Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 16.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Българи в Хавай ?нови  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.09.18 10:02



Има ли ?

А комари ?

Живее ми се скромно година в Хавай, какво да кажа в посолството ? Турист иска се шляе година. Няма да работя, стар и мързелив съм. Какви пари да взема за скромното, ама нямам много, а и не ям много, но пък пия за реципрочност.
Ракия от ананаси никога не съм варил.


Потно ли е там ?

И чудно на вас как не ви се ходи.



Тема Re: Българи в Хавай ? [re: tirtirlin]  
Автор grudina_-190960 (неземна, де)
Публикувано26.11.18 10:18



Едно от най-хубавите места на Земята. Най-разкошният климат, който съм виждала. Толкова зеленина и свеж въздух. Никога не използват отопление, вечен бриз. Уайкики бийч в Хонолулу прилича на Златните пясъци. Иначе
е скъпо. Не мисля, че може да се наеме жилище за по-малко от 1200 долара на месец. Българи има, но не са много. Може би не повече от стотина. Но това е стара информация от 2012 година. Даже мислех да се местя да живея там.



Тема Re: Българи в Хавай ?нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.12.18 03:04



Хлебарките са с размер и динамика на жигула, дразна се от членестоноги, то хлебарката не знам членесто ли е.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.