Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 06.07.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Един случай...нови [re: нoвa]  
Автор peacemaker (непознат )
Публикувано02.12.01 19:35



мм...мисля 4е това е страхотно!!можеш само да се радваш...
ще ти разкажа и аз нещо....преди около три дена. разговарях с един приятел....които познавам от много скоро.....и изведнуй, тои ми каза , че вижда аурата ми...златиста...това го карало да си мисли че сам добра...а ако аурата ми била по тумна..или черна, то значело, че се гневя, или че нещо ми е зле....Каза, че много рядко му се случвало, и че изобщо не е чел за аурата....много му се радвахДадох му книги...и тои започва да вярва. че мойе да рзвие това!!!И аз вярвам че тои ще го направи



Тема Re: Един случай...нови [re: peacemaker]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано06.12.01 11:10



прекрасно....

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано17.12.01 22:04



re

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор MetatronHearth (непознат )
Публикувано18.12.01 17:44



мисълта че не можеш да достигнеш матрицата поражда радост в мен. едно (противоречие) нещо съществува , когато(преди да) се включиш в нея ти (трябва да) забравяш всички противоположности, идеята че съществува дявол(зло), начинът по които съдиш е забравен. Още нещо (противоречие) - да съществува дявол (но не е зло), това е моделът на разделението, страха, съденето. Ти (всеки които е тук) го е избрал ( не е зло). Всеки може да избере дали да остане в него (кръг в кръга на Луцифер) или да избере моделът на любовта (сърцето на сътворението, сърцето на Метатрон).
Не казвай духовност, защото отричаш материята - разделяне - всичко е едно, (не)съществува илюзия. Това от което се страхуваш, бориш е това в което живееш.



Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор MetatronHearth (непознат )
Публикувано18.12.01 17:50



Съмнявам се че можеш да ме откриеш, напоследък все по-често и аз не мога да се отрия.
Но ако мога да ти бъда полезен с нещо :
1.Octarine_sky@yahoo.com
2.с нищо не се занимавам, а и съм много разсеян, пък и няма с какво да се похваля (не че някога ще го направя) всичко което го мога(съм) го може (е) всеки друг
3.съвети не давам ( помисли защо), но раздавам информация за каквото се сетиш.



Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: MetatronHearth]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано18.12.01 21:39



Имаш ли информация за Орфей и Богомилите?




Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: MetatronHearth]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано19.12.01 13:54



приятелю, моля те...
заземи се подяволите...

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: MetatronHearth]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано19.12.01 13:59



какво е за теб Метарон и от къде имаш информация за това название?

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: за хората тук и как можете да се свържете с тяхнови [re: KAMAEЛ]  
Автор MetatronHearth ()
Публикувано19.12.01 16:16



какво е за мен Метатрон и откъде имам информация за това название?
по принцип не отговарям на въпроси от рода на какво мислиш за...(щото в повечето случаи нямам никакво мнение и ще трябва да изработя нещо в движение, което после ще забравя)
но въпросът е хубав и мисля че мога да кажа някои неща
пак по принцип като пиша тук нещо не го адресирам до никого и може понякога да изглежда като противопоставяне но това е само ако го приемеш лично. ще ти напиша и накои неща по другата тема(как да помагаме на другите, моля погледни и там)

Метатрон - ще прескоча информацията от Кабала (на български, а и май най-доброто нещо което съм чел по въпроса, е от Гарет Найт; помните ли тази стара книга?)
какво ще кажеш за тези определения "гласът на бога", "първият" , "най-близо до източника"?
- гласът на бога ми харесва най-много.
за да се изразя по-правилно ще използвам някои съчетания - вълната на Метатрон и сърцето на Метатрон.
какво е словото на бог - това е самото сътворение, живата енергия, която е преди всичко и която е във всеки момент навсякъде. Моля не се подвеждай да приписваш някакви говорителски характеристики на Метатрон. Той не е говорител на бог, не съобщава някакви изключително важни неща. Той е първата вълна на сътворението. След него идва всичко останало. Той е живата изява на бог във всеки момент. Извикай във себе си някаква модерна представа за Вселената - например някаква сфера, в която е цялата вселена, която непрекъснато се разширява. Вълната, която е преди разширението, е вълната на Метатрон.
Сърцето на Метатрон е центърът на всичко, което съществува и всичко, което съществува притежава свои център - можеш да се върнеш към него винаги (например да проследиш концентричните кръгове в дънера на дърво и да видиш центърът от които всичко е започнало, или да бъдеш в медитация и да забравиш за малко периферията си)
Всичко притежава свои център. От този център се ражда целия живот.
Съжалявам че не мога да ти изпратя графично изображение, за да ти помогна да разбереш това което ще кажа по-добре. Може би е съвпадение или проява на изключителна инуиция или познания по въпроса на преводачката, която е и автор на корицата май, но погледни корицата на "Разговори с бога" - една от първите книги, където се виждат сфери една в друга.
Това е сърцето на Метатрон. Първата най-централна сфера е центърът на всичко съществуващо. Заедно със следващия кръг образуват Цветето на живота. Бездушната материя е пропита с духа и живота и центърът избухва в Цветето на живота. Енергията, която е любов, подхранва и оживява в Цветето на живота и то разтъфтява в Цветето на съзнанието. Това с цялата фигура, не само с вътрешните, а и с външните сфери.
Това развитие е сравнимо с някои източни техники. Цветето на живота съдържа първите 7 чакри. Центърът на най-вътрешната сфера е сърдечната чакра. Нейният радиус е до върховете на пръстите на изпънатите ти ръце.
Когато Цветето разцъфти и животът се превърне в съзнание, се активизират и външните сфери, които имат отношение към каузалното тяло. Кога свършва това развитие, никога.
Тази конструкция се намира около тялото на всеки и семето на живота чака да разцъфти и да се разгърне.

Това е част от информацията, която имам по въпроса. Напълно е възможно да греша по някои от въпросите, защото и аз се запознавам с нея.



Наистина се надявам някой да ми напише как се поставят картинки, щото от FAQ нищо не разбрах, а на компютъра мога да сменям само кирилицата и да разпознавам по изражението на оператора в интернет клуба кога съм прекалил с тъпите въпроси за интернет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.