Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпроси към кандидат-Пазителя(модератора) азсъмтванови  
Автор VOlN_NA_SVETLlNATA!!! (минаващ)
Публикувано19.11.01 21:59



тук ги задавайте, тук спорете "за" или "против" сте...



Тема Re: Въпроси към кандидат-Пазителя(модератора) азсъмтванови [re: VOlN_NA_SVETLlNATA!!]  
Авторpeacemaker (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 22:10



mmmm, dam..iskam da razbera, naistina li vqrva6 4e moje da se polu4i taka kakto go opisva6....zvu4i idealno...I vsi6nost ne e li golqma otgovornost da si "MODERATORUT"?




Тема Re: Въпроси към кандидат-Пазителя(модератора) азсъмтванови [re: peacemaker]  
Автор VOlN_NA_SVETLlNATA!!! (минаващ)
Публикувано19.11.01 22:14



Ако стане така, че нямам възможност да се справя сам с отговорността ще дам паролите на някой доверен човек и той ще може да ми помага.
Ела моля те в чата, канал#magic
Izpra6tam ti s6astie i o]e ne sym polu4il pismo ot teb...



Тема Re: Въпроси към кандидат-Пазителя(модератора) азсъмтванови [re: VOlN_NA_SVETLlNATA!!]  
Автор Fennix (странник)
Публикувано20.11.01 14:04



Az imam nqkolko vuprosa a su6to inqkolko predlozheniq:
1.Ne smqta6 li 4e temite koito smqta6 da ostavi6 v gornata polovina na purvata stranica sa tvurde mnogo i 6te ograni4at dostupa do drugi umestni temi.Ne mozhe li broqt im da se reducira.
2.Predlagam temite koito imat naj-golqma pose6taemost t.e.sa naj-interesni sa posetitelite na kluba su6to da stot nqkude na vidno mqsto(stava duma za purvite 3 ili purvite 5 temi ne6to takova).



Тема Re: Въпроси към кандидат-Пазителя(модератора) азсъмтванови [re: VOlN_NA_SVETLlNATA!!]  
Автор Nekros (Mag)
Публикувано20.11.01 15:15



Kaamel padash si po testovete eto ti edin.
1 Kolko chesto vlizash v net-a (moderaotra triabva da vliza v kluba nai malko po 1 na vseki dva dni za da moje da si varshi rabotata)?
2 Zapoznat li si s zadaljeniqta na moderatora s pravata mu i nai veche mojesh li da ispalnqvash funktsiite na moderator.(kodato me predlojixa za moderator na Magiq sedna i zachetox prava zadaljeniq i drugi takiva)?
btw Samo edna tema moje da bade statichna toest moje da bade nai otgore pri nisxodshto sortirane po dati(kazvam go kato moderator s 2 mesechen staj)

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Dopalnenieнови [re: VOlN_NA_SVETLlNATA!!]  
Автор Nekros (Mag)
Публикувано20.11.01 15:21



Ne mislq che triabva da tolkova postoqnni temi
neka da ima temi KNIGI, ORganizatsiq i sreshti i mojebi Spisak s e-mailite na postoqnnite klubari(po jelanie)

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Dopalnenie 2нови [re: VOlN_NA_SVETLlNATA!!]  
Автор Nekros (Mag)
Публикувано20.11.01 15:33



Moderatora nemoje svobodno da razmestva mneniqta i temite kadeto si iska. Toest nemojesh direktno da mestish temata shte triabva da COPY-PASTE-vash

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема А , честито!нови [re: VOlN_NA_SVETLlNATA!!]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано20.11.01 19:28



Езотерична философия
Клубът е създаден на 09.11.01 15:17
Модератор: И.Ивaнoв
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 224
Последно: 20.11.01 19:28


"Модератор: И.Ивaнoв" ????!
Откога модераторите се прескачат един друг?
Или смяташ да го гътнеш с някоя езотерична магийка?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Редактирано от valsodar на 20.11.01 19:31.



Тема AZ SYM ZAнови [re: VOlN_NA_SVETLlNATA!!]  
Автор SWEETY (SWEETY)
Публикувано20.11.01 23:39



Одобрявам и горещо приветствам идеята Война на Светлината да е Модератор. Човека си разбира от материята, според мене и не вярвам да се отнесе несериозно :)))))
Бройте ме ЗААААААААААААА





Тема Re: Dopalnenie 2нови [re: Nekros]  
Автор VOlN_NA_SVETLlNATA!!! (минаващ)
Публикувано21.11.01 01:13



znam
6te copy pastwam ako trqbwa
bawno 6te stawa..
no kauzata e dobra...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.