Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред...нови  
Автор KamaelMetatron (член)
Публикувано12.11.01 20:47



Предлагам да се срещаме веднъж, дваж или колкото ни се иска седмично някаде...
Нека първата среща е в 19:00 в Сряда на Паметника на Цар Освободител срещу Народното сабрание.
Аз ще бъда там, а също и Войн на светлината :)))



Тема Re: Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред...нови [re: KamaelMetatron]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано12.11.01 20:54



Може и да дойда... зависи как ще ми се развият плановете до тогава...




Тема Re: Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред...нови [re: KamaelMetatron]  
Автор razboynik (воин светец)
Публикувано13.11.01 00:21



Върху коня ли е срещата ти!
Я вземи та направи една среща на две места едновременно и да се появиш като магьосник!
И да си оставиш плитка, та да ми е по-лесна задачата!

В основата на големите грешки се крие недозрялата стратегия!


Тема Re: Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред...нови [re: KamaelMetatron]  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано13.11.01 13:26



сабрание се пише с "ъ". Нямам предвид "сабръние"

Always look at the bright side of your life.. param... param, param, param....


Тема Re: Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред...нови [re: Cy]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано13.11.01 13:44





Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред... [re: KamaelMetatron]  
АвторAgarnael (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 19:37



Az taka kato gleam mnoo hubaa sreshta shte se poluchi. Tolkooo mnoo velichia shte prisustvat: Kamael, voin na svetlinata, okultizam, mistic magic i drugi znaini i neznaini ezoterichni filosofi. Svetlo e budeshteto na toia klub i nie vsichki go dulgim na Boiko. Aplodismenti molia.



Тема Reнови [re: Agarnael]  
АвторZlia (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 22:35



i kakvo imenno shte obsuzdate i diskutirate na vuprosnata sreshta??
informativno pitam samo che ne moga da si go predtsavya dostatuchno yasno



Тема Re: Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред...нови [re: Cy]  
Автор VOlN_NA_SVETLlNATA!!! (новак)
Публикувано14.11.01 03:24



Мърси, обатче, тофа го снаех...
Виерно пиониааекога праиа праописно грежки ма това е заштото мноо сам нефниматилен... Но интче вярно сам си некграмотно едно ткофа...
Мерзи за забелешката!
:))))))))))))))))))))



Тема Re: Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред...нови [re: Agarnael]  
Автор VOlN_NA_SVETLlNATA!!! (новак)
Публикувано14.11.01 05:24



Любопитно ми е как така един човек смята, че аз съм самоуверен, а пък той има самочувствието без особенни познания да ми казва, че съм затънал в блатото...
Всичко научавам, аз... ще знаеш... Веднага съм известявам като се говори зад гърба ми, особено пък в чата... дамммм...
И я вземи се регистрирай, приятелю, та да си ги говорим тези неща с лични бележки.... а не пред сума ти народ дето не знае за кво става вапрос дам...
Иначе и вярни неща за мен си казал, бре... Браос...



Тема Re: Ежеседмични срещи на клуба. 1. сряда 19:00 пред...нови [re: KamaelMetatron]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано14.11.01 17:14



С най-голямо удоволствие щах да се намеся в тази среща...но имам други планове..
Все пак много ми се искаше да се видим...

Отдавна съм забелязал,че е прекрасно когато не се виждаш с хората на които пишеш...но още по прекрасно е когато ги видиш да осъзнаеш,че си ги познавал много..много отдавна..

...........премини отвъд тишината.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.