Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А стига бе!  
АвторXEГEЛ (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 23:05



Камаелчо-Метатрончо, ти ли го направи тоз клуб, бе? Айде сега да те видим! Кажи ми братко, какво е философия и коя философия е езотерична?
Ако някой освен Камаелчо смята, че може да отговори на въпроса, нека да го стори!




Тема Re: А стига бе!нови [re: XEГEЛ]  
Автор Troika (спокоен)
Публикувано12.11.01 23:11



O



Тема Re: А стига бе!нови [re: Troika]  
АвторMars (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 23:48



,Ще се изпитваме ли?



Тема Re: А стига бе!нови [re: Mars]  
АвторMars (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 23:53



Присъединявам се към О-то на Тройка, не го апострофирам. Забележката е адресирана по-скоро до Хегел. Ама той си знае...



Тема Това ще да е някакъвнови [re: XEГEЛ]  
Автор Hegel (регистриран)
Публикувано13.11.01 05:50



нов Коперникански преврат във философията - имам пред вид езотеричната философия на КМ (името е сложно и затова предпочитам само инициалите) - от която се очаква да ни се замаят главите...


- Само един ме разбра... И при това неправилно!


Тема Re: А стига бе!нови [re: Mars]  
Автор Troika (спокоен)
Публикувано13.11.01 09:56



ако ще се изпитваме направо ми пиши служебна двойка (2+).
сега правя една грешка, която ми е приятна, признавам си. Пояснявам, това е грешката. Тааа, значиии онова нещо което съм написал трябва да е кръг, а не голямо "о". Ей оттука вече вариации по темата може да има много, всеки както си го разбере.

Поздрави



Тема Re: А стига бе!нови [re: XEГEЛ]  
Автор VOlN_NA_SVETLlNATA!!! (новак)
Публикувано14.11.01 05:03



Ти благоволи да дойдеш и да пишеш тук...
Тогнат съм...
А на въпросът ти съм отговорил в другата тема в този клуб, нека видим как ще ме поправиш :))) хахах
Най-детински, но ясно казано:
Езотеричен - за избрани.
философия - любов към мъдростта...
Езотреична философия - любов към мъдростта на избраните!
Избрани - това са личности достигнали до етапа на Просветление (Спасение, Освобождение) или много близо до него и отдали се на това да помогнат на другите хора да го постигнат.
Избрани са също и хората, наричани пророци, те са хора като вички други, които Бог е призвал да Му служат в света, за да се предотврати злото.
Избрани са и Маговете, които по Собствена Воля са пожелали да служат на Бога и Той поради огромната свобода, която е дал на всички, не им е отказал. Той почти никога не отказва...
Езотериката се занимава със неземното познание...
А сега ти кажи поред теб какво е Езотерична философия, Хегел?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.