Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Тайната на Шамбала - Джеймс Редфийлднови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор Bajlvan (познат)
Публикувано07.02.02 17:30



продължение на "Селестинското пророчество" и "Десетото откровение"

.. по сергиите на Славейков

приключенски роман

.. описва взаимодействието ни с околната среда, и със събитията които ни се случват .. как да ги усещаме и направляваме. Описва и митичното място Шамбала .. ;-)

не тъгувай, че е свършило - усмихни се, че се е случило


Тема Re: Тайната на Шамбала - Джеймс Редфийлднови [re: Bajlvan]  
Автор Octarine ()
Публикувано07.02.02 18:26



хм, интересно, а малко по-подробно (нямам време да я чета засега)



Тема Re: Тайната на Шамбала - Джеймс Редфийлднови [re: Octarine]  
Автор Bajlvan (познат)
Публикувано08.02.02 00:55



действието се развива в Тибет .. и се описва пътешествието на един човек, търсещ Шамбала. Чрез негови срещи с тибетски монаси и местни хора, той следва знаците. Демонстрирано е влиянието на мислите ни и нашата нагласа върху заобикалящите ни, както и към събитията които ни се случват .. как отблъскваме или привличаме определни обстоятелства

не тъгувай, че е свършило - усмихни се, че се е случило


Тема Re: Тайната на Шамбала - Джеймс Редфийлднови [re: Octarine]  
Автор Octarine (светлина)
Публикувано10.02.02 14:21



предстоящата книга на Ошо за седемте тела
някъде през следващите 10-на дни



Тема Re: Селестинското пророчество - Джеймс Редфийлднови [re: Bajlvan]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано10.02.02 17:31










Тема Мнение за форуманови [re: voin na svetlinata!!]  
АвторCrypton (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 20:53



Много се радвам,че има хора,които се интересуват и се занимава с езотеричната наука!За човека ,който е направил форума мога само да го поздравя и да му се васхитя.Форума е много интересен и поучителен.Бих да казала че за себе си научих доста интересни неща.Сега разбирам че има хора.които доста повече четат и се занимават от мен!Но в това няма нищо лошо дори се радвам за тях.А тези които хулят това божествено първоучение мога само да ги съжалявам.Защото ако ги нямаше хората които имат "очи","слух" и "съзнание " може би още щяхме да бъдем на най-ниско интелектуално и духовно развитие!Защото тайните на природата се разкриват само пред "виждащите", "чуващите" и "разбиращите"!

Имам няколко придложения за литература сварзана на тази тематика-
"Седемте велики тайни на космоса"от Н. Рйорих-Бих казал ,че тази книга се преварна в първопричината за моят "непресъхваш" интерес към езотериката.
Книгата се отнася за вселенското сътворение,земното сътворение,теориите за възникването на човешкия живот,атлантита и други прозрения възникнали в съзнанието на художника при медитация.Искренно препорачвам тази исключителна книга.
"Езотерично посвещение" на Марияна Везнева-ученичка на Бенинсу Дуно(Петър Дънов).Книгата е за тези,които двърдо са решили да се отдадът на езотеричното учение!

Знанието е светлина,даваща ни преднина пред вечното зло!



Тема Ха , ВОЙНЕ ама ТИ модератор ли си???нови [re: voin na svetlinata!!]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано17.02.02 13:13



Е честито ВЕЛИКИЯ ПАГОН

Виж ти.... отдавна не бях влизала ТУК...

medea


Тема Re: Книжарници в странатанови [re: Cвeтлинa в миcълтa]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано17.02.02 13:18



ТОВА е прекрасна помощ.
БЛАГОДАРЯ ТИ...

medea


Тема Re: Мнение за форуманови [re: Crypton]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано18.02.02 17:14



Ti si parwata, koqto iskazwa polojitelno mnenie za foruma...
Blagodaria ti mnogo (az ti blagodaria za6toto wqrwam, 4e i az imam niakakwa zasluga wse pak za nego, nadiawam se ti sa6to da pomogne6)....
Ako uspeia sas sega6nata si tsel 6te go naprawia mnogo, mnogo po-polezen, 6te waweda pone o6te 20 knigi tuk i 6te sloja mnogo interesni mateiriali...
Do skoro i naistina blagodaria ti... Sled kato tolkowa hora me huliha za6toto sam moderator tuk, to ti naistina me zaradwa!
Blagodaria ti i ti jelaq WSI4KIA EKSTAZ, LIUBOW I 6TASTIE W REALNOSTTA!

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: Ха , ВОЙНЕ ама ТИ модератор ли си???нови [re: Medea_forever]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано18.02.02 17:16



Priiska mi se da ti zatria mnenieto, no niama da go naprawia... Pisna mi naistina ot debatirane okolo ne6ta koito ne sa temata na kluba. Temata na kluba e Ezoterikata i ako ti iska6 da doprinese6 za polzata na horata tuk, to e dobre da pi6e6 po temata na kluba...
Ne mi se sardi, a badi 6tastliwa!
4ao.

Мечът на Справедливостта застига всички!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.