски адрес, телефон, GSM и т.н.
2. с какво се занимаваме (откога?), какво практикуваме и т.н. Ако желаем можем да напишем, че сме развили определена способност като ясночуване, ясновидство, посредничество... или материализация, ходене по вода т.н.
3. ако се нуждаем от съвет в дадена област или търсим човек, който може да ни
помогне за нещо, можем да го заявим тук

Целта на тази тема е всеобхватна. Чрез нея можем да разширим кръга от познатите и приятелите си. Чрез нея можем да разберем кой с какво се занимава и да си изберем кой да четем по-често.
Бележка на (Пазителя) модератора на клуба: Ако желаете да промените вашето мнение тук просто ми изпратете лична бележка като сте посочили точно кой текст да се добави и кой да се премахне(удобно за copy/paste), а най-добре напишете отново цялото си мнение-представяне тук. Тези, които не могат да ми пратят лична бележка нека ми пишат на e-mail spirit999@mail.bg



Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано25.11.01 02:41



Интересувам се от като цяло от всички форми на духовност, от всички религии,мистични и окултни учения и идеи. Практикувам (или се опитвам да се науча да практикувам успешно) висша и нисша магия, посредничество (нещо като медиумство, само че насочено към ангелски същества и духовни водачи), мистични практики, астрална проекция, парапсихичо лечение и др. Опитвам се също, както бе казано в една спорна книга, да програмирам матрицата на външния свят с цел повече Светлина, Доброта, Сила и Екстаз.
Мечтата ми, както се казва в едно мое стихотворение, е да пикая на гроба на сатаната. :)))

spirit999@mail.bg

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор Sunny_sun (decent)
Публикувано26.11.01 03:25



То нали за това е профила на ника или имаш идея за по-подробно инфо, не е ли прекалено лично?

Страстта прави най-добрите наблюдения и най-лошите изводи


Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано26.11.01 20:54



Разработвам проекта за портал "Път на Живота - Via Vita":


огледален сайт:

Всеки, който има информация за някакво учение или религия и реши, че може да помогне с нея, може да ми пише на този e-mail:




Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: Sunny_sun]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано26.11.01 23:17



Пробвай да напишеш толкова дълго преставяне като моето в профила на ника си ...

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор eлия ()
Публикувано29.11.01 06:49



Ще пикаеш - знаеш ли кога....ще се видим в отвъдното...



Тема Re: Един случай...нови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано30.11.01 02:39



Преди 3 дни влязох късно през нощта в Лафчето.
В стаята ми влезна един ник и си поговорихме общи приказки. Разбрах, че е в Калифорния в момента и каза, че е мъж. Но аз докато говорехме получих една визуална представа за НЕЯ и я попитах дали иска да и опиша с какво е облечена. Тя се разсмя и каза, че не мога.....Тогава и
казах - нещо плетено на мънички ромбчета от тъмновинено червено и черно....Тя се шокира и ми написа: -Страх ме е от тебе? Откъде позна?
После и казах, че стените на стаята са в жълто и има една отворена врата от където влиза чист въздух. И това познах....
В този момент влезна един друг съвсем непознат човек от Бургас и тя веднага му каза за мен, че познавам и...той също се изсмя, но му казах, че е облечен в нещо много светло или синьо. Той се шашна защото бе облечен във много светло сиво. После му казах, че има спортна фигура и е в много добра кондиция. Той си призна че е спортист...
Добре.....аз съм лично в Скандинавия.....
Как стават тези работи според вас? И това не е за първи път с мене...

" В зори ранил на път аз вдишвам на ранно утро свежестта и ......"

Редактирано от Oro на 30.11.01 02:41.



Тема Re: Един случай...нови [re: Oro]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 18:57



Как става наистина? Ние хората така сме устроени, че винаги искаме да разберем - как и защо. А може би просто има неща, които трябва да приемем, на които трябва да повярваме, без да се питаме защо и как. Това, което казваш наистина звучи странно, даже малко страшничко, но е така просто защото е необяснимо. Струва ми се, че всяко нещо за което нямаме обяснение поне малко ни плаши. Важното е да не превръщаме тази уплаха в отрицание. Най-лесно е да кажеш - това не може да бъде. Много по трудно е да повярваш в нещо, което не можеш да пипнеш, не можеш да видиш, да помиришеш и най-вече да си обясниш. Но надали трябва точно теб да убеждавам в това.
Според мен имаш два пътя пред себе си. Или да отричаш сам пред себе си тези си способности. Или да се опитваш да ги развиваш все повече. Може би тук е мястото на въпроса - а какъв изобщо е смисълът от тях? Според мен има смисъл, най-малкото като доказателство за силата на духа и за това, че може чудесно да знаем колко кости има в човешкото тяло, как работи сърцето или как се лекува хепатит /примерно/, но все още почти нищо не знаем за ДУШАТА. А тя е истинската същност на човека. Няма значение дали си с кафяви или сини очи, дали си нисък или висок, това какъв човек си зависи от душата ти. Питам се обаче, колко ли хора изобщо се сещат че имат души?



Тема ih kak obicham da objasnjavam :)нови [re: Oro]  
Авторmagic_fan (Нерегистриран)
Публикувано01.12.01 14:13



zdrave
znachi s tochnost samata tehnologija na tova jaavlenie moga da ja usetja no edva li shte moga da predam vsichko s dumi
tova go vypriemi kaato edin stranichen efekt ot razvitieto ti mogaa da se opitam da go objasnja po njakolko nachina i predpolagam che istinata shte e njakyde v smesicata ot vsichki tjah toest ot paralelnoto im izpolzvane
1 chast ot tvoeto syznaanie se otdelja i otiva da prouchi obstanovkata pri "protivnika" tyj kaato syznanieto ti ne e materialno za nego razsttojanieto ne e problem stiga da nameri podhodjashtata "migashta svetlinka" kojato da go nasochi kyde trjabva da otide tochno
2 tyj kato vryzkite mejdu vsichki neshta sa mnogo silni e vyzmojno ot samija razgovor da izvlechesh mnogo po-dylboki izvodi ot tova koeto pishe sys samite dumi edin vid chetat se mislite zad dumite a ne samite dumi
3 tova s mislite vednaga ni otvejda kym tretija variant kakto znaem telepatijata veche dori ne se vyzpriemaa kaato stranno neshto (nadjavam se po-skoro da pochne da se gleda s razbirane i kym drugite "stranni neshta") ta osobeno ako zaostrish vnimanieto na chovek kym njakakyv predmet toj zapochva da izlychva dostatychno silno i nali... jasno obshto vzeto navsjakyde opira do tova da ne se zablujdava chovek s obrazi koito rajda vyobrajenieto mu (makaar che iemnno tam stava cjalata rabota) a da nameri vjarnata "chestota" ili "mestopolojenieto" na koeto trjabva da stigne i da vidi daadenoto neshto
i ajde stiga tolkoz che trjabva da izlizam veche :) prodyljavaj da go praktikuvash tova ima mnogo hubavi neshtaa koito mogat da se vidjat
magic_fan
magic_fan999@hotmail.com



Тема Re: Един случай...нови [re: Oro]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано02.12.01 00:54



Поздравявам те, приятелю...
Нима не знаеш как стават, нима не си ги развил тези умения? Не, не са страшни, няма нищо плашещо в тях. Ако аз бях на мястото на онези хора, на които си казал щях да подскачам от радост - не да ме е страх.
Способността ти да опишеш тези хора може да се обясни по няколко начина. Едни от тях е, чрез далечно виждане - изпращаш част от енергията си при тези хора и после виждаш, когато тя се върне. Или поради това, че подсъзнанията на всичкини са свързани (рояк май се казва) ти си почерпил информация от самите хора за самите тях, но на несъзнателно ниво и на двама ви.
Наистина, развий уменията си. Ще се радвам да ми напишеш един i-mail в който да опишеш как точно стават нещата при теб и от кога.
spirit999@mail.bg...

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.